III liga mężczyzn 2014/2015

III liga mężczyzn 2014/2015

Udział biorą:

  1. UKPR Agrykola Warszawa
  2. ZUKS Mutka Zielonka
  3. CKS Jurand Ciechanów
  4. MKS Piotrkowianin II Piotrków Trybunalski
  5. SRS Radzymin
  6. MUKS Czarni Regimin

Warszawsko – Mazowiecka III Liga Mężczyzn – Tabela zasadnicza

  Bramki Punkty
Nr Nazwa klubu M Zw R P Zd St Zd St
1 MUKS Czarni Regimin 10 10 0 0 381 305 20 0
2 SRS Radzymin 10 6 0 4 282 272 12 8
3 CKS Jurand Ciechanów 10 5 0 5 294 300 10 10
4 UKPR Agrykola 10 3 0 7 296 291 6 14
5 MKS Piotrkowianin II 10 3 0 7 301 335 6 14
6 ZUKS MUTKA Zielonka 10 3 0 7 270 321 6 14
M – ilość rozegranych meczów; Zw – ilość zwycięstw; R – ilość remisów; P – ilość porażek; Zd – zdobyte; St – stracone

W wyniku zakończonych rozgrywek III ligi grupy mazowieckiej awans do II ligi w sezonie 2015/2016 uzyskał zespół MUKS Czarni Regimin. Zarząd WMZPR składa serdeczne gratulacje. Prosimy o potwierdzenie udziału w rozgrywkach II ligi.
Żadna drużyna nie spada z III ligi. Prosimy o potwierdzenie udziału w rozgrywkach w następnym sezonie.

 

Klasyfikacja strzelców – Warszawsko-Mazowiecka III Liga Mężczyzn

Lp Nazwisko i imię Nazwa zespołu Bramki Mecze Średnia
1 Dębiec Patryk MUKS Czarni Regimin 89 10 8,90
2 Łabuziński Cezary MKS Piotrkowianin II 86 9 9,56
3 Kraszewski Piotr MUKS Czarni Regimin 73 10 7,30
4 Bartosiak Jakub SRS Radzymin 67 10 6,70
5 Dobrzyniecki Sebastian MUKS Czarni Regimin 61 9 6,78
6 Klos Karol SRS Radzymin 58 9 6,44
7 Smółka Dawid UKPR Agrykola 55 10 5,50
8 Kruszewski Adrian SRS Radzymin 54 10 5,40
9 Rytkowski Marek CKS Jurand Ciechanów 50 9 5,56
10 Krajewski Rafał MUKS Czarni Regimin 50 10 5,00
11 Deptuła Michał ZUKS MUTKA Zielonka 47 10 4,70
12 Barszczewski Dominik ZUKS MUTKA Zielonka 46 7 6,57
13 Jurkiewicz Łukasz CKS Jurand Ciechanów 44 5 8,80
14 Rytel-Tyburczy Wojciech ZUKS MUTKA Zielonka 43 9 4,78
15 Rutkowski Damian CKS Jurand Ciechanów 38 7 5,43
16 Witkowski Kuba UKPR Agrykola 38 9 4,22
17 Serbista Piotr CKS Jurand Ciechanów 35 10 3,50
18 Kacperski Piotr UKPR Agrykola 30 8 3,75
19 Markowski Konrad MKS Piotrkowianin II 29 10 2,90
20 Bąkała Maciej UKPR Agrykola 28 10 2,80

 

Runda 1

Kolejka: 1  Gospodarz Gość 
mecz termin 18 – 19 październik 2014 / sobota  – niedziela /
1 UKPR  Agrykola MUKS Czarni Regimin 28:32(16:15)
2 ZUKS Mutka Zielonka SRS Radzymin 32:22(12:11)
3 CKS Jurand Ciechanów MKS Piotrkowianin II 33:23(19:11)
Kolejka: 2    
mecz termin 25 – 26 październik 2014 /sobota – niedziela /
4 MUKS Czarni MKS Piotrkowianin II 31:22(14:10)
5 CKS Jurand SRS Radzymin 27:23(10:13)
6 UKPR  Agrykola ZUKS Mutka 37:26(15:11)
Kolejka: 3    
mecz termin 15 – 16 listopad  2014 / sobota  – niedziela /
7 MUKS Czarni ZUKS Mutka 36:28(22:12)
8 CKS Jurand UKPR  Agrykola 22:21(11:11)
9 MKS Piotrkowianin II SRS Radzymin 31:34(12:18)
Kolejka: 4    
mecz termin 22 – 23  listopad 2014  / sobota – niedziela /
10 MUKS Czarni SRS Radzymin 39:33(19:14)
11 UKPR  Agrykola MKS Piotrkowianin II 46:39(27:20)
12 ZUKS Mutka CKS Jurand 30:24(15:10)
Kolejka: 5    
mecz termin 29 – 30  listopad  2014 / sobota – niedziela /
13 CKS Jurand MUKS Czarni 32:41(13:19)
14 MKS Piotrkowianin II ZUKS Mutka 29:34(12:14)
15 SRS Radzymin UKPR  Agrykola 31:26(13:12)

Runda 2

Kolejka: 6
mecz termin 21 – 22 luty 2015 / sobota – niedziela /
16 MUKS Czarni UKPR  Agrykola 32:31 / 12:13 /
17 SRS Radzymin ZUKS Mutka 27:17 / 14:7 /
18 MKS Piotrkowianin II CKS Jurand 29:28 / 13:12 /
Kolejka: 7
mecz termin 28  luty – 1 marzec 2015 / sobota – niedziela /
19 MKS Piotrkowianin II MUKS Czarni 36:49 /17:22 /
20 SRS Radzymin CKS Jurand 27:20 /15:11 /
21 ZUKS Mutka UKPR  Agrykola 20:30 /7:13 /
Kolejka: 8
mecz termin 7 -8 marzec 2015 / sobota – niedziela /
22 ZUKS Mutka MUKS Czarni 32:43 / 17:19 /
23 UKPR  Agrykola CKS Jurand 34:37 / 20:17 /
24 SRS Radzymin MKS Piotrkowianin II 34:25 / 18:13 /
Kolejka: 9
mecz termin 21 – 22  marzec 2015 / sobota niedziela /
25 SRS Radzymin MUKS Czarni 30:36 /10:20/
26 MKS Piotrkowianin II UKPR  Agrykola 32:24 /15:10/
27 CKS Jurand ZUKS Mutka 38:30 /19:13/
Kolejka: 10
mecz termin 28 – 29  marzec 2015 / sobota – niedziela /
28 MUKS Czarni CKS Jurand 42:33 / 20:16 /
29 ZUKS Mutka MKS Piotrkowianin 21:35 / 9:20 /
30 UKPR  Agrykola SRS Radzymin 19:20 / 11:11 /

 

Ostatnie wiadomości

1346134613 Komunikat z dn. 23.06.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
banner_GwR NOWY PROGRAM „GRAMY W RĘCZNĄ”!
1346134613 Powołania zawodniczek Kadry Wojewódzkiej Młodziczek (rocznik 2003 »
1346134613 KONFERENCJA SZKOLENIOWA PIŁKI RĘCZNEJ ZAŹDZIERZ 24-25 czerwca 201 »
1346134613 Zgłoszenia do III ligi mężczyzn
1346134613 Zgłoszenia do rozgrywek młodzieżowych 2017/2018
1346134613 Konferencja licencyjna kat. C dla trenerów zespołów młodzieżowy »
1346134613 Powołania zawodników Kadry Wojewódzkiej Młodzików (rocznik 2002 »
1346134613 Warszawska Olimpiada Młodzieży w relacji klubowej
1346134613 Komunikat nr 22 z dnia 16.04.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Powołania zawodniczek Kadry Wojewódzkiej Młodziczek (r. 2003) II
1346134613 Powołania zawodniczek Kadry Wojewódzkiej Młodziczek (r. 2003)
1346134613 UWAGA! Bardzo ważny komunikat dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 20 z dn. 25.03.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 18/19 AB z dn. 13.03.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżo »
6161361746436514 TURNIEJ DZIEWCZĄT r. 2005 W WINNICY
1346134613 Komunikat nr 17 z dn. 14.02.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 16 z dn. 31.01.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 UKS Varsovia Warszawa – Nabór uzupełniający do I klasy Lice »
346356 XXIII Ogólnopolski Turn. Mini Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopc »
1346134613 Zaktualizowane stawki sędziowskie
1346134613 Komunikat nr 15 z dn. 3.01.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 14 z dn. 22.12.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 13 z dn. 19.12.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 12 z dnia 15.12.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 11 z dnia 29.11.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 10 z dn. 31 października 2016 r. dot. rozgrywek młod »
1346134613 Finał wojewódzki Pucharu Polski mężczyzn
1346134613 Komunikat 9 z dn. 25.10.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Finał PPK
1346134613 KOMUNIKAT KOMISJI LIGI WMZPR PUCHAR POLSKI MĘŻCZYZN
1346134613 Komunikat nr 8 z dn. 18.10.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
45146134636 „Artur Siódmiak CAMP”
1346134613 KOMUNIKAT KOMISJI LIGI WMZPR PUCHAR POLSKI KOBIET
1346134613 Komunikat nr 7 z dn. 3.10.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
14361346363 Złote medalistki Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach l »
1346134613 Warszawska Olimpiada Młodzieży w relacji klubowej
1346134613 Szkolenie dla osób obsługujących stolik na meczach piłki ręczne »
1346134613 VII Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt Karczew Cup 201 »
1346134613 Szkolenie w zakresie antydopingu
1346134613 TABELA RYCZAŁTÓW SĘDZIOWSKICH WMZPR 2016
1346134613 Wyniki losowania III liga mężczyzn grupa mazowiecka sezon 2016/201 »
1346134613 Komunikat nr 6 z dn. 8.09.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Puchar Polski w sezonie 2016/2017
1346134613 Powołania zawodniczek (rocznik 2002) na konsultację startową
1346134613 Terminarz rozgrywek II ligi mężczyzn 2016/17
1346134613 Komunikat nr 5 z dn. 22.08.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Wyniki losowania II liga mężczyzn grupa III sezon 2016/2017
1346134613 Komunikat nr 4 z dn. 22.07.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 3 z dn. 11.07.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
     
backtotop