juniorzy młodsi

Rozgrywki Juniorów Młodszych – MJM/nr meczu

  1. UKPR Agrykola Warszawa
  2. MTS Lider Radom
  3. MUKS Czarni Regimin
  4. UKS Kontra Warszawa
  5. UMKS Trójka Ostrołęka
  6. SKF Wisła Płock I
  7. SKF Wisła Płock II
  8. UKS Prus Siedlce
  9. MKS Mazur Sierpc
  10. AZS AWF Warszawa
  11. UKS Nike Ciechanów
  12. UKS Royal Wilanów

Rozgrywki – Juniorzy młodsi – Tabela  końcowa

klub mecze zwycięstw porażki remisy bramki zdobyte bramki stracone punkty zdobyte punkty stracone
1 SKF Wisła I Płock 22 22 0 0 851 409 44 0
2 UKPR Agrykola W-wa 22 15 7 0 699 621 30 14
3 MTS Lider I Radom 22 15 7 0 713 566 30 14
4 UKS Royal Wilanów 22 15 7 0 710 677 30 14
5 UKS Nike Ciechanów 22 14 7 1 822 700 29 15
6 SKF Wisła II Płock 22 14 8 0 718 711 28 16
7 MUKS Czarni Regimin 22 12 9 1 655 688 25 19
8 AZS AWF Warszawa 22 10 12 0 631 686 20 24
9 MKS Mazur I Sierpc 22 5 17 0 618 757 10 34
10 UKS Kontra W-wa 22 4 18 0 645 832 8 36
11 UKS Prus Siedlce 22 3 19 0 499 684 6 38
12 UMKS Trójka Ostrołęka 22 2 20 0 531 761 4 40

 

Kolejka:1 | 13 wrzeœnia 2014/sobota/
1 UKPR Agrykola I W-wa UKS Royal Wilanów 38:27 (18:16)
2 MTS Lider I Radom UKS Nike Ciechanów 10:0 (0:0)
3 MUKS Czarni Regimin AZS AWF Warszawa 34:26 (16:10)
4 UKS Kontra W-wa MKS Mazur Sierpc 33:35 (16:17)
5 UMKS Trójka Ostrołęka UKS Prus Siedlce 17:20 (7:12)
6 SKF Wisła I Płock SKF Wisła II Płock 41:24 (20:12)
Kolejka:2 | 20 wrzeœnia 2014/sobota/
7 UKS Royal Wilanów SKF Wisła II Płock 31:33 (12:16)
8 UKS Prus Siedlce SKF Wisła I Płock 13:37 (5:21)
9 MKS Mazur Sierpc UMKS Trójka Ostrołęka 30:23 (16:12)
10 AZS AWF Warszawa UKS Kontra W-wa 28:26 (11:12)
11 UKS Nike Ciechanów MUKS Czarni Regimin 27:27 (12:14)
12 UKPR Agrykola I W-wa MTS Lider I Radom 32:25 (15:10)
Kolejka:3 | 27 wrzeœnia 2014/sobota/
13 MTS Lider I Radom UKS Royal Wilanów 37:30 (19:14)
14 MUKS Czarni Regimin UKPR Agrykola I W-wa 29:35 (14:18)
15 UKS Kontra W-wa UKS Nike Ciechanów 31:48 (11:23)
16 UMKS Trójka Ostrołęka AZS AWF Warszawa 27:35 (11:17)
17 SKF Wisła I Płock MKS Mazur Sierpc 46:22 (23:7)
18 SKF Wisła II Płock UKS Prus Siedlce 23:22 (13:8)
Kolejka:4 | 4 paŸdziernika 2014/sobota/
19 UKS Royal Wilanów UKS Prus Siedlce 33:24 (14:11)
20 MKS Mazur Sierpc SKF Wisła II Płock 30:36 (14:18)
21 AZS AWF Warszawa SKF Wisła I Płock 15:41 (8:20)
22 UKS Nike Ciechanów UMKS Trójka Ostrołęka 50:18 (23:12)
23 UKPR Agrykola I W-wa UKS Kontra W-wa 49:33 (27:21)
24 MTS Lider I Radom MUKS Czarni Regimin 28:19 (12:8)
Kolejka:5 | 11 paŸdziernika 2014/sobota/
25 MUKS Czarni Regimin UKS Royal Wilanów 29:31 (14:17)
26 UKS Kontra W-wa MTS Lider I Radom 27:41 (10:21)
27 UMKS Trójka Ostrołęka UKPR Agrykola I W-wa 23:27 (5:19)
28 SKF Wisła I Płock UKS Nike Ciechanów 38:18 (18:10)
29 SKF Wisła II Płock AZS AWF Warszawa 38:32 (21:17)
30 UKS Prus Siedlce MKS Mazur Sierpc 29:25 (10:17)
Kolejka:6 | 18 paŸdziernika 2014/sobota/
31 MKS Mazur Sierpc UKS Royal Wilanów 25:36 (11:15)
32 AZS AWF Warszawa UKS Prus Siedlce 34:18 (15:7)
33 UKS Nike Ciechanów SKF Wisła II Płock 41:30 (19:12)
34 UKPR Agrykola I W-wa SKF Wisła I Płock 24:44 (12:23)
35 MTS Lider I Radom UMKS Trójka Ostrołęka 31:19 (12:8)
36 MUKS Czarni Regimin UKS Kontra W-wa 29:20 (14:10)
Kolejka:7 | 25 paŸdziernika 2014/sobota/
37 UKS Kontra W-wa UKS Royal Wilanów 33:43 (14:21)
38 UMKS Trójka Ostrołęka MUKS Czarni Regimin 28:34 (13:14)
39 SKF Wisła I Płock MTS Lider I Radom 39:19 (21:8)
40 SKF Wisła II Płock UKPR Agrykola I W-wa 35:31 (16:17)
41 UKS Prus Siedlce UKS Nike Ciechanów 30:42 (12:23)
42 AZS AWF Warszawa MKS Mazur Sierpc 31:24 (13:10)
Kolejka:8 | 11 listopada 2014/wtorek/
43 UKS Royal Wilanów AZS AWF Warszawa 34:28 (16:15)
44 UKS Nike Ciechanów MKS Mazur Sierpc 48:37 (15:20)
45 UKPR Agrykola I W-wa UKS Prus Siedlce 38:14 (18:10)
46 MTS Lider I Radom SKF Wisła II Płock 43:21 (21:11)
47 MUKS Czarni Regimin SKF Wisła I Płock 14:34 (8:18)
48 UKS Kontra W-wa UMKS Trójka Ostrołęka 46:33 (21:17)
Kolejka:9 | 15 listopoada 2014/sobota/
49 UMKS Trójka Ostrołęka UKS Royal Wilanów 35:41 (16:20)
50 SKF Wisła I Płock UKS Kontra W-wa 51:19 (29:6)
51 SKF Wisła II Płock MUKS Czarni Regimin 38:28 (16:12)
52 MTS Lider I Radom UKS Prus Siedlce 29:21 (14:11)
53 MKS Mazur Sierpc UKPR Agrykola I W-wa 26:40 (16:22)
54 AZS AWF Warszawa UKS Nike Ciechanów 36:50 (20:27)
Kolejka:10 | 22 listopoada 2014/sobota/
55 UKS Royal Wilanów UKS Nike Ciechanów 35:33 (16:16)
56 UKPR Agrykola I W-wa AZS AWF Warszawa 26:23 (13:12)
57 MTS Lider I Radom MKS Mazur Sierpc 41:23 (17:9)
58 MUKS Czarni Regimin UKS Prus Siedlce 29:24 (15:11)
59 SKF Wisła II Płock UKS Kontra W-wa 36:28 (19:16)
60 UMKS Trójka Ostrołęka SKF Wisła I Płock 15:35 (9:14)
Kolejka:11 | 29 listopada 2014/sobota/
61 SKF Wisła I Płock UKS Royal Wilanów 52:18 (25:8)
62 SKF Wisła II Płock UMKS Trójka Ostrołęka 35:29 (17:18)
63 UKS Prus Siedlce UKS Kontra W-wa 35:37 (18:19)
64 MKS Mazur Sierpc MUKS Czarni Regimin 36:33 (25:16)
65 AZS AWF Warszawa MTS Lider I Radom 28:27 (13:17)
66 UKS Nike Ciechanów UKPR Agrykola I W-wa 37:42 (17:18)


Runda: 2

Kolejka:12 | 6 grudnia 2014/sobota/
67 UKS Royal Wilanów UKPR Agrykola I W-wa 35:26 (18:12)
68 UKS Nike Ciechanów MTS Lider I Radom 34:33 (15:21)
69 AZS AWF Warszawa MUKS Czarni Regimin 25:30 (12:9)
70 MKS Mazur Sierpc UKS Kontra W-wa 38:29 (18:15)
71 UKS Prus Siedlce UMKS Trójka Ostrołęka 19:22 (10:10)
72 SKF Wisła II Płock SKF Wisła I Płock 21:38 (11:16)
Kolejka:13 | 13 grudnia 2014/sobota/
73 SKF Wisła II Płock UKS Royal Wilanów 36:39 (15:19)
74 SKF Wisła I Płock UKS Prus Siedlce 43:13 (23:6)
75 UMKS Trójka Ostrołęka MKS Mazur Sierpc 35:30 (16:13)
76 UKS Kontra W-wa AZS AWF Warszawa 18:34 (9:18)
77 MUKS Czarni Regimin UKS Nike Ciechanów 37:32 (15:17)
78 MTS Lider I Radom UKPR Agrykola I W-wa 29:36 (13:21)
Kolejka:14 | 20 grudnia 2015/sobota/
79 UKS Royal Wilanów MTS Lider I Radom 34:32 (18:17)
80 UKPR Agrykola I W-wa MUKS Czarni Regimin 37:42 (21:20)
81 UKS Nike Ciechanów UKS Kontra W-wa 56:41 (31:17)
82 AZS AWF Warszawa UMKS Trójka Ostrołęka 34:21 (14:12)
83 MKS Mazur Sierpc SKF Wisła I Płock 29:39 (16:22)
84 UKS Prus Siedlce SKF Wisła II Płock 29:37 (14:18)
Kolejka:15 | 3 stycznia 2015/sobota/
85 UKS Prus Siedlce UKS Royal Wilanów 0:0 (0:0)
86 SKF Wisła II Płock MKS Mazur Sierpc 37:26 (19:11)
87 SKF Wisła I Płock AZS AWF Warszawa 44:14 (24:6)
88 UMKS Trójka Ostrołęka UKS Nike Ciechanów 22:33 (11:16)
89 UKS Kontra W-wa UKPR Agrykola I W-wa 21:39 (8:20)
90 MUKS Czarni Regimin MTS Lider I Radom 26:30 (14:18)
Kolejka:16 | 10 stycznia 2015/sobota/
91 UKS Royal Wilanów MUKS Czarni Regimin 37:31 (21:12)
92 MTS Lider I Radom UKS Kontra W-wa 35:28 (16:12)
93 UKPR Agrykola I W-wa UMKS Trójka Ostrołęka 37:23 (19:8)
94 UKS Nike Ciechanów SKF Wisła I Płock 27:32 (15:17)
95 AZS AWF Warszawa SKF Wisła II Płock 31:33 (15:13)
96 MKS Mazur Sierpc UKS Prus Siedlce 30:24 (18:11)
Kolejka:17 | 17 stycznia 2015/sobota/
97 UKS Royal Wilanów MKS Mazur Sierpc 38:27 (14:16)
98 UKS Prus Siedlce AZS AWF Warszawa 19:30 (11:15)
99 SKF Wisła II Płock UKS Nike Ciechanów 43:32 (19:16)
100 SKF Wisła I Płock UKPR Agrykola I W-wa 10:0 (0:0)
101 UMKS Trójka Ostrołęka MTS Lider I Radom 15:44 (7:21)
102 UKS Kontra W-wa MUKS Czarni Regimin 33:38 (14:21)
187 lutego 2015 | /sobota/
103 UKS Royal Wilanów UKS Kontra W-wa 37:25 (19:11)
104 MUKS Czarni Regimin UMKS Trójka Ostrołęka 28:23 (13:12)
105 MTS Lider I Radom SKF Wisła I Płock 27:30 (15:14)
106 UKPR Agrykola I W-wa SKF Wisła II Płock 35:30 (19:11)
107 UKS Nike Ciechanów UKS Prus Siedlce 40:34 (22:16)
108 MKS Mazur Sierpc AZS AWF Warszawa 21:27 (11:14)
Kolejka:19 | 14 lutego 2015/sobota/
109 AZS AWF Warszawa UKS Royal Wilanów 34:31 (13:19)
110 MKS Mazur Sierpc UKS Nike Ciechanów 27:43 (9:22)
111 UKS Prus Siedlce UKPR Agrykola I W-wa 21:18 (10:8)
112 SKF Wisła II Płock MTS Lider I Radom 29:30 (15:11)
113 SKF Wisła I Płock MUKS Czarni Regimin 47:16 (24:9)
114 UMKS Trójka Ostrołęka UKS Kontra W-wa 30:32 (18:17)
Kolejka:20 | 21 lutego 2015/sobota/
115 UKS Royal Wilanów UMKS Trójka Ostrołęka 37:29 (16:15)
116 UKS Kontra W-wa SKF Wisła I Płock 26:36 (16:18)
117 MUKS Czarni Regimin SKF Wisła II Płock 34:31 (17:18)
118 UKS Prus Siedlce MTS Lider I Radom 26:44 (12:17)
119 UKPR Agrykola I W-wa MKS Mazur Sierpc 26:22 (15:10)
120 UKS Nike Ciechanów AZS AWF Warszawa 47:34 (28:17)
Kolejka:21 | 28 lutego 2015/sobota/
121 UKS Nike Ciechanów UKS Royal Wilanów 38:30 (19:11)
122 AZS AWF Warszawa UKPR Agrykola I W-wa 26:29 (8:17)
123 MKS Mazur Sierpc MTS Lider I Radom 23:30 (8:13)
124 UKS Prus Siedlce MUKS Czarni Regimin 34:35 (16:14)
125 UKS Kontra W-wa SKF Wisła II Płock 28:31 (17:18)
126 SKF Wisła I Płock UMKS Trójka Ostrołęka 42:12 (21:7)
Kolejka:22 | 7 marca 2015/sobota/
127 UKS Royal Wilanów SKF Wisła I Płock 23:32 (8:17)
128 UMKS Trójka Ostrołęka SKF Wisła II Płock 32:41 (16:24)
129 UKS Kontra W-wa UKS Prus Siedlce 31:30 (14:13)
130 MUKS Czarni Regimin MKS Mazur Sierpc 33:32 (14:15)
131 MTS Lider I Radom AZS AWF Warszawa 48:26 (19:10)
132 UKPR Agrykola I W-wa UKS Nike Ciechanów 33:46 (15:22)

 

Ostatnie wiadomości

1346134613 Komunikat z dn. 23.06.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
banner_GwR NOWY PROGRAM „GRAMY W RĘCZNĄ”!
1346134613 Powołania zawodniczek Kadry Wojewódzkiej Młodziczek (rocznik 2003 »
1346134613 KONFERENCJA SZKOLENIOWA PIŁKI RĘCZNEJ ZAŹDZIERZ 24-25 czerwca 201 »
1346134613 Zgłoszenia do III ligi mężczyzn
1346134613 Zgłoszenia do rozgrywek młodzieżowych 2017/2018
1346134613 Konferencja licencyjna kat. C dla trenerów zespołów młodzieżowy »
1346134613 Powołania zawodników Kadry Wojewódzkiej Młodzików (rocznik 2002 »
1346134613 Warszawska Olimpiada Młodzieży w relacji klubowej
1346134613 Komunikat nr 22 z dnia 16.04.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Powołania zawodniczek Kadry Wojewódzkiej Młodziczek (r. 2003) II
1346134613 Powołania zawodniczek Kadry Wojewódzkiej Młodziczek (r. 2003)
1346134613 UWAGA! Bardzo ważny komunikat dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 20 z dn. 25.03.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 18/19 AB z dn. 13.03.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżo »
6161361746436514 TURNIEJ DZIEWCZĄT r. 2005 W WINNICY
1346134613 Komunikat nr 17 z dn. 14.02.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 16 z dn. 31.01.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 UKS Varsovia Warszawa – Nabór uzupełniający do I klasy Lice »
346356 XXIII Ogólnopolski Turn. Mini Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopc »
1346134613 Zaktualizowane stawki sędziowskie
1346134613 Komunikat nr 15 z dn. 3.01.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 14 z dn. 22.12.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 13 z dn. 19.12.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 12 z dnia 15.12.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 11 z dnia 29.11.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 10 z dn. 31 października 2016 r. dot. rozgrywek młod »
1346134613 Finał wojewódzki Pucharu Polski mężczyzn
1346134613 Komunikat 9 z dn. 25.10.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Finał PPK
1346134613 KOMUNIKAT KOMISJI LIGI WMZPR PUCHAR POLSKI MĘŻCZYZN
1346134613 Komunikat nr 8 z dn. 18.10.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
45146134636 „Artur Siódmiak CAMP”
1346134613 KOMUNIKAT KOMISJI LIGI WMZPR PUCHAR POLSKI KOBIET
1346134613 Komunikat nr 7 z dn. 3.10.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
14361346363 Złote medalistki Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach l »
1346134613 Warszawska Olimpiada Młodzieży w relacji klubowej
1346134613 Szkolenie dla osób obsługujących stolik na meczach piłki ręczne »
1346134613 VII Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt Karczew Cup 201 »
1346134613 Szkolenie w zakresie antydopingu
1346134613 TABELA RYCZAŁTÓW SĘDZIOWSKICH WMZPR 2016
1346134613 Wyniki losowania III liga mężczyzn grupa mazowiecka sezon 2016/201 »
1346134613 Komunikat nr 6 z dn. 8.09.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Puchar Polski w sezonie 2016/2017
1346134613 Powołania zawodniczek (rocznik 2002) na konsultację startową
1346134613 Terminarz rozgrywek II ligi mężczyzn 2016/17
1346134613 Komunikat nr 5 z dn. 22.08.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Wyniki losowania II liga mężczyzn grupa III sezon 2016/2017
1346134613 Komunikat nr 4 z dn. 22.07.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 3 z dn. 11.07.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
     
backtotop