II Liga Mężczyzn 2016/2017

Udział biorą:

  1. KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka
  2. UMKS Trójka Ostrołęka
  3. Bestios Białystok
  4. Politechnika Anilana Łódź
  5. AZS AWF Warszawa
  6. AZS UMCS Lublin
  7. KS Uniwersytet Radom
  8. CKS Jurand KANOIL Ciechanów
  9. KKS Włókniarz Konstantynów Łódzki
  10. ChKS Łódź
  11. AZS UW Warszawa
  12. ROKiS Radzymin

II Liga Mężczyzn gr. 3 – Tabela

  Bramki Punkty
Nr Nazwa klubu M Zw R P Zd St Zd St
1 KS Uniwersytet Radom 20 20 0 0 669 451 40 0
2 AZS UW Warszawa 21 18 0 3 641 495 36 6
3 Politechnika Anilana Łódź 19 12 2 5 589 503 26 12
4 CKS Jurand Ciechanów 19 12 0 7 532 534 24 14
5 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 19 9 1 9 540 521 19 19
6 AZS UMCS Lublin 17 9 0 8 492 483 18 16
7 UMKS Trójka Ostrołęka 19 7 2 10 544 572 16 22
8 SPR ROKiS Radzymin 19 6 2 11 452 512 14 24
9 ChKS Łódź 19 6 1 12 479 551 13 25
10 AZS AWF Warszawa 19 3 4 12 494 602 10 28
11 KKS Włókniarz Konstantynów 18 3 1 14 441 503 7 29
12 KS Bestios Białystok 19 2 1 16 473 619 5 33
M – ilość rozegranych meczów; Zw – ilość zwycięstw; R – ilość remisów; P – ilość porażek; Zd – zdobyte; St – stracone

 

Klasyfikacja strzelców

Lp Nazwisko i imię Nazwa zespołu Bramki Mecze Średnia
1 Stępień Daniel KKS Włókniarz Konstantynów 130 18 7,22
2 Troński Dominik SPR ROKiS Radzymin 123 17 7,24
3 Witkowski Kamil Politechnika Anilana Łódź 120 19 6,32
4 Helman Bartłomiej KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 119 18 6,61
4 Puchalski Mateusz KS Bestios Białystok 119 19 6,26
6 Niećko Rafał UMKS Trójka Ostrołęka 118 17 6,94
7 Szmulik Mateusz KS Uniwersytet Radom 117 20 5,85
8 Wawrzyniak Damian Politechnika Anilana Łódź 114 19 6,00
9 Obydź Hubert AZS UMCS Lublin 112 16 7,00
10 Ludwiczak Kamil UMKS Trójka Ostrołęka 108 19 5,68
11 Wiak Mateusz KS Uniwersytet Radom 103 20 5,15
12 Niemiec Mateusz AZS AWF Warszawa 100 19 5,26
13 Bernat Kamil AZS UMCS Lublin 92 16 5,75
14 Sikora Mateusz AZS UW Warszawa 90 14 6,43
15 Szpejna Dawid AZS UW Warszawa 88 17 5,18
16 Dobrzyniecki Sebastian CKS Jurand Ciechanów 85 14 6,07
16 Deptuła Michał SPR ROKiS Radzymin 85 15 5,67
18 Bruszewski Mateusz KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 83 18 4,61
19 Karbowski Piotr KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 82 19 4,32
20 Cupryś Damian KS Uniwersytet Radom 80 19 4,21
21 Przybylski Sergiusz ChKS Łódź 76 18 4,22
22 Kraszewski Piotr CKS Jurand Ciechanów 75 12 6,25
23 Pomiankiewicz Radosław KS Uniwersytet Radom 74 20 3,70
24 Jencz Filip KKS Włókniarz Konstantynów 73 12 6,08
25 Czarnecki Rafał AZS AWF Warszawa 71 19 3,74

 

 

Kolejka 1, 2016-09-10/11, sobota /niedziela
Nr Gospodarz Gość
1 AZS UMCS Lublin pauzuje
2 CKS Jurand KANOIL Ciechanów ROKiS Radzymin 22:21 (10:9)
3 pauzuje KS Szczypiorniak DB
4 Bestios Białystok ChKS Łódź 24:27 (13:14)
5 UMKS Trójka Ostrołęka KS Uniwersytet Radom 22:24 (13:10)
6 AZS AWF W-wa Politechnika Anilana Łódź 26:38 (11:13)
7 KKS Włókniarz Konst. AZS UW W-wa 24:30 (11:15)

 

Kolejka 2, 2016-09-17/18, sobota/niedziela
Nr Gospodarz Gość
8 pauzuje AZS UW W-wa
9 Politechnika Anilana Łódź KKS Włókniarz Konst. 31:18 (15:8)
10 KS Uniwersytet Radom AZS AWF W-wa 34:16 (17:6)
11 ChKS Łódź UMKS Trójka Ostrołęka 29:35 (14:25)
12 KS Szczypiorniak DB Bestios Białystok 32:22 (12:12)
13 ROKiS Radzymin pauzuje
14 AZS UMCS Lublin CKS Jurand KANOIL Ciechanów  21:23 (10:11)

 

Kolejka 3, 2016-09-24/25, sobota/niedziela
Nr Gospodarz Gość
15 CKS Jurand KANOIL Ciechanów pauzuje
16 pauzuje AZS UMCS Lublin
17 Bestios Białystok ROKiS Radzymin 29:28 (15:10)
18 UMKS Trójka Ostrołęka KS Szczypiorniak DB 32:25 (14:11)
19 AZS AWF W-wa ChKS Łódź 32:29 (20:15)
20 KKS Włókniarz Konst. KS Uniwersytet Radom 21:29 (12:14)
21 AZS UW W-wa Politechnika Anilana Łódź 33:23 (17:11)

 

Kolejka 4, 2016-10-01/02, sobota /niedziela
Nr Gospodarz Gość
22 pauzuje Politechnika Anilana Łódź
23 KS Uniwersytet Radom AZS UW W-wa 25:20 (16:10)
24 ChKS Łódź KKS Włókniarz Konst. 27:25 (15:11)
25 KS Szczypiorniak DB AZS AWF W-wa
26 ROKiS Radzymin UMKS Trójka Ostrołęka 24:23 (13:10)
27 AZS UMCS Lublin Bestios Białystok 37:24 (17:14)
28 CKS Jurand KANOIL Ciechanów pauzuje

 

Kolejka 5, 2016-10-08/09, sobota/niedziela
Nr Gospodarz Gość
29 pauzuje pauzuje
30 Bestios Białystok CKS Jurand KANOIL Ciechanów 27:32 (16:17)
31 UMKS Trójka Ostrołęka AZS UMCS Lublin 31:30 (11:13)
32 AZS AWF W-wa ROKiS Radzymin 25:25 (11:13)
33 KKS Włókniarz Konst. KS Szczypiorniak DB 29:22 (16:12)
34 AZS UW W-wa ChKS Łódź 33:16 (16:6)
35 Politechnika Anilana Łódź KS Uniwersytet Radom 24:34 (11:17)

 

Kolejka 6, 2016-10-15/16, sobota/niedziela
Nr Gospodarz Gość
36 pauzuje KS Uniwersytet Radom
37 ChKS Łódź Politechnika Anilana Łódź 30:30 (12:19)
38 KS Szczypiorniak D.Biał. AZS UW W-wa 28:31 (13:17)
39 ROKiS Radzymin KKS Włókniarz Konst. 25:19 (15:9)
40 AZS UMCS Lublin AZS AWF Warszawa 40:31 (18:16)
41 CKS Jurand KANOIL Ciechanów UMKS Trójka Ostrołęka 39:37 (19:16)
42 pauzuje Bestios Białystok

 

Kolejka 7, 2016-10-22/23, sobota/niedziela
Nr Gospodarz Gość
43 Bestios Białystok pauzuje
44 UMKS Trójka Ostrołęka pauzuje
45 AZS AWF W-wa CKS Jurand KANOIL Ciechanów 27:31 (11:14)
46 KKS Włókniarz Konst. AZS UMCS Lublin 24:30 (11:16)
47 AZS UW W-wa ROKiS Radzymin 31:22 (14:8)
48 Politechnika Anilana Łódź KS Szczypiorniak D.Biał. 37:31 (17:15)
49 KS Uniwersytet Radom ChKS Łódź 33:23 (20:10)

 

Kolejka 8, 2016-10-29/30, sobota/niedziela
Nr Gospodarz Gość
50 pauzuje ChKS Łódź
51 KS Szczypiorniak D.Biał. KS Uniwersytet Radom 22:39 (14:24)
52 ROKiS Radzymin Politechnika Anilana Łódź 21:35 (9:19)
53 AZS UMCS Lublin AZS UW W-wa 28:32 (12:16)
54 CKS Jurand KANOIL Ciechanów KKS Włókniarz Konst. 32:27 (16:12)
55 pauzuje AZS AWF W-wa
56 Bestios Białystok UMKS Trójka Ostrołęka 25:33 (10:14)

 

Kolejka 9, 2016-11-12/13, sobota/niedziela
Nr Gospodarz Gość
57 UMKS Trójka Ostrołęka pauzuje
58 AZS AWF W-wa Bestios Białystok 31:31 (10:12)
59 KKS Włókniarz Konst. pauzuje
60 AZS UW W-wa CKS Jurand KANOIL Ciechanów 32:22 (16:7)
61 Politechnika Anilana Łódź AZS UMCS Lublin 38:17 (16:11)
62 KS Uniwersytet Radom ROKiS Radzymin 39:20 (19:9)
63 ChKS Łódź KS Szczypiorniak D.Biał. 23:27 (10:17)

 

Kolejka 10, 2016-11-19/20, sobota/niedziela
Nr Gospodarz Gość
64 pauzuje KS Szczypiorniak D.Biał.
65 ROKiS Radzymin ChKS Łódź 28:22 (12:11)
66 AZS UMCS Lublin KS Uniwersytet Radom 25:32 (12:15)
67 CKS Jurand KANOIL Ciechanów Politechnika Anilana Łódź 23:31 (11:16)
68 pauzuje AZS UW W-wa
69 Bestios Białystok KKS Włókniarz Konst. 22:26 (9:13)
70 UMKS Trójka Ostrołęka AZS AWF W-wa 31:31 (21:12)

 

Kolejka 11, 2016-11-26/27, sobota/niedziela
Nr Gospodarz Gość
71 AZS AWF W-wa pauzuje
72 KKS Włókniarz Konst. UMKS Trójka Ostrołęka 31:25 (14:12)
73 AZS UW W-wa Bestios Białystok 38:23 (17:12)
74 Politechnika Anilana Łódź pauzuje
75 KS Uniwersytet Radom CKS Jurand KANOIL Ciechanów 31:20 (16:10)
76 ChKS Łódź AZS UMCS Lublin 28:31 (15:19)
77 KS Szczypiorniak D.Biał. ROKiS Radzymin 37:16 (19:4)

 

Kolejka 12, 2016-12-03/04, sobota/niedziela
Nr Gospodarz Gość
78 pauzuje ROKiS Radzymin
79 AZS UMCS Lublin KS Szczypiorniak D.Biał. 26:27 (13:14)
80 CKS Jurand KANOIL Ciechanów ChKS Łódź 27:22 (10:9)
81 pauzuje KS Uniwersytet Radom
82 Bestios Białystok Politechnika Anilana Łódź 28:39 (12:22)
83 UMKS Trójka Ostrołęka AZS UW W-wa 27:31 (13:13)
84 AZS AWF W-wa KKS Włókniarz Konst. 25:25 (16:11)

 

Kolejka 13, 2016-12-10/11, sobota/niedziela
Nr Gospodarz Gość
85 KKS Włókniarz Konst. pauzuje
86 AZS UW W-wa AZS AWF W-wa 28:22 (14:12)
87 Politechnika Anilana Łódź UMKS Trójka Ostrołęka 40:30 (22:9)
88 KS Uniwersytet Radom Bestios Białystok 39:23 (18:9)
89 ChKS Łódź pauzuje
90 KS Szczypiorniak D.Biał. CKS Jurand KANOIL Ciechanów 29:23 (13:11)
91 ROKiS Radzymin AZS UMCS Lublin 30:34 (13:14)

 

Runda II

Kolejka 14, 2017-02-04 [sobota]
Nr Gospodarz Gość
92 pauzuje AZS UMCS Lublin
93 SPR ROKiS Radzymin CKS Jurand Ciechanów 24:33 (13:13)
94 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka pauzuje
95 ChKS Łódź KS Bestios Białystok 26:21 (12:10)
96 KS Uniwersytet Radom UMKS Trójka Ostrołęka 36:23 (16:12)
97 Politechnika Anilana Łódź AZS AWF Warszawa 37:16 (18:8)
98 AZS UW Warszawa KKS Włókniarz Konstantynów 26:24 (14:9)

 

Kolejka 15, 2017-02-11 [sobota]
Nr Gospodarz Gość
99 AZS UW Warszawa pauzuje
100 KKS Włókniarz Konstantynów Politechnika Anilana Łódź 22:32 (11:13)
101 AZS AWF Warszawa KS Uniwersytet Radom 29:40 (12:18)
102 UMKS Trójka Ostrołęka ChKS Łódź 29:21 (14:14)
103 KS Bestios Białystok KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 25:35 (13:14)
104 pauzuje SPR ROKiS Radzymin
105 CKS Jurand Ciechanów AZS UMCS Lublin 30:28 (17:14)

 

Kolejka 16, 2017-02-18 [sobota]
Nr Gospodarz Gość
106 pauzuje CKS Jurand Ciechanów
107 AZS UMCS Lublin pauzuje
108 SPR ROKiS Radzymin KS Bestios Białystok 34:17 (18:11)
109 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka UMKS Trójka Ostrołęka 34:20 (20:10)
110 ChKS Łódź AZS AWF Warszawa 32:26 (17:13)
111 KS Uniwersytet Radom KKS Włókniarz Konstantynów 35:19 (17:6)
112 Politechnika Anilana Łódź AZS UW Warszawa 16:26 (9:13)

 

Kolejka 17, 2017-02-25 [sobota]
Nr Gospodarz Gość
113 Politechnika Anilana Łódź pauzuje
114 AZS UW Warszawa KS Uniwersytet Radom 25:26 (12:15)
115 ChKS Łódź KKS Włókniarz Konstantynów 30:28 (16:14)
116 AZS AWF Warszawa KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 26:23 (13:12)
117 UMKS Trójka Ostrołęka SPR ROKiS Radzymin 22:22 (9:13)
118 KS Bestios Białystok AZS UMCS Lublin 24:32 (12:15)
119 pauzuje CKS Jurand Ciechanów

 

Kolejka 18, 2017-03-04 [sobota]
Nr Gospodarz Gość
120 pauzuje pauzuje
121 CKS Jurand Ciechanów KS Bestios Białystok 33:21 (12:13)
122 AZS UMCS Lublin UMKS Trójka Ostrołęka 34:29 (20:13)
123 SPR ROKiS Radzymin AZS AWF Warszawa 21:18 (7:10)
124 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka KKS Włókniarz Konstantynów 34:27 (17:13)
125 ChKS Łódź AZS UW Warszawa 22:31 (10:15)
126 KS Uniwersytet Radom Politechnika Anilana Łódź 38:28 (20:16)

 

Kolejka 19, 2017-03-11 [sobota]
Nr Gospodarz Gość
127 KS Uniwersytet Radom pauzuje
128 Politechnika Anilana Łódź ChKS Łódź 29:27 ( 17:13)
129 AZS UW Warszawa KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 35:20 ( 16:10)
130 KKS Włókniarz Konstantynów SPR ROKiS Radzymin 19:26 ( 7:10)
131 AZS AWF Warszawa AZS UMCS Lublin 23:31 (11:14)
132 UMKS Trójka Ostrołęka CKS Jurand Ciechanów 38:30 ( 18:8)
133 KS Bestios Białystok pauzuje

 

Kolejka 20, 2017-03-18 [sobota]
Nr Gospodarz Gość
134 pauzuje KS Bestios Białystok
135 pauzuje UMKS Trójka Ostrołęka
136 CKS Jurand Ciechanów AZS AWF Warszawa 37:30 ( 16:13)
137 AZS UMCS Lublin KKS Włókniarz Konstantynów 25:23 (13:12)
138 SPR ROKiS Radzymin AZS UW Warszawa 19:26 ( 8:10)
139 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka Politechnika Anilana Łódź 33:33 ( 14:11)
140 ChKS Łódź KS Uniwersytet Radom 20:39 ( 12:24)

 

Kolejka 21, 2017-03-25 [sobota]
Nr Gospodarz Gość
141 ChKS Łódź pauzuje
142 KS Uniwersytet Radom KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 34:23 (17:14)
143 Politechnika Anilana Łódź SPR ROKiS Radzymin 26:23 (13:11)
144 AZS UW Warszawa AZS UMCS Lublin 35:27 (18:11)
145 KKS Włókniarz Konstantynów CKS Jurand Ciechanów 29:32 (16:14)
146 AZS AWF Warszawa pauzuje
147 UMKS Trójka Ostrołęka KS Bestios Białystok 32:29 (18:16)

 

Kolejka 22, 2017-04-01 [sobota]
Nr Gospodarz Gość
148 pauzuje UMKS Trójka Ostrołęka
149 KS Bestios Białystok AZS AWF Warszawa 35:31 (15:16)
150 pauzuje KKS Włókniarz Konstantynów
151 CKS Jurand Ciechanów AZS UW Warszawa 22:31 (13:23)
152 AZS UMCS Lublin Politechnika Anilana Łódź 27:22 (14:10)
153 SPR ROKiS Radzymin KS Uniwersytet Radom 23:35 (11:18)
154 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka ChKS Łódź 23:25 (12:12)

 

Kolejka 23, 2017-04-22 [sobota]
Nr Gospodarz Gość
155 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka pauzuje
156 ChKS Łódź SPR ROKiS Radzymin
157 KS Uniwersytet Radom AZS UMCS Lublin
158 Politechnika Anilana Łódź CKS Jurand Ciechanów
159 AZS UW Warszawa pauzuje
160 KKS Włókniarz Konstantynów KS Bestios Białystok
161 AZS AWF Warszawa UMKS Trójka Ostrołęka

 

Kolejka 24, 2017-04-29 [sobota]
Nr Gospodarz Gość
162 pauzuje AZS AWF Warszawa
163 UMKS Trójka Ostrołęka KKS Włókniarz Konstantynów
164 KS Bestios Białystok AZS UW Warszawa
165 pauzuje Politechnika Anilana Łódź
166 CKS Jurand Ciechanów KS Uniwersytet Radom 21:28 (11:12)
167 AZS UMCS Lublin ChKS Łódź
168 SPR ROKiS Radzymin KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka

 

Kolejka 25, 2017-05-13 [sobota]
Nr Gospodarz Gość
169 SPR ROKiS Radzymin pauzuje
170 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka AZS UMCS Lublin
171 ChKS Łódź CKS Jurand Ciechanów
172 KS Uniwersytet Radom pauzuje
173 Politechnika Anilana Łódź KS Bestios Białystok
174 AZS UW Warszawa UMKS Trójka Ostrołęka 37:25 ( 15:11)
175 KKS Włókniarz Konstantynów AZS AWF Warszawa

 

Kolejka 26, 2017-05-20 [sobota]
Nr Gospodarz Gość
176 pauzuje KKS Włókniarz Konstantynów
177 AZS AWF Warszawa AZS UW Warszawa 34:30 (14:18)
178 UMKS Trójka Ostrołęka Politechnika Anilana Łódź 22:32 (13:13)
179 KS Bestios Białystok KS Uniwersytet Radom 23:34 (10:20)
180 pauzuje ChKS Łódź
181 CKS Jurand Ciechanów KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka
182 AZS UMCS Lublin SPR ROKiS Radzymin

 

Ostatnie wiadomości

1346134613 Powołania zawodniczek Kadry Wojewódzkiej Młodziczek (r. 2003) II
1346134613 Powołania zawodniczek Kadry Wojewódzkiej Młodziczek (r. 2003)
1346134613 UWAGA! Bardzo ważny komunikat dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 20 z dn. 25.03.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 18/19 AB z dn. 13.03.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżo »
6161361746436514 TURNIEJ DZIEWCZĄT r. 2005 W WINNICY
1346134613 Komunikat nr 17 z dn. 14.02.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 16 z dn. 31.01.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 UKS Varsovia Warszawa – Nabór uzupełniający do I klasy Lice »
346356 XXIII Ogólnopolski Turn. Mini Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopc »
1346134613 Zaktualizowane stawki sędziowskie
1346134613 Komunikat nr 15 z dn. 3.01.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 14 z dn. 22.12.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 13 z dn. 19.12.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 12 z dnia 15.12.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 11 z dnia 29.11.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 10 z dn. 31 października 2016 r. dot. rozgrywek młod »
1346134613 Finał wojewódzki Pucharu Polski mężczyzn
1346134613 Komunikat 9 z dn. 25.10.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Finał PPK
1346134613 KOMUNIKAT KOMISJI LIGI WMZPR PUCHAR POLSKI MĘŻCZYZN
1346134613 Komunikat nr 8 z dn. 18.10.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
45146134636 „Artur Siódmiak CAMP”
1346134613 KOMUNIKAT KOMISJI LIGI WMZPR PUCHAR POLSKI KOBIET
1346134613 Komunikat nr 7 z dn. 3.10.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
14361346363 Złote medalistki Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach l »
1346134613 Warszawska Olimpiada Młodzieży w relacji klubowej
1346134613 Szkolenie dla osób obsługujących stolik na meczach piłki ręczne »
1346134613 VII Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt Karczew Cup 201 »
1346134613 Szkolenie w zakresie antydopingu
1346134613 TABELA RYCZAŁTÓW SĘDZIOWSKICH WMZPR 2016
1346134613 Wyniki losowania III liga mężczyzn grupa mazowiecka sezon 2016/201 »
1346134613 Komunikat nr 6 z dn. 8.09.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Puchar Polski w sezonie 2016/2017
1346134613 Powołania zawodniczek (rocznik 2002) na konsultację startową
1346134613 Terminarz rozgrywek II ligi mężczyzn 2016/17
1346134613 Komunikat nr 5 z dn. 22.08.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Wyniki losowania II liga mężczyzn grupa III sezon 2016/2017
1346134613 Komunikat nr 4 z dn. 22.07.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 3 z dn. 11.07.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat 2 z dn. 4.07.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Zgłoszenia do rozgrywek III ligi mężczyzn na sezon 2016/2017
1346134613 Powołania zawodniczek Kadry Wojewódzkiej Juniorek Młodszych
1346134613 Powołania zawodników Kadry Wojewódzkiej Juniorów Młodszych
1346134613 Powołania zawodników Kadry Wojewódzkiej Juniorów Młodszych
1346134613 Powołania zawodniczek Kadry Wojewódzkiej Juniorek Młodszych
1346134613 Powołania zawodniczek KWM (r. 2002) na zgrupowanie szkoleniowe
1346134613 WMZPR powołuje zawodników na konsultację szkoleniową
5252525 Wyniki turniejów finałowych akcji „Szczypiorniak na Orlikach 201 »
1346134613 Komunikat z dn. 30.05.2016 r. dot. zgłoszenia do rozgrywek młodzie »
     
backtotop