młodziczki

Rozgrywki Wojewódzkie Młodziczek – KM/nr meczu

  1. MKS Karczew
  2. KS Zawkrze I  Mława
  3. MKS Ochota I W-wa
  4. UKS Varsovia I W-wa
  5. UKS Dwójka Małkinia Górna
  6. MMKS Jutrzenka Płock
  7. UKS Nike Ciechanów
  8. KPR ROKiS Radzymin
  9. AZS EUST Radom
  10. UKS Varsovia II W-wa
  11. ZUKS Mutka I Zielonka
  12. UKPR Agrykola W-wa

 

Rozgrywki  młodziczek –  Tabela końcowa.

klub mecze zwycięstw porażki remisy bramki zdobyte bramki stracone punkty zdobyte punkty stracone
1 MKS Karczew 22 22 0 0 693 278 44 0
2 UKS Varsovia I W-wa 22 19 3 0 607 366 38 6
3 MMKS Jutrzenka Płock 22 16 6 0 483 411 32 12
4 UKS Varsovia II W-wa 22 16 6 0 571 457 32 12
5 UKS Nike Ciechanów 22 14 8 0 495 388 28 16
6 KPR ROKiS I Radzymin 22 11 11 0 523 517 22 22
7 ZUKS Mutka I Zielonka 22 10 11 1 410 461 21 23
8 UKS Dwójka Małkinia G 22 6 15 1 442 582 13 31
9 AZS EUST Radom 22 6 16 0 396 526 12 32
10 UKPR Agrykola W-wa 22 5 17 0 391 517 10 34
11 MKS Ochota I W-wa 22 4 18 0 350 598 8 36
12 KS Zawkrze I Mława 22 2 20 0 404 664 4 40


Runda: 1

Kolejka: 1 14 wrzeœnia 2014 | /niedziela/
1 MKS Karczew UKPR Agrykola W-wa 52:16 (25:9)
2 KS Zawkrze I Mława ZUKS Mutka I Zielonka 26:29 (11:16 )
3 MKS Ochota I W-wa UKS Varsovia II W-wa 16:17 (8:7)
4 UKS Varsovia I W-wa AZS EUST Radom 28:6 (15:2)
5 UKS Dwójka Małkinia G KPR ROKiS I Radzymin 25:18 (13:13)
6 MMKS Jutrzenka Płock UKS Nike Ciechanów 18:14 (9:6)
Kolejka: 2 21 wrzeœnia 2014 | /niedziela/
7 UKPR Agrykola W-wa UKS Nike Ciechanów 18:35 (7:17)
8 KPR ROKiS I Radzymin MMKS Jutrzenka Płock 17:19 (6:11)
9 AZS EUST Radom UKS Dwójka Małkinia G 23:17 (8:8)
10 UKS Varsovia II W-wa UKS Varsovia I W-wa 20:32 (14:17)
11 ZUKS Mutka I Zielonka MKS Ochota I W-wa 14:16 (8:7)
12 MKS Karczew KS Zawkrze I Mława 38:9 (20:4)
Kolejka: 3 28 wrzeœnia 2014 | /niedziela/
13 KS Zawkrze I Mława UKPR Agrykola W-wa 22:27 (13:16)
14 MKS Ochota I W-wa MKS Karczew 9:33 (4:20)
15 UKS Varsovia I W-wa ZUKS Mutka I Zielonka 34:16 (16:4)
16 UKS Dwójka Małkinia G UKS Varsovia II W-wa 32:27 (20:11)
17 MMKS Jutrzenka Płock AZS EUST Radom 22:15 (13:7)
18 UKS Nike Ciechanów KPR ROKiS I Radzymin 26:16 (12:5)
Kolejka: 4 12 paŸdziernika 2014 | /niedziela/
19 KPR ROKiS I Radzymin UKPR Agrykola W-wa 20:14 (9:7)
20 AZS EUST Radom UKS Nike Ciechanów 8:19 (2:9)
21 UKS Varsovia II W-wa MMKS Jutrzenka Płock 19:17 (11:8)
22 ZUKS Mutka I Zielonka UKS Dwójka Małkinia G 28:28 (17:14)
23 MKS Karczew UKS Varsovia I W-wa 24:15 (12:9)
24 MKS Ochota I W-wa KS Zawkrze I Mława 34:8 (15:2)
Kolejka:5 19 paŸdziernika 2014 | /niedziela/
25 MKS Ochota I W-wa UKPR Agrykola W-wa 19:15 (11:7)
26 UKS Varsovia I W-wa KS Zawkrze I Mława 46:14 (21:5)
27 UKS Dwójka Małkinia G MKS Karczew 20:35 (7:20)
28 MMKS Jutrzenka Płock ZUKS Mutka I Zielonka 26:21 (17:12)
29 UKS Nike Ciechanów UKS Varsovia II W-wa 18:25 (6:13)
30 KPR ROKiS I Radzymin AZS EUST Radom 23:17 (11:6)
Kolejka: 6 26 paŸdziernika 2014 | /niedziela/
31 UKPR Agrykola W-wa AZS EUST Radom 13:22 (3:9)
32 UKS Varsovia II W-wa KPR ROKiS I Radzymin 25:18 (14:7)
33 ZUKS Mutka I Zielonka UKS Nike Ciechanów 23:15 (10:9)
34 MMKS Jutrzenka Płock MKS Karczew 13:23 (3:12)
35 KS Zawkrze I Mława UKS Dwójka Małkinia G 29:28 (14:13)
36 MKS Ochota I W-wa UKS Varsovia I W-wa 11:20 (5:11)
Kolejka: 7 16 listopada 2014 | /niedziela/
37 UKS Varsovia I W-wa UKPR Agrykola W-wa 17:16 (8:7)
38 UKS Dwójka Małkinia G MKS Ochota I W-wa 26:30 (10:11)
39 MMKS Jutrzenka Płock KS Zawkrze I Mława 34:18 (17:9)
40 MKS Karczew UKS Nike Ciechanów 10:0 (0:0)
41 KPR ROKiS I Radzymin ZUKS Mutka I Zielonka 18:16 (9:7)
42 AZS EUST Radom UKS Varsovia II W-wa 21:37 (9:18)
Kolejka: 8 23 listopada 2014 | /niedziela/
43 UKPR Agrykola W-wa UKS Varsovia II W-wa 16:25 (6:16)
44 ZUKS Mutka I Zielonka AZS EUST Radom 20:12 (12:4)
45 MKS Karczew KPR ROKiS I Radzymin 35:15 (15:8)
46 KS Zawkrze I Mława UKS Nike Ciechanów 25:30 (10:14)
47 MKS Ochota I W-wa MMKS Jutrzenka Płock 19:26 (11:12)
48 UKS Varsovia I W-wa UKS Dwójka Małkinia G 39:11 (19:7)
Kolejka: 9 30 listopada 2014 | /niedziela/
49 UKS Dwójka Małkinia G UKPR Agrykola W-wa 26:23 (16:13)
50 MMKS Jutrzenka Płock UKS Varsovia I W-wa 19:20 (12:12)
51 UKS Nike Ciechanów MKS Ochota I W-wa 26:17 (11:9)
52 KPR ROKiS I Radzymin KS Zawkrze I Mława 24:20 (12:9)
53 AZS EUST Radom MKS Karczew 10:31 (2:15)
54 UKS Varsovia II W-wa ZUKS Mutka I Zielonka 29:13 (13:6)
Kolejka: 10 7 grudnia 2014 | /niedziela/
55 UKPR Agrykola W-wa ZUKS Mutka I Zielonka 11:22 (6:10)
56 MKS Karczew UKS Varsovia II W-wa 29:15 (10:7)
57 KS Zawkrze I Mława AZS EUST Radom 24:29 (10:16)
58 MKS Ochota I W-wa KPR ROKiS I Radzymin 22:25 (9:12)
59 UKS Varsovia I W-wa UKS Nike Ciechanów 28:18 (14:6)
60 UKS Dwójka Małkinia G MMKS Jutrzenka Płock 27:29 (14:14)
Kolejka: 11 14 grudnia 2014 | /niedziela/
61 MMKS Jutrzenka Płock UKPR Agrykola W-wa 22:17 (11:8)
62 UKS Nike Ciechanów UKS Dwójka Małkinia G 32:23 (17:9)
63 KPR ROKiS I Radzymin UKS Varsovia I W-wa 22:30 (9:15)
64 AZS EUST Radom MKS Ochota I W-wa 33:16 (19:5)
65 UKS Varsovia II W-wa KS Zawkrze I Mława 35:16 (17:8)
66 ZUKS Mutka I Zielonka MKS Karczew 10:26 (6:12)


Runda: 2

Kolejka: 12 21 grudnia 2014 | /niedziela/
67 UKPR Agrykola W-wa MKS Karczew 10:23 (4:10)
68 ZUKS Mutka I Zielonka KS Zawkrze I Mława 20:12 (8:7)
69 UKS Varsovia II W-wa MKS Ochota I W-wa 35:13 (17:7)
70 AZS EUST Radom UKS Varsovia I W-wa 15:27 (7:17)
71 KPR ROKiS I Radzymin UKS Dwójka Małkinia G 37:18 (17:8)
72 UKS Nike Ciechanów MMKS Jutrzenka Płock 24:14 (15:4)
Kolejka:1 3 8 lutego 2015 | /niedziela/
73 UKS Nike Ciechanów UKPR Agrykola W-wa 29:21 (14:9)
74 MMKS Jutrzenka Płock KPR ROKiS I Radzymin 27:28 (12:17)
75 UKS Dwójka Małkinia G AZS EUST Radom 18:15 (5:5)
76 UKS Varsovia I W-wa UKS Varsovia II W-wa 22:21 (10:13)
77 MKS Ochota I W-wa ZUKS Mutka I Zielonka 15:25 (11:12)
78 KS Zawkrze I Mława MKS Karczew 13:32 (5:17)
Kolejka: 14 15 lutego 2015 | /niedziela/
79 UKPR Agrykola W-wa KS Zawkrze I Mława 26:22 (12:9)
80 MKS Karczew MKS Ochota I W-wa 53:5 (25:3)
81 ZUKS Mutka I Zielonka UKS Varsovia I W-wa 14:26 (5:15)
82 UKS Varsovia II W-wa UKS Dwójka Małkinia G 30:18 (17:6)
83 AZS EUST Radom MMKS Jutrzenka Płock 15:23 (9:10)
84 KPR ROKiS I Radzymin UKS Nike Ciechanów 18:21 (10:10)
Kolejka: 15 22 lutego 2015 | /niedziela/
85 UKPR Agrykola W-wa KPR ROKiS I Radzymin 23:24 (11:14)
86 UKS Nike Ciechanów AZS EUST Radom 30:10 (14:4)
87 MMKS Jutrzenka Płock UKS Varsovia II W-wa 25:18 (12:12)
88 UKS Dwójka Małkinia G ZUKS Mutka I Zielonka 16:20 (11:8)
89 UKS Varsovia I W-wa MKS Karczew 15:25 (8:14)
90 KS Zawkrze I Mława MKS Ochota I W-wa 26:15 (13:8)
Kolejka: 16 1 marca 2015 | /niedziela/
91 UKPR Agrykola W-wa MKS Ochota I W-wa 21:13 (10:7)
92 KS Zawkrze I Mława UKS Varsovia I W-wa 11:36 (5:21)
93 MKS Karczew UKS Dwójka Małkinia G 30:11 (15:6)
94 ZUKS Mutka I Zielonka MMKS Jutrzenka Płock 17:22 (12:8)
95 UKS Varsovia II W-wa UKS Nike Ciechanów 23:19 (12:11)
96 AZS EUST Radom KPR ROKiS I Radzymin 19:36 (10:14)
Kolejka: 17 8 marca 2015 | /niedziela/
97 AZS EUST Radom UKPR Agrykola W-wa 15:25 (8:13)
98 KPR ROKiS I Radzymin UKS Varsovia II W-wa 21:33 (14:17)
99 UKS Nike Ciechanów ZUKS Mutka I Zielonka 19:13 (10:5)
100 MKS Karczew MMKS Jutrzenka Płock 30:17 (12:7)
101 UKS Dwójka Małkinia G KS Zawkrze I Mława 28:18 (13:10)
102 UKS Varsovia I W-wa MKS Ochota I W-wa 44:13 (20:6)
Kolejka: 18 15 marca 2015 | /niedziela/
103 UKPR Agrykola W-wa UKS Varsovia I W-wa 11:31 (5:18)
104 MKS Ochota I W-wa UKS Dwójka Małkinia G 21:23 (11:10)
105 KS Zawkrze I Mława MMKS Jutrzenka Płock 24:32 (14:20)
106 UKS Nike Ciechanów MKS Karczew 14:29 (3:11)
107 ZUKS Mutka I Zielonka KPR ROKiS I Radzymin 22:19 (11:8)
108 UKS Varsovia II W-wa AZS EUST Radom 25:18 (14:9)
Kolejka: 19 22 marca 2015 | /niedziela/
109 UKS Varsovia II W-wa UKPR Agrykola W-wa 22:15 (10:7)
110 AZS EUST Radom ZUKS Mutka I Zielonka 18:21 (8:11)
111 KPR ROKiS I Radzymin MKS Karczew 15:35 (6:19)
112 UKS Nike Ciechanów KS Zawkrze I Mława 23:16 (12:6)
113 MMKS Jutrzenka Płock MKS Ochota I W-wa 26:9 (11:4)
114 UKS Dwójka Małkinia G UKS Varsovia I W-wa 16:35 (9:19)
Kolejka: 20 29 marca 2015 | /niedziela/
115 UKPR Agrykola W-wa UKS Dwójka Małkinia G 23:19 (13:10)
116 UKS Varsovia I W-wa MMKS Jutrzenka Płock 18:21 (11:9)
117 MKS Ochota I W-wa UKS Nike Ciechanów 2:35 (2:20)
118 KS Zawkrze I Mława KPR ROKiS I Radzymin 15:34 (3:14)
119 MKS Karczew AZS EUST Radom 28:16 (17:6)
120 ZUKS Mutka I Zielonka UKS Varsovia II W-wa 17:23 (8:16)
Kolejka: 21 12 kwietnia 2015 | /niedziela/
121 ZUKS Mutka I Zielonka UKPR Agrykola W-wa 16:12 (10:5)
122 UKS Varsovia II W-wa MKS Karczew 17:34 (8:16)
123 AZS EUST Radom KS Zawkrze I Mława 32:20 (12:8)
124 KPR ROKiS I Radzymin MKS Ochota I W-wa 40:12 (19:6)
125 UKS Nike Ciechanów UKS Varsovia I W-wa 18:19 (11:8)
126 MMKS Jutrzenka Płock UKS Dwójka Małkinia G 10:0 (0:0)
Kolejka: 22 19 kwietnia 2015 | /niedziela/
127 UKPR Agrykola W-wa MMKS Jutrzenka Płock 18:21 (11:13)
128 UKS Dwójka Małkinia G UKS Nike Ciechanów 12:30 (5:11)
129 UKS Varsovia I W-wa KPR ROKiS I Radzymin 25:24 (14:15)
130 MKS Ochota I W-wa AZS EUST Radom 23:27 (10:13)
131 KS Zawkrze I Mława UKS Varsovia II W-wa 16:32 (4:19)
132 MKS Karczew ZUKS Mutka I Zielonka 38:13 (20:8)

Ostatnie wiadomości

1346134613 Komunikat NR 3 z dn. 31.07.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Informacja dla Klubów – członków WMZPR z dn. 21.07.2017 r.
1346134613 Powołanie na konsultację i OOM
1346134613 Powołania zawodniczek Kadry Wojewódzkiej Juniorek Młodszych (rocz »
1346134613 Komunikat nr 2 dot. zgłoszenia do rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat z dn. 23.06.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
banner_GwR NOWY PROGRAM „GRAMY W RĘCZNĄ”!
1346134613 Powołania zawodniczek Kadry Wojewódzkiej Młodziczek (rocznik 2003 »
1346134613 KONFERENCJA SZKOLENIOWA PIŁKI RĘCZNEJ ZAŹDZIERZ 24-25 czerwca 201 »
1346134613 Zgłoszenia do III ligi mężczyzn
1346134613 Zgłoszenia do rozgrywek młodzieżowych 2017/2018
1346134613 Konferencja licencyjna kat. C dla trenerów zespołów młodzieżowy »
1346134613 Powołania zawodników Kadry Wojewódzkiej Młodzików (rocznik 2002 »
1346134613 Warszawska Olimpiada Młodzieży w relacji klubowej
1346134613 Komunikat nr 22 z dnia 16.04.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Powołania zawodniczek Kadry Wojewódzkiej Młodziczek (r. 2003) II
1346134613 Powołania zawodniczek Kadry Wojewódzkiej Młodziczek (r. 2003)
1346134613 UWAGA! Bardzo ważny komunikat dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 20 z dn. 25.03.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 18/19 AB z dn. 13.03.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżo »
6161361746436514 TURNIEJ DZIEWCZĄT r. 2005 W WINNICY
1346134613 Komunikat nr 17 z dn. 14.02.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 16 z dn. 31.01.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 UKS Varsovia Warszawa – Nabór uzupełniający do I klasy Lice »
346356 XXIII Ogólnopolski Turn. Mini Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopc »
1346134613 Zaktualizowane stawki sędziowskie
1346134613 Komunikat nr 15 z dn. 3.01.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 14 z dn. 22.12.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 13 z dn. 19.12.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 12 z dnia 15.12.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 11 z dnia 29.11.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 10 z dn. 31 października 2016 r. dot. rozgrywek młod »
1346134613 Finał wojewódzki Pucharu Polski mężczyzn
1346134613 Komunikat 9 z dn. 25.10.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Finał PPK
1346134613 KOMUNIKAT KOMISJI LIGI WMZPR PUCHAR POLSKI MĘŻCZYZN
1346134613 Komunikat nr 8 z dn. 18.10.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
45146134636 „Artur Siódmiak CAMP”
1346134613 KOMUNIKAT KOMISJI LIGI WMZPR PUCHAR POLSKI KOBIET
1346134613 Komunikat nr 7 z dn. 3.10.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
14361346363 Złote medalistki Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach l »
1346134613 Warszawska Olimpiada Młodzieży w relacji klubowej
1346134613 Szkolenie dla osób obsługujących stolik na meczach piłki ręczne »
1346134613 VII Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt Karczew Cup 201 »
1346134613 Szkolenie w zakresie antydopingu
1346134613 TABELA RYCZAŁTÓW SĘDZIOWSKICH WMZPR 2016
1346134613 Wyniki losowania III liga mężczyzn grupa mazowiecka sezon 2016/201 »
1346134613 Komunikat nr 6 z dn. 8.09.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Puchar Polski w sezonie 2016/2017
1346134613 Powołania zawodniczek (rocznik 2002) na konsultację startową
     
backtotop