III liga mężczyzn 2013/2014

1. MUKS Czarni Regimin
2. ZUKS Mutka Zielonka
3. UKS Trójka Radom
4. SRS Radzymin
5. LUKS Lider Winnica
6. MKS Piotrkowianin II Piotrków Trybunalski
7. UKPR Agrykola Warszawa

 

III liga mężczyzn, Tabela końcowa

klub mecze zwycięstw porażki remisy bramki zdobyte bramki stracone punkty zdobyte punkty stracone
1 UKS Trójka Radom 12 11 1 0 449 259 22 2
2 MKS Piotrkowianin II Piotrków Trybunalski 12 9 2 1 364 316 19 5
3 UKPR Agrykola Warszawa 12 8 3 1 414 328 17 7
4 MUKS Czarni Regimin 12 6 6 0 377 372 12 12
5 ZUKS Mutka Zielonka 12 4 8 0 341 403 8 16
6 LUKS Lider Winnica 12 2 10 0 316 375 4 20
7 SRS Radzymin 12 1 11 0 231 439 2 22

W wyniku zakończonych rozgrywek awans do II ligi wywalczył zespół UKS Trójka Radom. Zarząd WMZPR składa serdeczne gratulacje.
Z grupy podlaskiej III ligi awansował do II ligi zespół MOKS Słoneczny Stok Białystok.
Prosimy zespoły awansujące o potwierdzenie udziału w rozgrywkach II ligi w sezonie 2014/2015. Z III ligi w aktualnej sytuacji nikt nie spada.
Pozostałe zespoły prosimy o potwierdzenie udziału w rozgrywkach III ligi w sezonie 2014/2015.

 

Klasyfikacja strzelców, III Liga Mężczyzn 2013/2014

LP Nazwisko i Imię Klub Bramki
1 Mont Roman LUKS Lider 112
2 Kalita Michał UKS Trójka 99
3 Smółka Dawid UKPR Agrykola 95
4 Łukasik Mateusz SRS Radzymin 78
5 Deptuła Michał ZUKS Mutka 75
6 Łabuziński Cezary MKS Piotrkowianin II 74
7 Rojek Piotr UKS Trójka 73
8 Włoskiewicz Piotr UKS Trójka 71
9 Hejniak Kamil MKS Piotrkowianin II 65
10 Cupruś Damian UKS Trójka 62
11 Barszczewski Dominik ZUKS Mutka 58
12 Pawlik Rafał UKPR Agrykola 57
13 Rytel-Tyburczy Wojciech ZUKS Mutka 55
14 Salabura Adrian LUKS Lider 54
15 Klos Karol SRS Radzymin 52
16 Witowski Jakub UKPR Agrykola 50
17 Krajewski Rafał MUKS Czarni 49
18 Poznański Adam MUKS Czarni 48
19 Dobrogowski Karol ZUKS Mutka 46
20 Lewczuk Adam LUKS Lider 43

 

RUNDA I, 28.09.2013

1 MUKS Czarni UKPR Agrykola 25 : 36 ( 15 : 15 )
2 ZUKS Mutka MKS Piotrkowianin II 25 : 44 ( 9 : 20 )
3 UKS Trójka pauzuje :
4 LUKS Lider SRS Radzymin 33 : 22 ( 14 : 10 )

05.10.2013

5 UKPR Agrykola LUKS Lider 39 : 26 ( 19 : 13 )
6 pauzuje SRS Radzymin :
7 MKS Piotrkowianin II UKS Trójka 24 : 20 ( 14 : 11 )
8 ZUKS Mutka MUKS Czarni 29 : 30 ( 17 : 14 )

12.10.2013

9 ZUKS Mutka UKPR Agrykola 27 : 36 ( 12 : 19 )
10 UKS Trójka MUKS Czarni 43 : 16 ( 24 : 7 )
11 SRS Radzymin MKS Piotrkowianin II 18 : 32 ( 10 : 17 )
12 LUKS Lider pauzuje :

19.10.2013

13 UKPR Agrykola pauzuje :
14 MKS Piotrkowianin II LUKS Lider 31 : 27 ( 15 : 13 )
15 MUKS Czarni SRS Radzymin 36 : 21 ( 15 : 13 )
16 ZUKS Mutka UKS Trójka 30 : 44 ( 15 : 23 )

26.10.2013

17 UKS Trójka UKPR Agrykola 39 : 26 ( 19 : 11 )
18 SRS Radzymin ZUKS Mutka 21 : 31 ( 9 : 15 )
19 LUKS Lider MUKS Czarni 29 : 32 ( 11 : 16 )
20 pauzuje MKS Piotrkowianin II :

16.11.2013

21 UKPR Agrykola MKS Piotrkowianin II 28 : 33 ( 16 : 19 )
22 MUKS Czarni pauzuje :
23 LUKS Lider ZUKS Mutka 32 : 35 ( 16 : 19 )
24 UKS Trójka SRS Radzymin 50 : 9 ( 22 : 4 )

23.11.2013

25 SRS Radzymin UKPR Agrykola 21 : 40 ( 9 : 21 )
26 LUKS Lider UKS Trójka 28 : 47 ( 11 : 25 )
27 pauzuje ZUKS Mutka :
28 MKS Piotrkowianin II MUKS Czarni 44 : 33 ( 22 : 16 )

 

Runda: 2, 18.01.2014

29 UKPR Agrykola MUKS Czarni 28:24 (12:7)
30 MKS Piotrkowianin II ZUKS Mutka 34:33 (19:16)
31 pauzuje UKS Trójka :
32 SRS Radzymin LUKS Lider 31:30 (15:16)

25.01.2014

33 LUKS Lider UKPR Agrykola 37:45 (20:20)
34 SRS Radzymin pauzuje :
35 UKS Trójka MKS Piotrkowianin II 45:30 (23:15)
36 MUKS Czarni ZUKS Mutka 35:25 (20:12)

01.02.2014

37 UKPR Agrykola ZUKS Mutka 39:21 (22:10)
38 MUKS Czarni UKS Trójka 34:35 (13:14)
39 MKS Piotrkowianin II SRS Radzymin :
40 pauzuje LUKS Lider :

15.02.2014

41 pauzuje UKPR Agrykola :
42 LUKS Lider MKS Piotrkowianin II 10 : 0 ( 0 : 0 )
43 SRS Radzymin MUKS Czarni 15:34 (8:18)
44 UKS Trójka ZUKS Mutka 43:21 (22:8)

22.03.2014

45 UKPR Agrykola UKS Trójka 26 : 29 ( 13 : 12 )
46 ZUKS Mutka SRS Radzymin 30 : 18 ( 16 : 10 )
47 MUKS Czarni LUKS Lider 49 : 37 ( 24 : 20 )
48 MKS Piotrkowianin II pauzuje :

29.03.2014

49 MKS Piotrkowianin II UKPR Agrykola :
50 pauzuje MUKS Czarni :
51 ZUKS Mutka LUKS Lider 34 : 27 ( 19 : 13 )
52 SRS Radzymin UKS Trójka 15:44 (5:22)

12.04.2014

53 UKPR Agrykola SRS Radzymin 44 : 19 ( 23 : 11 )
54 UKS Trójka LUKS Lider 10 : 0 ( 0 : 0 )
55 ZUKS Mutka pauzuje :
56 MUKS Czarni MKS Piotrkowianin II 29 : 31 ( 14 : 16 )

Ostatnie wiadomości

1346134613 Komunikat z dn. 23.06.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
banner_GwR NOWY PROGRAM „GRAMY W RĘCZNĄ”!
1346134613 Powołania zawodniczek Kadry Wojewódzkiej Młodziczek (rocznik 2003 »
1346134613 KONFERENCJA SZKOLENIOWA PIŁKI RĘCZNEJ ZAŹDZIERZ 24-25 czerwca 201 »
1346134613 Zgłoszenia do III ligi mężczyzn
1346134613 Zgłoszenia do rozgrywek młodzieżowych 2017/2018
1346134613 Konferencja licencyjna kat. C dla trenerów zespołów młodzieżowy »
1346134613 Powołania zawodników Kadry Wojewódzkiej Młodzików (rocznik 2002 »
1346134613 Warszawska Olimpiada Młodzieży w relacji klubowej
1346134613 Komunikat nr 22 z dnia 16.04.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Powołania zawodniczek Kadry Wojewódzkiej Młodziczek (r. 2003) II
1346134613 Powołania zawodniczek Kadry Wojewódzkiej Młodziczek (r. 2003)
1346134613 UWAGA! Bardzo ważny komunikat dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 20 z dn. 25.03.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 18/19 AB z dn. 13.03.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżo »
6161361746436514 TURNIEJ DZIEWCZĄT r. 2005 W WINNICY
1346134613 Komunikat nr 17 z dn. 14.02.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 16 z dn. 31.01.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 UKS Varsovia Warszawa – Nabór uzupełniający do I klasy Lice »
346356 XXIII Ogólnopolski Turn. Mini Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopc »
1346134613 Zaktualizowane stawki sędziowskie
1346134613 Komunikat nr 15 z dn. 3.01.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 14 z dn. 22.12.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 13 z dn. 19.12.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 12 z dnia 15.12.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 11 z dnia 29.11.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 10 z dn. 31 października 2016 r. dot. rozgrywek młod »
1346134613 Finał wojewódzki Pucharu Polski mężczyzn
1346134613 Komunikat 9 z dn. 25.10.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Finał PPK
1346134613 KOMUNIKAT KOMISJI LIGI WMZPR PUCHAR POLSKI MĘŻCZYZN
1346134613 Komunikat nr 8 z dn. 18.10.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
45146134636 „Artur Siódmiak CAMP”
1346134613 KOMUNIKAT KOMISJI LIGI WMZPR PUCHAR POLSKI KOBIET
1346134613 Komunikat nr 7 z dn. 3.10.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
14361346363 Złote medalistki Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach l »
1346134613 Warszawska Olimpiada Młodzieży w relacji klubowej
1346134613 Szkolenie dla osób obsługujących stolik na meczach piłki ręczne »
1346134613 VII Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt Karczew Cup 201 »
1346134613 Szkolenie w zakresie antydopingu
1346134613 TABELA RYCZAŁTÓW SĘDZIOWSKICH WMZPR 2016
1346134613 Wyniki losowania III liga mężczyzn grupa mazowiecka sezon 2016/201 »
1346134613 Komunikat nr 6 z dn. 8.09.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Puchar Polski w sezonie 2016/2017
1346134613 Powołania zawodniczek (rocznik 2002) na konsultację startową
1346134613 Terminarz rozgrywek II ligi mężczyzn 2016/17
1346134613 Komunikat nr 5 z dn. 22.08.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Wyniki losowania II liga mężczyzn grupa III sezon 2016/2017
1346134613 Komunikat nr 4 z dn. 22.07.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 3 z dn. 11.07.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
     
backtotop