Dziewczęta grupa B

Rozgrywki Wojewódzkie Dziewcząt – Grupa B DZB/nr meczu

  1. MKS I Karczew
  2. UKS Jutrzenka Junior II Cegłów
  3. UKS I Jaktorów
  4. UKS II Jaktorów
  5. MKS II Karczew
  6. ZUKS Mutka III Zielonka
  7. MKS Znicz Pruszków

Rozgrywki wojewódzkie dziewcząt – Grupa B – stan na koniec rozgrywek

klub mecze zwycięstw porażki remisy bramki zdobyte bramki stracone punkty zdobyte punkty stracone
1 UKS I Jaktorów 12 12 0 0 234 78 24 0
2 MKS I Karczew 12 9 3 0 176 110 18 6
3 UKS II Jaktorów 12 8 4 0 184 157 16 8
4 MKS II Karczew 12 7 5 0 151 117 14 10
5 UKS Jutrzenka Junior II 12 3 9 0 121 179 6 18
6 MKS Znicz Pruszków 12 2 10 0 73 174 4 20
7 ZUKS Mutka III Zielonka 12 1 11 0 95 219 2 22


Turniej 1 3 października 2015 /sobota/

Organizator – MKS I Karczew | Wolne – ZUKS Mutka III Zielonka, UKS Jutrzenka Junior Cegłów
42 MKS II Karczew MKS Znicz Pruszków 13 – 3 4 – 0
38 MKS I Karczew UKS I Jaktorów 10 – 15 3 – 6
39 MKS Znicz Pruszków UKS II Jaktorów 4 – 12 1 – 11
26 MKS II Karczew UKS I Jaktorów 8 – 18 3 – 9
43 UKS II Jaktorów MKS I Karczew 14 – 17 10 – 11


Turniej 2 10 października 2015 /sobota/

Organizator – ZUKS Mutka III Zielonka | 
40 ZUKS Mutka III Zielonka MKS II Karczew 5 – 11 1 – 5
51 MKS II Karczew UKS Jutrzenka Junior II Cegłów 23 – 9 15 – 2
55 UKS Jutrzenka Junior II Cegłów ZUKS Mutka III Zielonka 14 – 10 9 – 7


Turniej 3 14 listopada 2015 /sobota/

Organizator – UKS Jutrzenka Junior Cegłów | Wolne – ZUKS Mutka III Zielonka, MKS Znicz Pruszków
36 UKS Jutrzenka Junior II Cegłów MKS I Karczew 6 – 16 4 – 8
32 MKS II Karczew UKS II Jaktorów 15 – 14 9 – 7
44 UKS I Jaktorów UKS Jutrzenka Junior II Cegłów 19 – 10 11 – 3
47 MKS I Karczew MKS II Karczew 19 – 3 11 – 2
52 UKS II Jaktorów UKS I Jaktorów 6 – 18 3 – 12


Turniej 4 21 listopada 2015 /sobota/

 | Organizator – UKS II Karczew
12 MKS II Karczew ZUKS Mutka III Zielonka 20 – 5 8 – 0
27 ZUKS Mutka III Zielonka UKS Jutrzenka Junior II Cegłów 13 – 12 6 – 5
23 UKS Jutrzenka Junior II Cegłów MKS II Karczew 6 – 15 4 – 7


Turniej 5 5 grudnia 2015 /sobota/

Organizator – UKS I Jaktorów | Wolne – MKS I Karczew, MKS II Karczew
7 MKS Znicz Pruszków UKS I Jaktorów 4 – 11 2 – 7
6 ZUKS Mutka III Zielonka UKS II Jaktorów 11 – 19 4 – 10
2 UKS Jutrzenka Junior II Cegłów MKS Znicz Pruszków 16 – 11 9 – 6
3 UKS I Jaktorów ZUKS Mutka III Zielonka 23 – 4 10 – 1
18 UKS II Jaktorów UKS Jutrzenka Junior II Cegłów 20 – 12 13 – 4


Turniej 6 16 stycznia 2016 /sobota/

Organizator – MKS Znicz Pruszków | Wolne – ZUKS Mutka III Zielonka, UKS Jutrzenka Junior Cegłów
11 UKS II Jaktorów MKS Znicz Pruszków 16 – 8 6 – 4
10 UKS I Jaktorów MKS I Karczew 16 – 4 6 – 2
14 MKS Znicz Pruszków MKS II Karczew 4 – 15 0 – 7
15 MKS I Karczew UKS II Jaktorów 18 – 22 9 – 12
54 UKS I Jaktorów MKS II Karczew 13 – 9 7 – 4


Turniej 7 23 stycznia 2016 sobota/

Organizator – UKS II Jaktorów | Wolne – ZUKS Mutka III Zielonka, MKS Znicz Pruszków
24 UKS I Jaktorów UKS II Jaktorów 21 – 8 11 – 2
19 MKS II Karczew MKS I Karczew 7 – 8 2 – 5
16 UKS Jutrzenka Junior II Cegłów UKS I Jaktorów 7 – 17 4 – 11
4 UKS II Jaktorów MKS II Karczew 13 – 12 8 – 5
8 MKS I Karczew UKS Jutrzenka Junior II Cegłów 15 – 7 5 -1


Turniej 8 20 lutego 2016 /sobota/

Organizator – ZUKS Mutka III Zielonka | 
50 ZUKS Mutka III Zielonka MKS I Karczew 8 – 24 6 – 12
56 MKS I Karczew MKS Znicz Pruszków 15 – 5 8 – 1
48 MKS Znicz Pruszków ZUKS Mutka III Zielonka 11 – 8 5 – 5


Turniej 9 27 lutego 2016 /sobota/

Organizator – UKS I Karczew | 
22 MKS I Karczew ZUKS Mutka III Zielonka 16 – 3 9 – 0
20 ZUKS Mutka III Zielonka MKS Znicz Pruszków 11 – 12 2 – 6
28 MKS Znicz Pruszków MKS I Karczew 4 – 14 4 – 4


Turniej 10 19 marca 2016 /sobota/

Organizator – ZUKS Mutka Zielonka | Wolne – MKS I Karczew, MKS II Karczew
31 ZUKS Mutka III Zielonka UKS I Jaktorów 4 – 34 0 – 21
46 UKS Jutrzenka Junior II Cegłów UKS II Jaktorów 8 – 17 5 – 7
35 UKS I Jaktorów MKS Znicz Pruszków 26 – 4 11 – 4
34 UKS II Jaktorów ZUKS Mutka III Zielonka 23 – 13 16 – 6
30 MKS Znicz Pruszków UKS Jutrzenka Junior II Cegłów 3 – 14 1 – 7

 

Ostatnie wiadomości

1346134613 Komunikat NR 3 z dn. 31.07.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Informacja dla Klubów – członków WMZPR z dn. 21.07.2017 r.
1346134613 Powołanie na konsultację i OOM
1346134613 Powołania zawodniczek Kadry Wojewódzkiej Juniorek Młodszych (rocz »
1346134613 Komunikat nr 2 dot. zgłoszenia do rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat z dn. 23.06.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
banner_GwR NOWY PROGRAM „GRAMY W RĘCZNĄ”!
1346134613 Powołania zawodniczek Kadry Wojewódzkiej Młodziczek (rocznik 2003 »
1346134613 KONFERENCJA SZKOLENIOWA PIŁKI RĘCZNEJ ZAŹDZIERZ 24-25 czerwca 201 »
1346134613 Zgłoszenia do III ligi mężczyzn
1346134613 Zgłoszenia do rozgrywek młodzieżowych 2017/2018
1346134613 Konferencja licencyjna kat. C dla trenerów zespołów młodzieżowy »
1346134613 Powołania zawodników Kadry Wojewódzkiej Młodzików (rocznik 2002 »
1346134613 Warszawska Olimpiada Młodzieży w relacji klubowej
1346134613 Komunikat nr 22 z dnia 16.04.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Powołania zawodniczek Kadry Wojewódzkiej Młodziczek (r. 2003) II
1346134613 Powołania zawodniczek Kadry Wojewódzkiej Młodziczek (r. 2003)
1346134613 UWAGA! Bardzo ważny komunikat dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 20 z dn. 25.03.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 18/19 AB z dn. 13.03.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżo »
6161361746436514 TURNIEJ DZIEWCZĄT r. 2005 W WINNICY
1346134613 Komunikat nr 17 z dn. 14.02.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 16 z dn. 31.01.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 UKS Varsovia Warszawa – Nabór uzupełniający do I klasy Lice »
346356 XXIII Ogólnopolski Turn. Mini Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopc »
1346134613 Zaktualizowane stawki sędziowskie
1346134613 Komunikat nr 15 z dn. 3.01.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 14 z dn. 22.12.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 13 z dn. 19.12.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 12 z dnia 15.12.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 11 z dnia 29.11.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 10 z dn. 31 października 2016 r. dot. rozgrywek młod »
1346134613 Finał wojewódzki Pucharu Polski mężczyzn
1346134613 Komunikat 9 z dn. 25.10.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Finał PPK
1346134613 KOMUNIKAT KOMISJI LIGI WMZPR PUCHAR POLSKI MĘŻCZYZN
1346134613 Komunikat nr 8 z dn. 18.10.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
45146134636 „Artur Siódmiak CAMP”
1346134613 KOMUNIKAT KOMISJI LIGI WMZPR PUCHAR POLSKI KOBIET
1346134613 Komunikat nr 7 z dn. 3.10.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
14361346363 Złote medalistki Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach l »
1346134613 Warszawska Olimpiada Młodzieży w relacji klubowej
1346134613 Szkolenie dla osób obsługujących stolik na meczach piłki ręczne »
1346134613 VII Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt Karczew Cup 201 »
1346134613 Szkolenie w zakresie antydopingu
1346134613 TABELA RYCZAŁTÓW SĘDZIOWSKICH WMZPR 2016
1346134613 Wyniki losowania III liga mężczyzn grupa mazowiecka sezon 2016/201 »
1346134613 Komunikat nr 6 z dn. 8.09.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Puchar Polski w sezonie 2016/2017
1346134613 Powołania zawodniczek (rocznik 2002) na konsultację startową
     
backtotop