juniorki młodsze

Rozgrywki Juniorek Młodszych – KJM/nr meczu

  1. pauzuje
  2. MKS Ochota Warszawa I
  3. UKS Varsovia I
  4. KS Zawkrze Mława
  5. MKS Karczew
  6. MMKS Jutrzenka Płock
  7. MKS Ochota Warszawa II
  8. UKS Varsovia II
  9. ROKiS Radzymin
  10. SMS ZPRP Płock

Rozgrywki juniorek młodszych – tabela końcowa

klub mecze zwycięstw porażki remisy bramki zdobyte bramki stracone punkty zdobyte punkty stracone
1 NLO SMS ZPRP Płock 16 14 2 0 547 336 28 4
2 MKS Ochota II W-wa 16 13 2 1 503 374 27 5
3 MKS Karczew I 16 12 4 0 471 376 24 8
4 UKS Varsovia II W-wa 16 11 4 1 506 410 23 9
5 MKS Ochota I W-wa 16 9 7 0 454 446 18 14
6 KS Zawkrze I Mława 16 5 11 0 406 457 10 22
7 MMKS Jutrzenka Płock 16 4 12 0 335 467 8 24
8 UKS Varsovia I W-wa 16 2 13 1 334 480 5 27
9 KPR ROKiS I Radzymin 16 0 15 1 373 583 1 31


Runda: 1

Kolejka:1 | 13 wrzeœnia 2014/sobota/
1 pauzuje NLO SMS ZPRP Płock
2 MKS Ochota I W-wa KPR ROKiS Radzymin 38:22 (16: 14)
3 UKS Varsovia I W-wa UKS Varsovia II W-wa 17:36 (10:21)
4 KS Zawkrze Mława MKS Ochota II W-wa 16:27 (5:10)
5 MMKS Jutrzenka Płock MKS Karczew 14:23 (7:11)
Kolejka:2 | 20 wrzeœnia 2014/sobota/
6 NLO SMS ZPRP Płock MMKS Jutrzenka Płock 26:15 (12:11)
7 MKS Ochota II W-wa MKS Karczew 31:21 (14:13)
8 UKS Varsovia II W-wa KS Zawkrze Mława 24:15 (13:7)
9 KPR ROKiS Radzymin UKS Varsovia I W-wa 25:25 (14:17)
10 pauzuje MKS Ochota I W-wa
Kolejka:3 | 27 wrzeœnia 2014/sobota/
11 MKS Ochota I W-wa NLO SMS ZPRP Płock 16:30 (6:13)
12 UKS Varsovia I W-wa pauzuje
13 KS Zawkrze Mława KPR ROKiS Radzymin 32:24 (19:15)
14 MKS Karczew UKS Varsovia II W-wa 26:25 (10:11)
15 MMKS Jutrzenka Płock MKS Ochota II W-wa 13:30 (8:10)
Kolejka:4 | 4 paŸdziernika 2014/sobota/
16 NLO SMS ZPRP Płock MKS Ochota II W-wa 29:24 (12:11)
17 MMKS Jutrzenka Płock UKS Varsovia II W-wa 25:38 (15:22)
18 KPR ROKiS Radzymin MKS Karczew 27:39 (15:14)
19 pauzuje KS Zawkrze Mława
20 MKS Ochota I W-wa UKS Varsovia I W-wa 29:19 (17:7)
Kolejka:5 | 11 paŸdziernika 2014/sobota/
21 UKS Varsovia I W-wa NLO SMS ZPRP Płock 16:34 (6:18)
22 MKS Ochota I W-wa KS Zawkrze Mława 38:31 (15:12)
23 MKS Karczew poauzuje
24 MMKS Jutrzenka Płock KPR ROKiS Radzymin 25:17 (10:5)
25 MKS Ochota II W-wa UKS Varsovia II W-wa 29:29 (18:18)
Kolejka:6 | 18 paŸdziernika 2014/sobota/
26 NLO SMS ZPRP Płock UKS Varsovia II W-wa 29:22 (15:12)
27 KPR ROKiS Radzymin MKS Ochota II W-wa 23:37 (8:18)
28 pauzuje MMKS Jutrzenka Płock
29 MKS Ochota I W-wa MKS Karczew 28:29 (11:15)
30 UKS Varsovia I W-wa KS Zawkrze Mława 25:31 (15:15)
Kolejka:7 | 25 paŸdziernika 2014/sobota/
31 KS Zawkrze Mława NLO SMS ZPRP Płock 20:30 (12:14)
32 MKS Karczew UKS Varsovia I W-wa 35:13 (17:7)
33 MKS Ochota I W-wa MMKS Jutrzenka Płock 28:20 (10:12)
34 MKS Ochota II W-wa pauzuje
35 UKS Varsovia II W-wa KPR ROKiS Radzymin 43:29 (20:11)
Kolejka:8 | 15 listopada 2014/sobota/
36 NLO SMS ZPRP Płock KPR ROKiS Radzymin 38:17 (16:8)
37 pauzuje UKS Varsovia II W-wa
38 MKS Ochota I W-wa MKS Ochota II W-wa 22:44 (11:18)
39 UKS Varsovia I W-wa MMKS Jutrzenka Płock 19:17 (14:6)
40 KS Zawkrze Mława MKS Karczew 23:25 (11:11)
Kolejka:9 | 22 listopada 2014/sobota/
41 MKS Karczew NLO SMS ZPRP Płock 23:30 (13:18)
42 MMKS Jutrzenka Płock KS Zawkrze Mława 29:26 (15:15)
43 MKS Ochota II W-wa UKS Varsovia I W-wa 28:19 (12:10)
44 UKS Varsovia II W-wa MKS Ochota I W-wa 41:25 (24:12)
45 KPR ROKiS Radzymin pauzuje


Runda: 2

Kolejka:10 | 29 listopada 2014/sobota/
46 NLO SMS ZPRP Płock pauzuje
47 KPR ROKiS Radzymin MKS Ochota I W-wa 27:36 (11:16)
48 UKS Varsovia II W-wa UKS Varsovia I W-wa 32:29 (17:17)
49 MKS Ochota II W-wa KS Zawkrze Mława 35:29 (16:17)
50 MKS Karczew MMKS Jutrzenka Płock 36:12 (18:7)
Kolejka:11 | 6 grudnia 2014/sobota/
51 MMKS Jutrzenka Płock NLO SMS ZPRP Płock 16:36 (7:15)
52 MKS Karczew MKS Ochota II W-wa 29:26 (12:13)
53 KS Zawkrze Mława UKS Varsovia II W-wa 25:32 (11:17)
54 UKS Varsovia I W-wa KPR ROKiS Radzymin 36:22 (15:8)
55 MKS Ochota I W-wa pauzuje
Kolejka:12 | 13 grudnia 2014/sobota/
56 NLO SMS ZPRP Płock MKS Ochota I W-wa 44:32 (22:17)
57 pauzuje UKS Varsovia I W-wa
58 KPR ROKiS Radzymin KS Zawkrze Mława 30:31 (12:14)
59 UKS Varsovia II W-wa MKS Karczew 27:25 (14:11)
60 MKS Ochota II W-wa MMKS Jutrzenka Płock 40:24 (18:10)
Kolejka:13 | 20 grudnia 2014/sobota/
61 MKS Ochota II W-wa NLO SMS ZPRP Płock 28:27 (12:18)
62 UKS Varsovia II W-wa MMKS Jutrzenka Płock 42:26 (22:13)
63 MKS Karczew KPR ROKiS Radzymin 49:18 (20:11)
64 KS Zawkrze Mława pauzuje
65 UKS Varsovia I W-wa MKS Ochota I W-wa 24:31 (15:16)
Kolejka:14 | 7 lutego 2015/sobota/
66 NLO SMS ZPRP Płock UKS Varsovia I W-wa 44:18 (23:7)
67 KS Zawkrze Mława MKS Ochota I W-wa 18:32 (9:14)
68 pauzuje MKS Karczew
69 KPR ROKiS Radzymin MMKS Jutrzenka Płock 23:28 (12:15)
70 UKS Varsovia II W-wa MKS Ochota II W-wa 22:26 (8:11)
Kolejka:15 | 14 lutego 2015/sobota/
71 UKS Varsovia II W-wa NLO SMS ZPRP Płock 33:31 (18:16)
72 MKS Ochota II W-wa KPR ROKiS Radzymin 45:29 (19:11)
73 MMKS Jutrzenka Płock pauzuje
74 MKS Karczew MKS Ochota I W-wa 26:19 (12:8)
75 KS Zawkrze Mława UKS Varsovia I W-wa 28:14 (15:7)
Kolejka:16 | 21 lutego 2015/sobota/
76 NLO SMS ZPRP Płock KS Zawkrze Mława 36:20 (16:11)
77 UKS Varsovia I W-wa MKS Karczew 23:32 (10:15)
78 MMKS Jutrzenka Płock MKS Ochota I W-wa 20:27 (9:9)
79 pauzuje MKS Ochota II W-wa
80 KPR ROKiS Radzymin UKS Varsovia II W-wa 24:34 (9:15)
Kolejka:17 | 28 lutego 2015/sobota/
81 KPR ROKiS Radzymin NLO SMS ZPRP Płock 16:47 (9:22)
82 UKS Varsovia II W-wa pauzuje
83 MKS Ochota II W-wa MKS Ochota I W-wa 25:24 (12:9)
84 MMKS Jutrzenka Płock UKS Varsovia I W-wa 28:19 (13:8)
85 MKS Karczew KS Zawkrze Mława 38:24 (16:12)
Kolejka:18 | 7 marca 2015/sobota/
86 NLO SMS ZPRP Płock MKS Karczew 36:20 (19:9)
87 KS Zawkrze Mława MMKS Jutrzenka Płock 37:23 (19:13)
88 UKS Varsovia I W-wa MKS Ochota II W-wa 18:28 (8:15)
89 MKS Ochota I W-wa UKS Varsovia II W-wa 29:26 (16:10)
90 pauzuje KPR ROKiS Radzymin

Ostatnie wiadomości

1346134613 Komunikat z dn. 23.06.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
banner_GwR NOWY PROGRAM „GRAMY W RĘCZNĄ”!
1346134613 Powołania zawodniczek Kadry Wojewódzkiej Młodziczek (rocznik 2003 »
1346134613 KONFERENCJA SZKOLENIOWA PIŁKI RĘCZNEJ ZAŹDZIERZ 24-25 czerwca 201 »
1346134613 Zgłoszenia do III ligi mężczyzn
1346134613 Zgłoszenia do rozgrywek młodzieżowych 2017/2018
1346134613 Konferencja licencyjna kat. C dla trenerów zespołów młodzieżowy »
1346134613 Powołania zawodników Kadry Wojewódzkiej Młodzików (rocznik 2002 »
1346134613 Warszawska Olimpiada Młodzieży w relacji klubowej
1346134613 Komunikat nr 22 z dnia 16.04.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Powołania zawodniczek Kadry Wojewódzkiej Młodziczek (r. 2003) II
1346134613 Powołania zawodniczek Kadry Wojewódzkiej Młodziczek (r. 2003)
1346134613 UWAGA! Bardzo ważny komunikat dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 20 z dn. 25.03.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 18/19 AB z dn. 13.03.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżo »
6161361746436514 TURNIEJ DZIEWCZĄT r. 2005 W WINNICY
1346134613 Komunikat nr 17 z dn. 14.02.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 16 z dn. 31.01.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 UKS Varsovia Warszawa – Nabór uzupełniający do I klasy Lice »
346356 XXIII Ogólnopolski Turn. Mini Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopc »
1346134613 Zaktualizowane stawki sędziowskie
1346134613 Komunikat nr 15 z dn. 3.01.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 14 z dn. 22.12.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 13 z dn. 19.12.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 12 z dnia 15.12.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 11 z dnia 29.11.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 10 z dn. 31 października 2016 r. dot. rozgrywek młod »
1346134613 Finał wojewódzki Pucharu Polski mężczyzn
1346134613 Komunikat 9 z dn. 25.10.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Finał PPK
1346134613 KOMUNIKAT KOMISJI LIGI WMZPR PUCHAR POLSKI MĘŻCZYZN
1346134613 Komunikat nr 8 z dn. 18.10.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
45146134636 „Artur Siódmiak CAMP”
1346134613 KOMUNIKAT KOMISJI LIGI WMZPR PUCHAR POLSKI KOBIET
1346134613 Komunikat nr 7 z dn. 3.10.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
14361346363 Złote medalistki Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach l »
1346134613 Warszawska Olimpiada Młodzieży w relacji klubowej
1346134613 Szkolenie dla osób obsługujących stolik na meczach piłki ręczne »
1346134613 VII Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt Karczew Cup 201 »
1346134613 Szkolenie w zakresie antydopingu
1346134613 TABELA RYCZAŁTÓW SĘDZIOWSKICH WMZPR 2016
1346134613 Wyniki losowania III liga mężczyzn grupa mazowiecka sezon 2016/201 »
1346134613 Komunikat nr 6 z dn. 8.09.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Puchar Polski w sezonie 2016/2017
1346134613 Powołania zawodniczek (rocznik 2002) na konsultację startową
1346134613 Terminarz rozgrywek II ligi mężczyzn 2016/17
1346134613 Komunikat nr 5 z dn. 22.08.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Wyniki losowania II liga mężczyzn grupa III sezon 2016/2017
1346134613 Komunikat nr 4 z dn. 22.07.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 3 z dn. 11.07.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
     
backtotop