II Liga Mężczyzn 2014/2015

  1. KS Uniwersytet Radom
  2. MKS Mazur Sierpc
  3. UMKS Trójka Ostrołęka
  4. SPR Siedlce
  5.  
  6. AZS UW Warszawa
  7. Politechnika Anilana Łódź
  8. AZS UMCS Lublin
  9. SPR Pabiks MAG – MAR Pabianice
  10. ORLEN Wisła II Płock
  11. KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki
  12. MKS Wieluń
  13. AZS AWF Warszawa
  14. ChKS Łódż

 

Tabela zasadnicza

  Bramki Punkty
Nr Nazwa klubu M Zw R P Zd St Zd St
1 Orlen Wisła II Płock 24 22 0 2 853 538 44 4
2 MKS Wieluń 24 19 1 4 759 630 39 9
3 MKS Mazur Sierpc 24 17 1 6 709 626 35 13
4 AZS UW Warszawa 24 17 1 6 701 580 35 13
5 Politechnika Anilana Łódź 24 13 0 11 719 691 26 22
6 AZS UMCS Lublin 24 12 1 11 653 678 25 23
7 KS Uniwersytet Radom 24 11 0 13 739 750 22 26
8 ChKS Łódź 24 9 3 12 652 685 21 27
9 UMKS Trójka Ostrołęka 24 10 1 13 678 719 21 27
10 SPR Pabiks Mag-Mar Pabianice 24 7 1 16 660 712 15 33
11 KKS Włókniarz Konstantynów 24 6 0 18 568 710 12 36
12 AZS AWF Warszawa 24 5 0 19 639 756 10 38
13 SPR Siedlce 24 3 1 20 619 874 7 41
M – ilość rozegranych meczów; Zw – ilość zwycięstw; R – ilość remisów; P – ilość porażek; Zd – zdobyte; St – stracone

W wyniku zakończonych rozgrywek II ligi mężczyzn grupa III awans do I ligi w sezonie 2015/2016 uzyskał zespół Orlen Wisła II Płock.

Zarząd WMZPR składa serdeczne gratulacje.

II miejsce premiowane udziałem w barażach o awans do I ligi zajął MKS Wieluń. Życzymy udanego startu.

Prosimy o potwierdzenie udziału w rozgrywkach I ligi zespół Orlen Wisła II Płock a MKS Wieluń udziału w rozgrywkach barażowych.

Sprawy spadku z II ligi wyjaśnią się po zakończeniu rozgrywek barażowych.

Pozostałe zespoły prosimy o potwierdzenie udziału w rozgrywkach II ligi w sezonie 2015/2016.

 

Klasyfikacja strzelców – II Liga Mężczyzn gr. 3

Lp Nazwisko i imię Nazwa zespołu Bramki Mecze Średnia
1 Rojek Piotr KS Uniwersytet Radom 177 24 7,38
2 Niećko Rafał UMKS Trójka Ostrołęka 175 24 7,29
3 Cupryś Damian KS Uniwersytet Radom 150 24 6,25
4 Stępień Daniel KKS Włókniarz Konstantynów 150 24 6,25
5 Tomczuk Sebastian SPR Siedlce 146 22 6,64
6 Lisicki Łukasz MKS Mazur Sierpc 143 23 6,22
7 Gościłowicz Bartosz SPR Pabiks Mag-Mar Pabianice 136 22 6,18
8 Wypych Michał Politechnika Anilana Łódź 133 24 5,54
9 Torchała Maciej MKS Wieluń 132 23 5,74
10 Lytus Walerii AZS UMCS Lublin 123 20 6,15
11 Biernacki Patryk ChKS Łódź 121 20 6,05
12 Buksiński Jakub AZS UMCS Lublin 121 24 5,04
13 Witkowski Kamil Politechnika Anilana Łódź 121 24 5,04
14 Prątnicki Adrian MKS Mazur Sierpc 119 22 5,41
15 Rutkowski Piotr Politechnika Anilana Łódź 119 22 5,41
16 Jencz Filip KKS Włókniarz Konstantynów 111 17 6,53
17 Bernaś Michał MKS Wieluń 111 23 4,83
18 Wojdak Bartosz Orlen Wisła II Płock 110 23 4,78
19 Piwnicki Łukasz MKS Wieluń 108 21 5,14
20 Praski Kamil AZS UW Warszawa 107 22 4,86
21 Kozłowski Adam MKS Mazur Sierpc 101 23 4,39
22 Szpejna Dawid AZS UW Warszawa 94 13 7,23
23 Zaprutko Bartosz AZS UW Warszawa 94 20 4,70
24 Ludwiczak Kamil UMKS Trójka Ostrołęka 90 22 4,09
25 Olewniczak Victor AZS AWF Warszawa 86 22 3,91
26 Gałat Marcin MKS Wieluń 85 21 4,05
27 Hunder Sebastian SPR Siedlce 82 18 4,56
28 Madeła Piotr MKS Wieluń 82 22 3,73
29 Motyl Karol AZS AWF Warszawa 81 24 3,38
30 Szczutowski Michał Orlen Wisła II Płock 80 20 4,00

 

Runda:  1

Kolejka:     1

mecz termin: 13/14.09.2014
1 KS Uniwersytet Radom ChKS Łódź 30:37 /11:18 /.
2 MKS Mazur Sierpc AZS AWF W-wa 27:21 /12:11/
3 UMKS Trójka Ostrołęka MKS Wieluń 24:23 /12:8 /
4 KKS Włókniarz Konstantynów SPR Siedlce 32:23 /16:9 /
5 Orlen Wisła II Płock (pauzuje)
6 AZS UW Warszawa SPR Pabiks Mag-Mar Pabianice 30:25 /17:16 /
7 Politechnika Anilana Łódź AZS UMCS Lublin 36:19 /18:6 /

 

Kolejka:     2

mecz termin: 20/21.09.2014 
8 ChKS Łódź AZS UMCS Lublin 26:26 /11:13 /
9 SPR Pabiks Mag-Mar Pabianice Politechnika Anilana Łódź 26:28 /14:11 /
10 Orlen Wisła II AZS UW 24:18 /14:3 /
11 KKS Włókniarz Konstantynów
12 MKS Wieluń SPR Siedlce 38:19 /22:10 /
13 AZS AWF W-wa UMKS Trójka Ostrołęka 28:29 /13:14 /
14 KS Uniwersytet Radom MKS Mazur Sierpc 28:32 / 12:16 /

 

Kolejka:     3

mecz termin: 27/28.09.2014  
15 MKS Mazur Sierpc ChKS Łódź 27:17 /14:8 /
16 UMKS Trójka Ostrołęka KS Uniwersytet Radom 33:29 /21:17 /
17 SPR Siedlce AZS AWF W-wa 30:35 /15:21 /
18 MKS Wieluń
19 AZS UW KKS Włókniarz Konstantynów 36:20 /13:14 /
20 Politechnika Anilana Łódź Orlen Wisła II 26:35 /13:18 /
21 AZS UMCS Lublin SPR Pabiks Mag-Mar Pabianice 35:23 /15:14 /

 

Kolejka:     4

mecz termin: 04/05.10.2014
22 ChKS Łódź SPR Pabiks Mag-Mar Pabianice 24:23 /10:9 /
23 Orlen Wisła II AZS UMCS Lublin 35:17 /16:4 /
24 KKS Włókniarz Konstantynów Politechnika Anilana Łódź 24:21 / 13:9 /
25 MKS Wieluń AZS UW 29:30 /14:16 /
26 AZS AWF W-wa
27 KS Uniwersytet Radom SPR Siedlce 39:28 /15:14 /
28 MKS Mazur Sierpc UMKS Trójka Ostrołęka 26:24 / 14:7 /

Kolejka:     5

mecz termin: 11/12.10.2014  
29 UMKS Trójka Ostrołęka ChKS Łódź 23:23 / 13:10 /
30 MKS Mazur Sierpc SPR Siedlce zmiana gospodarza 41:21 /20:9 /
31 KS Uniwersytet Radom
32 AZS UW AZS AWF W-wa 40:22 /16:10 /
33 Politechnika Anilana Łódź MKS Wieluń 32:34 / 17:15 /
34 AZS UMCS Lublin KKS Włókniarz Konstantynów 25:22 / 12:12 /
35 SPR Pabiks Mag-Mar Pabianice Orlen Wisła II 27:30 / 16:16 /

Kolejka:     6

mecz termin: 18/19.10.2014  
36 ChKS Łódź Orlen Wisła II 22:31 / 10:15 /
37 SPR Pabiiks KKS Włókniarz Konstantynów zmiana gospodarza 29:19 /14:9 /
38 MKS Wieluń AZS UMCS Lublin 28:25 /14:14 /
39 AZS AWF W-wa Politechnika Anilana Łódź 24:35 /11:16 /
40 KS Uniwersytet Radom AZS UW 26:27 /12:15 /
41 MKS Mazur Sierpc
42 UMKS Trójka Ostrołęka SPR Siedlce 36:23 /19:10 /

 

Kolejka:        7

mecz termin: 25/26.10.2014 
43 ChKS Łódź SPR Siedlce zmiana gospodarza 44:28 / 12:15 /
44 UMKS Trójka Ostrołęka
45 AZS UW MKS Mazur Sierpc 22:26 / 12:13 /
46 Politechnika Anilana Łódź KS Uniwersytet Radom 30:27 / 12:14 /
47 AZS UMCS Lublin AZS AWF W-wa 31:30 / 13:15 /
48 SPR Pabiks Mag-Mar Pabianice MKS Wieluń 25:31 / 10:12 /
49 Orlen Wisła II KKS Włókniarz Konstantynów 43:15 / 22:9 /

Kolejka:     8

mecz termin: 08/09.11.2014  
50 ChKS Łódź KKS Włókniarz Konstantynów 26:18 /11:7 /
51 MKS Wieluń Orlen Wisła II 30:27 / 14:15 /
52 AZS AWF W-wa SPR Pabiks Mag-Mar Pabianice 34:39 /21:21 /
53 KS Uniwersytet Radom AZS UMCS Lublin 37:31 / 22:11 /
54 MKS Mazur Sierpc Politechnika Anilana Łódź 34:28 /14:16 /
55 UMKS Trójka Ostrołęka AZS UW 26:34 /11:18 /
56 SPR Siedlce

Kolejka:     9

mecz termin: 15/16.11.2014  
57 ChKS Łódź
58 AZS UW SPR Siedlce 34:21 / 20:9 /
59 Politechnika Anilana Łódź UMKS Trójka Ostrołęka 38:28 / 17:12 /
60 AZS UMCS Lublin MKS Mazur Sierpc 33:30 / 16:16 /
61 SPR Pabiks Mag-Mar Pabianice KS Uniwersytet Radom 25:27 / 11:13 /
62 Orlen Wisła II AZS AWF W-wa 38:18 / 17:11 /
63 KKS Włókniarz Konstantynów MKS Wieluń 29:32 / 18:19 /

Kolejka:    10

mecz termin 22/23.11.2014
64 ChKS Łódź MKS Wieluń 26:33 / 13:18 /
65 AZS AWF W-wa KKS Włókniarz Konstantynów 30:27 / 15:16 /
66 KS Uniwersytet Radom Orlen Wisła II 24:37 / 12:14 /
67 MKS Mazur Sierpc SPR Pabiks Mag-Mar Pabianice 36:28 / 13:8 /
68 UMKS Trójka Ostrołęka AZS UMCS Lublin 35:29 / 18:14 /
69 Politechnika Anilana Łódź SPR Siedlce zmiana gospodarza 34:19 / 15:10 /
70 AZS UW

Kolejka:    11

mecz termin 29/30.11.2014  
71 AZS UW ChKS Łódź 23:30 / 13:17 /
72 Politechnika Anilana Łódź
73 AZS UMCS Lublin SPR Siedlce 39:15 / 19:5 /
74 SPR Pabiks Mag-Mar Pabianice UMKS Trójka Ostrołęka 34:30 / 14:11 /
75 Orlen Wisła II MKS Mazur Sierpc 31:22 / 12:11 /
76 KKS Włókniarz Konstantynów KS Uniwersytet Radom 32:35 /13:16 /
77 MKS Wieluń AZS AWF W-wa 33:23 / 15:11 /

Kolejka:    12

mecz termin 06/07.12.2014  
78 AZS AWF W-wa ChKS Łódź zmiana gospodarza 31:26 /16:13 /
79 KS Uniwersytet Radom MKS Wieluń 27:33 /15:17 /
80 MKS Mazur Sierpc KKS Włókniarz Konstantynów 38:26 / 21:10 /
81 UMKS Trójka Ostrołęka Orlen Wisła II 24:27 / 10:13 /
82 SPR Siedlce SPR Pabiks Mag-Mar Pabianice 29:34 / 12:16 /
83 AZS UMCS Lublin
84 AZS UW Politechnika Anilana Łódź 33:26 / 12:13 /

Kolejka:    13

mecz termin 13/14.12.2014  
85 UKS Anilana ChKS Łódź 36:33 / 18:14 /
86 AZS UMCS Lublin AZS UW 22:25 / 13:10 /
87 SPR Pabiks Mag-Mar Pabianice
88 Orlen Wisła II SPR Siedlce 50:14 / 29:5 /
89 KKS Włókniarz Konstantynów UMKS Trójka Ostrołęka 24:33 / 9:18 /
90 MKS Wieluń MKS Mazur Sierpc 34:27 / 17:16 /
91 AZS AWF W-wa KS Uniwersytet Radom 33:37 / 17:16 /

Runda:  2
Kolejka:    14

mecz termin 24/25.01.2015
92 ChKS Łódź KS Uniwersytet 33 :27 /14:15 /
93 AZS AWF W-wa MKS Mazur 28:25 /0:12 /
94 MKS Wieluń UMKS Trójka 40:29 /19:14 /
95 SPR Siedlce KKS Włókniarz 24:25 /11:10 /
96 Orlen Wisła II pauzuje
97 SPR Pabiks AZS UW 24:24 / 16:10 /
98 AZS UMCS UKS Anilana 28:25 /12:13 /

Kolejka:    15

mecz termin 31.01/01.02.2015  
99 AZS UMCS ChKS Łódź 28:27 / 14:12 /
100 UKS Anilana SPR Pabiks 33:21 / 16:8 /
101 AZS UW Orlen Wisła II 25:24 / 12:14 /
102 pauzuje KKS Włókniarz
103 SPR Siedlce MKS Wieluń 34:34 / 15:19 /
104 UMKS Trójka AZS AWF W-wa 26:27 /14:11 /
105 MKS Mazur KS Uniwersytet 31:25 /15:13 /

Kolejka:    16

mecz termin 07/08.02.2015  
106 ChKS Łódź MKS Mazur 23:23 / 10:15 /
107 KS Uniwersytet UMKS Trójka 40:30 / 21:10 /
108 AZS AWF W-wa SPR Siedlce 30:37 / 17:14 /
109 MKS Wieluń pauzuje
110 KKS Włókniarz AZS UW 27:26 / 14:8 /
111 Orlen Wisła II UKS Anilana 40:22 / 20:12 /
112 SPR Pabiks AZS UMCS 25:28 / 14:11 /

Kolejka:    17

mecz termin 14/15.02.2015  
113 SPR Pabiks ChKS Łódź 34:31 / 18:12 /
114 AZS UMCS Orlen Wisła II 22:35 /12:21/
115 UKS Anilana KKS Włókniarz 37:26 / 19:12 /
116 AZS UW MKS Wieluń 26:23 / 13:12 /
117 pauzuje AZS AWF W-wa
118 SPR Siedlce KS Uniwersytet 34:39 / 18:19 /
119 UMKS Trójka MKS Mazur 31:35 / 17:12 /

Kolejka:    18

mecz termin 21/22.02.2015
120 ChKS Łódź UMKS Trójka 28:27 /17:15 /
121 SPR Siedlce MKS Mazur 28:29 / 9:18 /
122 KS Uniwersytet pauzuje
123 AZS AWF W-wa AZS UW 22:26 / 7:12 /
124 MKS Wieluń UKS Anilana 39:27 / 18:10 /
125 KKS Włókniarz AZS UMCS 19:20 / 10:8 /
126 Orlen Wisła II SPR Pabiks 34:25 / 19:15 /

Kolejka:    19

mecz termin 28.02/01.03.2015  
127 Orlen Wisła II ChKS Łódź 45:18 / 25:8 /
128 KKS Włókniarz SPR Pabiks 26:25 / 13:10 /
129 AZS UMCS MKS Wieluń 21:28 / 11:12 /
130 UKS Anilana AZS AWF W-wa 35:29 / 17:13 /
131 AZS UW KS Uniwersytet 34:26 / 20:13 /
132 pauzuje MKS Mazur
133 SPR Siedlce UMKS Trójka 22:29 / 9:15 /

Kolejka:    20

mecz termin 07/08.03.2015  
134 SPR Siedlce ChKS Łódź 31:30 /13:15 /
135 UMKS Trójka pauzuje
136 MKS Mazur AZS UW 24:23 / 11:11 /
137 KS Uniwersytet UKS Anilana 33:25 / 15:14 /
138 AZS AWF W-wa AZS UMCS 25:27 / 14:9 /
139 MKS Wieluń SPR Pabiks 39:26 / 22:12 /
140 KKS Włókniarz Orlen Wisła II 22:31 /11:16 /

 

Kolejka:    21

mecz termin 21/22.03.2015  
141 KKS Włókniarz ChKS Łódź 23:27 / 12:11 /
142 Orlen Wisła II MKS Wieluń 33:20 / 13:7 /
143 SPR Pabiks AZS AWF W-wa 27:20 / 12:8 /
144 AZS UMCS KS Uniwersytet 35:28 / 16:13 /
145 UKS Anilana MKS Mazur 29:35 / 14:14 /
146 AZS UW UMKS Trójka 38:20 / 21:7 /
147 SPR Siedlce pauzuje

Kolejka:    22

mecz termin 28/29.03.2015
148 ChKS Łódź pauzuje
149 SPR Siedlce AZS UW 25:39 / 9:19 /
150 UMKS Trójka UKS Anilana 31:25 / 17:10 /
151 MKS Mazur AZS UMCS 30:25 / 15:15 /
152 KS Uniwersytet SPR Pabiks 36:26 / 15:13 /
153 AZS AWF W-wa Orlen Wisła II 29:39 / 9:22 /
154 MKS Wieluń KKS Włókniarz 33:14 / 14:4 /

 

Kolejka:    23

mecz termin 11/12.04.2015  
155 MKS Wieluń ChKS Łódź 33:26 / 14:9 /
156 KKS Włókniarz AZS AWF W-wa 29:24 / 15:10 /
157 Orlen Wisła II KS Uniwersytet 39:22 / 19:11 /
158 SPR Pabiks MKS Mazur 21:31 / 6:19 /
159 AZS UMCS UMKS Trójka 33:24 / 13:9 /
160 SPR Siedlce Politechnika Anilana 33:39 / 13:19 /
161 AZS UW pauzuje

 

Kolejka:    24

mecz termin 18/19.04.2015
162 ChKS Łódź AZS UW 23:32 / 6:17 /
163 pauzuje UKS Anilana
164 SPR Siedlce AZS UMCS 33:32 / 18:13 /
165 UMKS Trójka SPR Pabiks 31:25 / 15:14 /
166 MKS Mazur Orlen Wisła II 29:32 / 13:18 /
167 KS Uniwersytet KKS Włókniarz 34:24 /20:8 /
168 AZS AWF W-wa MKS Wieluń 26:30 / 13:15 /

 

Kolejka:    25

mecz termin 25.04.2015
169 ChKS Łódź AZS AWF W-wa 31:24 / 18:11 /
170 MKS Wieluń KS Uniwersytet 35:31 /19:15 /
171 KKS Włókniarz MKS Mazur 21:28 / 9:14 /
172 Orlen Wisła II UMKS Trójka 44:25 / 22:12 /
173 SPR Pabiks SPR Siedlce 46:26 / 21:13 /
174 AZS UMCS pauzuje
175 UKS Anilana AZS UW 23:19 /11:11 /

 

Kolejka:    26

mecz termin 02.05.2015  
176 ChKS Łódź UKS Anilana 21:29 / 9:16 /
177 AZS UW AZS UMCS 37:22/ 15:13 /
178 pauzuje SPR Pabiks
179 SPR Siedlce Orlen Wisła II 22:49 / 13:22 /
180 UMKS Trójka KKS Włókniarz 30:24 / 14:12 /
181 MKS Mazur MKS Wieluń 23:27 / 7:11 /
182 KS Uniwersytet AZS AWF W-wa 32:26 / 19:12 /

 

Ostatnie wiadomości

1346134613 Warszawska Olimpiada Młodzieży w relacji klubowej
1346134613 Komunikat nr 22 z dnia 16.04.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Powołania zawodniczek Kadry Wojewódzkiej Młodziczek (r. 2003) II
1346134613 Powołania zawodniczek Kadry Wojewódzkiej Młodziczek (r. 2003)
1346134613 UWAGA! Bardzo ważny komunikat dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 20 z dn. 25.03.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 18/19 AB z dn. 13.03.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżo »
6161361746436514 TURNIEJ DZIEWCZĄT r. 2005 W WINNICY
1346134613 Komunikat nr 17 z dn. 14.02.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 16 z dn. 31.01.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 UKS Varsovia Warszawa – Nabór uzupełniający do I klasy Lice »
346356 XXIII Ogólnopolski Turn. Mini Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopc »
1346134613 Zaktualizowane stawki sędziowskie
1346134613 Komunikat nr 15 z dn. 3.01.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 14 z dn. 22.12.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 13 z dn. 19.12.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 12 z dnia 15.12.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 11 z dnia 29.11.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 10 z dn. 31 października 2016 r. dot. rozgrywek młod »
1346134613 Finał wojewódzki Pucharu Polski mężczyzn
1346134613 Komunikat 9 z dn. 25.10.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Finał PPK
1346134613 KOMUNIKAT KOMISJI LIGI WMZPR PUCHAR POLSKI MĘŻCZYZN
1346134613 Komunikat nr 8 z dn. 18.10.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
45146134636 „Artur Siódmiak CAMP”
1346134613 KOMUNIKAT KOMISJI LIGI WMZPR PUCHAR POLSKI KOBIET
1346134613 Komunikat nr 7 z dn. 3.10.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
14361346363 Złote medalistki Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach l »
1346134613 Warszawska Olimpiada Młodzieży w relacji klubowej
1346134613 Szkolenie dla osób obsługujących stolik na meczach piłki ręczne »
1346134613 VII Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt Karczew Cup 201 »
1346134613 Szkolenie w zakresie antydopingu
1346134613 TABELA RYCZAŁTÓW SĘDZIOWSKICH WMZPR 2016
1346134613 Wyniki losowania III liga mężczyzn grupa mazowiecka sezon 2016/201 »
1346134613 Komunikat nr 6 z dn. 8.09.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Puchar Polski w sezonie 2016/2017
1346134613 Powołania zawodniczek (rocznik 2002) na konsultację startową
1346134613 Terminarz rozgrywek II ligi mężczyzn 2016/17
1346134613 Komunikat nr 5 z dn. 22.08.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Wyniki losowania II liga mężczyzn grupa III sezon 2016/2017
1346134613 Komunikat nr 4 z dn. 22.07.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 3 z dn. 11.07.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat 2 z dn. 4.07.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Zgłoszenia do rozgrywek III ligi mężczyzn na sezon 2016/2017
1346134613 Powołania zawodniczek Kadry Wojewódzkiej Juniorek Młodszych
1346134613 Powołania zawodników Kadry Wojewódzkiej Juniorów Młodszych
1346134613 Powołania zawodników Kadry Wojewódzkiej Juniorów Młodszych
1346134613 Powołania zawodniczek Kadry Wojewódzkiej Juniorek Młodszych
1346134613 Powołania zawodniczek KWM (r. 2002) na zgrupowanie szkoleniowe
1346134613 WMZPR powołuje zawodników na konsultację szkoleniową
     
backtotop