juniorki

Rozgrywki Wojewódzkie Juniorek 2014/2015

  1. AZS EUST Radom                                           
  2. UKS Varsovia I
  3. MMKS Jutrzenka Płock
  4. MKS Ochota Warszawa
  5. UKS Varsovia II
  6. SMS ZPRP Płock

 

Rozgrywki juniorek WMZPR – Tabela  końcowa  2014/2015 

klub mecze zwycięstw porażki remisy bramki zdobyte bramki stracone punkty zdobyte punkty stracone
1 UKS Varsovia I W-wa 10 8 2 0 324 233 16 4
2 MMKS Jutrzenka Płock 10 6 3 1 273 267 13 7
3 AZS EUST Radom 10 5 3 2 260 253 12 8
4 NLO SMS ZPRP Płock 10 5 4 1 297 256 11 9
5 UKS Varsovia II W-wa 10 2 4 4 262 272 8 12
6 MKS Ochota I W-wa 10 0 10 0 250 385 0 20


Runda: 1

Kolejka:1 | 28 wrześœnia 2014/niedziela/
1 NLO SMS ZPRP Płock AZS EUST Radom 31:21 (15:10)
2 UKS Varsovia I W-wa UKS Varsovia II W-wa 34:20 (19:10)
3 MMKS Jutrzenka Płock MKS Ochota I W-wa 30:23 (16:11)
Kolejka:2 | 5 paŸździernika 2014/niedziela/
4 NLO SMS ZPRP Płock MKS Ochota I W-wa 31:27 (14:13)
5 UKS Varsovia II W-wa MMKS Jutrzenka Płock 27:27 (16:15)
6 AZS EUST Radom UKS Varsovia I W-wa 21:20 (11:11)
Kolejka:3 | 12 paźŸdziernika 2014/niedziela/
7 UKS Varsovia I W-wa NLO SMS ZPRP Płock 29:22 (15:11)
8 MMKS Jutrzenka Płock AZS EUST Radom 30:32 (14:18)
9 MKS Ochota I W-wa UKS Varsovia II W-wa 21:34 (10:15)
Kolejka:4 | 19 paźŸdziernika 2014/niedziela/
10 NLO SMS ZPRP Płock UKS Varsovia II W-wa 31:28 (19:14)
11 AZS EUST Radom MKS Ochota I W-wa 30:23 (14:10)
12 UKS Varsovia I W-wa MMKS Jutrzenka Płock 36:23 (14:8)
Kolejka:5 | 26 paźŸdziernika 2014/niedziela/
13 MMKS Jutrzenka Płock NLO SMS ZPRP Płock 28:22 (13:16)
14 MKS Ochota I W-wa UKS Varsovia I W-wa 30:53 (15:31)
15 UKS Varsovia II W-wa AZS EUST Radom 23:23 (12:14)


Runda: 2

Kolejka:6 | 16 listopada 2014/niedziela/
16 AZS EUST Radom NLO SMS ZPRP Płock 27:20 (11:13)
17 UKS Varsovia II W-wa UKS Varsovia I W-wa 20:30 (10:16)
18 MKS Ochota I W-wa MMKS Jutrzenka Płock 30:41 (13:25)
Kolejka:7 | 23 listopada 2014/niedziela/
19 MKS Ochota I W-wa NLO SMS ZPRP Płock 22:53 (9:26)
20 MMKS Jutrzenka Płock UKS Varsovia II W-wa 23:19 (12:11)
21 UKS Varsovia I W-wa AZS EUST Radom 29:24 (11:9)
Kolejka:8 | 30 listopada 2014/niedziela/
22 NLO SMS ZPRP Płock UKS Varsovia I W-wa 27:31 (15:15)
23 AZS EUST Radom MMKS Jutrzenka Płock 25:31 (16:13)
24 UKS Varsovia II W-wa MKS Ochota I W-wa 39:31 (21:14)
Kolejka:9 | 7 grudnia 2014/niedziela/
25 UKS Varsovia II W-wa NLO SMS ZPRP Płock 28:28 (18:14)
26 MKS Ochota I W-wa AZS EUST Radom 22:33 (12:18)
27 MMKS Jutrzenka Płock UKS Varsovia I W-wa 25:21 (13:12)
Kolejka:10 | 14 grudnia 2014/niedziela/
28 NLO SMS ZPRP Płock MMKS Jutrzenka Płock 32:15 (16:9)
29 UKS Varsovia I W-wa MKS Ochota I W-wa 41:21 (23:10)
30 AZS EUST Radom UKS Varsovia II W-wa 24:24 (10:13)

Ostatnie wiadomości

1346134613 Komunikat z dn. 23.06.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
banner_GwR NOWY PROGRAM „GRAMY W RĘCZNĄ”!
1346134613 Powołania zawodniczek Kadry Wojewódzkiej Młodziczek (rocznik 2003 »
1346134613 KONFERENCJA SZKOLENIOWA PIŁKI RĘCZNEJ ZAŹDZIERZ 24-25 czerwca 201 »
1346134613 Zgłoszenia do III ligi mężczyzn
1346134613 Zgłoszenia do rozgrywek młodzieżowych 2017/2018
1346134613 Konferencja licencyjna kat. C dla trenerów zespołów młodzieżowy »
1346134613 Powołania zawodników Kadry Wojewódzkiej Młodzików (rocznik 2002 »
1346134613 Warszawska Olimpiada Młodzieży w relacji klubowej
1346134613 Komunikat nr 22 z dnia 16.04.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Powołania zawodniczek Kadry Wojewódzkiej Młodziczek (r. 2003) II
1346134613 Powołania zawodniczek Kadry Wojewódzkiej Młodziczek (r. 2003)
1346134613 UWAGA! Bardzo ważny komunikat dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 20 z dn. 25.03.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 18/19 AB z dn. 13.03.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżo »
6161361746436514 TURNIEJ DZIEWCZĄT r. 2005 W WINNICY
1346134613 Komunikat nr 17 z dn. 14.02.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 16 z dn. 31.01.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 UKS Varsovia Warszawa – Nabór uzupełniający do I klasy Lice »
346356 XXIII Ogólnopolski Turn. Mini Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopc »
1346134613 Zaktualizowane stawki sędziowskie
1346134613 Komunikat nr 15 z dn. 3.01.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 14 z dn. 22.12.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 13 z dn. 19.12.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 12 z dnia 15.12.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 11 z dnia 29.11.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 10 z dn. 31 października 2016 r. dot. rozgrywek młod »
1346134613 Finał wojewódzki Pucharu Polski mężczyzn
1346134613 Komunikat 9 z dn. 25.10.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Finał PPK
1346134613 KOMUNIKAT KOMISJI LIGI WMZPR PUCHAR POLSKI MĘŻCZYZN
1346134613 Komunikat nr 8 z dn. 18.10.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
45146134636 „Artur Siódmiak CAMP”
1346134613 KOMUNIKAT KOMISJI LIGI WMZPR PUCHAR POLSKI KOBIET
1346134613 Komunikat nr 7 z dn. 3.10.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
14361346363 Złote medalistki Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach l »
1346134613 Warszawska Olimpiada Młodzieży w relacji klubowej
1346134613 Szkolenie dla osób obsługujących stolik na meczach piłki ręczne »
1346134613 VII Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt Karczew Cup 201 »
1346134613 Szkolenie w zakresie antydopingu
1346134613 TABELA RYCZAŁTÓW SĘDZIOWSKICH WMZPR 2016
1346134613 Wyniki losowania III liga mężczyzn grupa mazowiecka sezon 2016/201 »
1346134613 Komunikat nr 6 z dn. 8.09.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Puchar Polski w sezonie 2016/2017
1346134613 Powołania zawodniczek (rocznik 2002) na konsultację startową
1346134613 Terminarz rozgrywek II ligi mężczyzn 2016/17
1346134613 Komunikat nr 5 z dn. 22.08.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Wyniki losowania II liga mężczyzn grupa III sezon 2016/2017
1346134613 Komunikat nr 4 z dn. 22.07.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 3 z dn. 11.07.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
     
backtotop