Powołania zawodniczek Kadry Wojewódzkiej Młodziczek (r. 2003) II

1346134613
33 dni temu

Warszawsko-Mazowiecki Związek Piłki Ręcznej powołuje niżej wymienione zawodniczki Kadry Wojewódzkiej Młodziczek (rocznik 2003) na konsultację szkoleniową, która odbędzie się 7 maja 2017 r. w Radzyminie w hali sportowej ROKiS.

  1. Misiewicz Amelia- UKS Varsovia Warszawa
  2. Ziółkowska Gabriela- UKS Varsovia Warszawa
  3. Chmielwska Weronika- UKS Varsovia Warszawa
  4. Zakrzewska Wiktoria- UKS Varsovia Warszawa
  5. Szczepaniak Maria- UKS Wilanowia Warszawa
  6. Giers Klaudia- UKPR Agrykola Warszawa
  7. Białowąs Kamila- UKPR Agrykola Warszawa
  8. Kwiatkowska Alicja- MKS Ochota Warszawa
  9. Wojs Magdalena- MKS Ochota Warszawa
  10. Gryka Paulina – MKS Ochota Warszawa
  11. Masłowska Oliwia- MMKS Jutrzenka Płock
  12. Sobka Karolina- MMKS Jutrzenka Płock
  13. Rozkosz Klaudia- MMKS Jutrzenka Płock
  14. Żółtkowska Natalia – MMKS Jutrzenka Płock
  15. Kurkowska Malwina- MMKS Jutrzenka Płock
  16. Granicka Joanna- UKS Wilanowia Warszawa
  17. Jankowska Paulina – KPR ROKiS Radzymin
  18. Dworniczuk Iga- UKS Varsovia Warszawa
  19. Trojanowska Liwia- KPR ROKiS Radzymin
  20. Dmowska Milena- KPR ROKiS Radzymin

Zbiórka zawodniczek 7 maja 2017 r. o godz.9.30
Hala sportowa Radzymińskiego Ośrodka Kultury i Sportu
Al.Jana Pawła II 20 RADZYMIN.

Kadra szkoleniowa:
Małgorzata Buksakowska-Trener
Ewa Filipek- Trener

Każda zawodniczka musi ze sobą posiadać:

  • ważne badania lekarskie
  • sprzęt sportowy do treningów;

Kluby macierzyste powinny potwierdzić udział zawodniczek w konsultacji do
2 maja 2017r. u trenerki Małgorzaty Buksakowskiej (tel. 605 593 881)/ e-mail: goskabax@wp.pl

Ostatnie wiadomości

1346134613 Warszawska Olimpiada Młodzieży w relacji klubowej
1346134613 Komunikat nr 22 z dnia 16.04.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Powołania zawodniczek Kadry Wojewódzkiej Młodziczek (r. 2003) II
1346134613 Powołania zawodniczek Kadry Wojewódzkiej Młodziczek (r. 2003)
1346134613 UWAGA! Bardzo ważny komunikat dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 20 z dn. 25.03.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 18/19 AB z dn. 13.03.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżo »
6161361746436514 TURNIEJ DZIEWCZĄT r. 2005 W WINNICY
1346134613 Komunikat nr 17 z dn. 14.02.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 16 z dn. 31.01.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 UKS Varsovia Warszawa – Nabór uzupełniający do I klasy Lice »
346356 XXIII Ogólnopolski Turn. Mini Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopc »
1346134613 Zaktualizowane stawki sędziowskie
1346134613 Komunikat nr 15 z dn. 3.01.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 14 z dn. 22.12.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 13 z dn. 19.12.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 12 z dnia 15.12.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 11 z dnia 29.11.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 10 z dn. 31 października 2016 r. dot. rozgrywek młod »
1346134613 Finał wojewódzki Pucharu Polski mężczyzn
1346134613 Komunikat 9 z dn. 25.10.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Finał PPK
1346134613 KOMUNIKAT KOMISJI LIGI WMZPR PUCHAR POLSKI MĘŻCZYZN
1346134613 Komunikat nr 8 z dn. 18.10.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
45146134636 „Artur Siódmiak CAMP”
1346134613 KOMUNIKAT KOMISJI LIGI WMZPR PUCHAR POLSKI KOBIET
1346134613 Komunikat nr 7 z dn. 3.10.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
14361346363 Złote medalistki Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach l »
1346134613 Warszawska Olimpiada Młodzieży w relacji klubowej
1346134613 Szkolenie dla osób obsługujących stolik na meczach piłki ręczne »
1346134613 VII Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt Karczew Cup 201 »
1346134613 Szkolenie w zakresie antydopingu
1346134613 TABELA RYCZAŁTÓW SĘDZIOWSKICH WMZPR 2016
1346134613 Wyniki losowania III liga mężczyzn grupa mazowiecka sezon 2016/201 »
1346134613 Komunikat nr 6 z dn. 8.09.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Puchar Polski w sezonie 2016/2017
1346134613 Powołania zawodniczek (rocznik 2002) na konsultację startową
1346134613 Terminarz rozgrywek II ligi mężczyzn 2016/17
1346134613 Komunikat nr 5 z dn. 22.08.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Wyniki losowania II liga mężczyzn grupa III sezon 2016/2017
1346134613 Komunikat nr 4 z dn. 22.07.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 3 z dn. 11.07.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat 2 z dn. 4.07.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Zgłoszenia do rozgrywek III ligi mężczyzn na sezon 2016/2017
1346134613 Powołania zawodniczek Kadry Wojewódzkiej Juniorek Młodszych
1346134613 Powołania zawodników Kadry Wojewódzkiej Juniorów Młodszych
1346134613 Powołania zawodników Kadry Wojewódzkiej Juniorów Młodszych
1346134613 Powołania zawodniczek Kadry Wojewódzkiej Juniorek Młodszych
1346134613 Powołania zawodniczek KWM (r. 2002) na zgrupowanie szkoleniowe
1346134613 WMZPR powołuje zawodników na konsultację szkoleniową
     

Powołania zawodniczek Kadry Wojewódzkiej Młodziczek (r. 2003) II

1346134613
33 dni temu

Warszawsko-Mazowiecki Związek Piłki Ręcznej powołuje niżej wymienione zawodniczki Kadry Wojewódzkiej Młodziczek (rocznik 2003) na konsultację szkoleniową, która odbędzie się 7 maja 2017 r. w Radzyminie w hali sportowej ROKiS.

  1. Misiewicz Amelia- UKS Varsovia Warszawa
  2. Ziółkowska Gabriela- UKS Varsovia Warszawa
  3. Chmielwska Weronika- UKS Varsovia Warszawa
  4. Zakrzewska Wiktoria- UKS Varsovia Warszawa
  5. Szczepaniak Maria- UKS Wilanowia Warszawa
  6. Giers Klaudia- UKPR Agrykola Warszawa
  7. Białowąs Kamila- UKPR Agrykola Warszawa
  8. Kwiatkowska Alicja- MKS Ochota Warszawa
  9. Wojs Magdalena- MKS Ochota Warszawa
  10. Gryka Paulina – MKS Ochota Warszawa
  11. Masłowska Oliwia- MMKS Jutrzenka Płock
  12. Sobka Karolina- MMKS Jutrzenka Płock
  13. Rozkosz Klaudia- MMKS Jutrzenka Płock
  14. Żółtkowska Natalia – MMKS Jutrzenka Płock
  15. Kurkowska Malwina- MMKS Jutrzenka Płock
  16. Granicka Joanna- UKS Wilanowia Warszawa
  17. Jankowska Paulina – KPR ROKiS Radzymin
  18. Dworniczuk Iga- UKS Varsovia Warszawa
  19. Trojanowska Liwia- KPR ROKiS Radzymin
  20. Dmowska Milena- KPR ROKiS Radzymin

Zbiórka zawodniczek 7 maja 2017 r. o godz.9.30
Hala sportowa Radzymińskiego Ośrodka Kultury i Sportu
Al.Jana Pawła II 20 RADZYMIN.

Kadra szkoleniowa:
Małgorzata Buksakowska-Trener
Ewa Filipek- Trener

Każda zawodniczka musi ze sobą posiadać:

  • ważne badania lekarskie
  • sprzęt sportowy do treningów;

Kluby macierzyste powinny potwierdzić udział zawodniczek w konsultacji do
2 maja 2017r. u trenerki Małgorzaty Buksakowskiej (tel. 605 593 881)/ e-mail: goskabax@wp.pl

backtotop