Juniorki Młodsze

Rozgrywki Wojewódzkie Juniorek Młodszych KJM/nr meczu

  1. UKS Nike Ciechanów
  2. KPR ROKiS Radzymin
  3. UKS Varsovia I W-wa
  4. MMKS Jutrzenka Płock
  5. MKS Ochota W-wa
  6. SMS ZPRP Płock
  7. KS Zawkrze Mława
  8. UKS Varsovia II W-wa
  9. MKS Karczew

 

Rozgrywki Wojewódzkie Juniorek młodszych – stan na koniec rozgrywek.

klub mecze zwycięstw porażki remisy bramki zdobyte bramki stracone punkty zdobyte punkty stracone
1 NLO SMS ZPRP Płock 16 15 1 0 583 327 30 2
2 UKS Varsovia I W-wa 16 14 2 0 484 337 28 4
3 MKS Karczew 16 12 3 1 434 369 25 7
4 MKS Ochota W-wa 16 8 7 1 427 438 17 15
5 UKS Varsovia II W-wa 16 6 9 1 377 420 13 19
6 UKS Nike Ciechanów 16 5 10 1 349 476 11 21
7 KPR ROKiS Radzymin 16 4 11 1 444 504 9 23
8 KS Zawkrze Mława 16 3 13 0 362 489 6 26
9 MMKS Jutrzenka Płock 16 2 13 1 357 457 5 27


Runda: 1

Kolejka:1 12 września 2015 – sobota |
1 pauzuje UKS Nike Ciechanów
2 KPR ROKiS Radzymin MKS Karczew 20 – 23 12 – 14
3 UKS Varsovia I W-wa UKS Varsovia II W-wa 30 – 21 15 – 13
4 MMKS Jutrzenka Płock KS Zawkrze Mława 23 – 19 12 – 8
5 NLO SMS ZPRP Płock MKS Ochota W-wa 38 – 24 18 – 12
Kolejka:2 19 września 2015 – sobota |
6 pauzuje NLO SMS ZPRP Płock
7 KS Zawkrze Mława MKS Ochota W-wa 31 – 36 14 – 17
8 UKS Varsovia II W-wa MMKS Jutrzenka Płock 22 – 17  8 – 9
9 MKS Karczew UKS Varsovia I W-wa 22 – 26 10 – 15
10 UKS Nike Ciechanów KPR ROKiS Radzymin 30 – 36 16 – 19
Kolejka:3 26 września 2015 – sobota |
11 pauzuje KPR ROKiS Radzymin
12 UKS Varsovia I W-wa UKS Nike Ciechanów 39 – 23 20 – 13
13 MMKS Jutrzenka Płock MKS Karczew 25 – 32 15 – 20
14 MKS Ochota W-wa UKS Varsovia II W-wa 21 – 21 11 – 12
15 NLO SMS ZPRP Płock KS Zawkrze Mława 37 – 9 19 – 6
Kolejka:4 3 października 2015 – sobota |
16 pauzuje KS Zawkrze Mława
17 UKS Varsovia II W-wa NLO SMS ZPRP Płock 23 – 34 9 – 20
18 MKS Karczew MKS Ochota W-wa 26 – 25 15 – 13
19 UKS Nike Ciechanów MMKS Jutrzenka Płock 26 – 22 9 – 10
20 KPR ROKiS Radzymin UKS Varsovia I W-wa 30 – 35 16 – 13
Kolejka:5 10 października 2015 – sobota |
21 pauzuje UKS Varsovia I W-wa
22 MMKS Jutrzenka Płock KPR ROKiS Radzymin 28 – 28 14 – 18
23 MKS Ochota W-wa UKS Nike Ciechanów 32 – 10 18 – 7
24 NLO SMS ZPRP Płock MKS Karczew 36 – 27 17 – 9
25 KS Zawkrze Mława UKS Varsovia II W-wa 19 – 27 10 – 13
Kolejka:6 17 października 2015 – sobota |
26 pauzuje UKS Varsovia II W-wa
27 MKS Karczew KS Zawkrze Mława 24 – 19 13 – 4
28 UKS Nike Ciechanów NLO SMS ZPRP Płock 16 – 39 7 – 18
29 KPR ROKiS Radzymin MKS Ochota W-wa 27 – 31 10 – 18
30 UKS Varsovia I W-wa MMKS Jutrzenka Płock 30 – 17 13 – 8
Kolejka:7 24 października 2015 – sobota |
31 pauzuje MMKS Jutrzenka Płock
32 MKS Ochota W-wa UKS Varsovia I W-wa 21 – 30 11 – 14
33 NLO SMS ZPRP Płock KPR ROKiS Radzymin 48 – 20 23 – 11
34 KS Zawkrze Mława UKS Nike Ciechanów 30 – 27 17 – 13
35 UKS Varsovia II W-wa MKS Karczew 16 – 26 9 – 16
Kolejka:8 14 listopada 2015 – sobota |
36 pauzuje MKS Karczew
37 UKS Nike Ciechanów UKS Varsovia II W-wa 29 – 27 13 – 9
38 KPR ROKiS Radzymin KS Zawkrze Mława 29 – 34 16 – 17
39 UKS Varsovia I W-wa NLO SMS ZPRP Płock 26 – 23 15 – 10
40 MMKS Jutrzenka Płock MKS Ochota W-wa 29 – 35 14 – 16
Kolejka:9 21 listopada 2015 – sobota |
41 pauzuje MKS Ochota W-wa
42 NLO SMS ZPRP Płock MMKS Jutrzenka Płock 34 – 24 19 – 18
43 KS Zawkrze Mława UKS Varsovia I W-wa 17 – 32 7 – 15
44 UKS Varsovia II W-wa KPR ROKiS Radzymin 34 – 22 15 – 8
45 MKS Karczew UKS Nike Ciechanów 25 – 13 12 – 5


Runda: 2

Kolejka:10 28 listopada 2015 – sobota |
46 pauzuje UKS Nike Ciechanów
47 MKS Karczew KPR ROKiS Radzymin 35 – 20 13 – 11
48 UKS Varsovia II W-wa UKS Varsovia I W-wa 18 – 26 8 – 9
49 KS Zawkrze Mława MMKS Jutrzenka Płock 26 – 25 10 – 12
50 MKS Ochota W-wa NLO SMS ZPRP Płock 22 – 41 7 – 18
Kolejka:11 | 5 grudnia 2015 – sobota
51 pauzuje NLO SMS ZPRP Płock
52 MKS Ochota W-wa KS Zawkrze Mława 33 – 31 18 – 14
53 MMKS Jutrzenka Płock UKS Varsovia II W-wa 22 – 18 14 – 12
54 UKS Varsovia I W-wa MKS Karczew 23 – 24 14 – 12
55 KPR ROKiS Radzymin UKS Nike Ciechanów 37 – 21 18 – 9
Kolejka:12 12 grudnia 2015 – sobota |
56 pauzuje KPR ROKiS Radzymin
57 UKS Nike Ciechanów UKS Varsovia I W-wa 21 – 37 6 – 17
58 MKS Karczew MMKS Jutrzenka Płock 32 – 26 17 – 7
59 UKS Varsovia II W-wa MKS Ochota W-wa 31 – 27 14 – 16
60 KS Zawkrze Mława NLO SMS ZPRP Płock 23 – 33 11 – 13
Kolejka:13 16 stycznia 2016 – sobota |
61 pauzuje KS Zawkrze Mława
62 NLO SMS ZPRP Płock UKS Varsovia II W-wa 44 – 15 21 – 4
63 MKS Ochota W-wa MKS Karczew 19 – 26 10 – 14
64 MMKS Jutrzenka Płock UKS Nike Ciechanów 18 – 24 10 – 14
65 UKS Varsovia I W-wa KPR ROKiS Radzymin 41 – 23 17 – 11
Kolejka:14 23 stycznia 2016 – sobota |
66 pauzuje UKS Varsovia I W-wa
67 KPR ROKiS Radzymin MMKS Jutrzenka Płock 33 – 28 12 – 14
68 UKS Nike Ciechanów MKS Ochota W-wa 18 – 219 – 10
69 MKS Karczew NLO SMS ZPRP Płock 23 – 39 10 – 22
70 UKS Varsovia II W-wa KS Zawkrze Mława 31 – 20 18 – 10
Kolejka:15 20 lutego – sobota |
71 pauzuje UKS Varsovia II W-wa
72 KS Zawkrze Mława MKS Karczew 18 – 35 6 – 17
73 NLO SMS ZPRP Płock UKS Nike Ciechanów 44 – 11 19 – 8
74 MKS Ochota W-wa KPR ROKiS Radzymin 27 – 25 11 – 15
75 MMKS Jutrzenka Płock UKS Varsovia I W-wa 16 – 287 – 13
Kolejka:16 27 lutego 2016 – sobota |
76 pauzuje MMKS Jutrzenka Płock
77 UKS Varsovia I W-wa MKS Ochota W-wa 31 – 18 18 – 7
78 KPR ROKiS Radzymin NLO SMS ZPRP Płock 30 – 36 17 – 16
79 UKS Nike Ciechanów KS Zawkrze Mława 29 – 23 17 – 9
80 MKS Karczew UKS Varsovia II W-wa 30 – 20 14 – 8
Kolejka:17 5 marca 2016 – sobota |
81 pauzuje MKS Karczew
82 UKS Varsovia II W-wa UKS Nike Ciechanów 22 – 27 11 – 10
83 KS Zawkrze Mława KPR ROKiS Radzymin 22 – 38 7 – 20
84 NLO SMS ZPRP Płock UKS Varsovia I W-wa 22 – 20 9 – 9
85 MKS Ochota W-wa MMKS Jutrzenka Płock 35 – 2314 – 14
Kolejka:18 12 marca 2016 – sobota |
86 pauzuje MKS Ochota W-wa
87 MMKS Jutrzenka Płock NLO SMS ZPRP Płock 14 – 35 8 – 16
88 UKS Varsovia I W-wa KS Zawkrze Mława 30 – 21 18 – 9
89 KPR ROKiS Radzymin UKS Varsovia II W-wa 26 – 31 15 – 13
90 UKS Nike Ciechanów MKS Karczew 24 – 24 12 – 11

 

Ostatnie wiadomości

1346134613 Warszawska Olimpiada Młodzieży w relacji klubowej
1346134613 Komunikat nr 22 z dnia 16.04.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Powołania zawodniczek Kadry Wojewódzkiej Młodziczek (r. 2003) II
1346134613 Powołania zawodniczek Kadry Wojewódzkiej Młodziczek (r. 2003)
1346134613 UWAGA! Bardzo ważny komunikat dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 20 z dn. 25.03.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 18/19 AB z dn. 13.03.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżo »
6161361746436514 TURNIEJ DZIEWCZĄT r. 2005 W WINNICY
1346134613 Komunikat nr 17 z dn. 14.02.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 16 z dn. 31.01.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 UKS Varsovia Warszawa – Nabór uzupełniający do I klasy Lice »
346356 XXIII Ogólnopolski Turn. Mini Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopc »
1346134613 Zaktualizowane stawki sędziowskie
1346134613 Komunikat nr 15 z dn. 3.01.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 14 z dn. 22.12.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 13 z dn. 19.12.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 12 z dnia 15.12.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 11 z dnia 29.11.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 10 z dn. 31 października 2016 r. dot. rozgrywek młod »
1346134613 Finał wojewódzki Pucharu Polski mężczyzn
1346134613 Komunikat 9 z dn. 25.10.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Finał PPK
1346134613 KOMUNIKAT KOMISJI LIGI WMZPR PUCHAR POLSKI MĘŻCZYZN
1346134613 Komunikat nr 8 z dn. 18.10.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
45146134636 „Artur Siódmiak CAMP”
1346134613 KOMUNIKAT KOMISJI LIGI WMZPR PUCHAR POLSKI KOBIET
1346134613 Komunikat nr 7 z dn. 3.10.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
14361346363 Złote medalistki Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach l »
1346134613 Warszawska Olimpiada Młodzieży w relacji klubowej
1346134613 Szkolenie dla osób obsługujących stolik na meczach piłki ręczne »
1346134613 VII Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt Karczew Cup 201 »
1346134613 Szkolenie w zakresie antydopingu
1346134613 TABELA RYCZAŁTÓW SĘDZIOWSKICH WMZPR 2016
1346134613 Wyniki losowania III liga mężczyzn grupa mazowiecka sezon 2016/201 »
1346134613 Komunikat nr 6 z dn. 8.09.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Puchar Polski w sezonie 2016/2017
1346134613 Powołania zawodniczek (rocznik 2002) na konsultację startową
1346134613 Terminarz rozgrywek II ligi mężczyzn 2016/17
1346134613 Komunikat nr 5 z dn. 22.08.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Wyniki losowania II liga mężczyzn grupa III sezon 2016/2017
1346134613 Komunikat nr 4 z dn. 22.07.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 3 z dn. 11.07.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat 2 z dn. 4.07.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Zgłoszenia do rozgrywek III ligi mężczyzn na sezon 2016/2017
1346134613 Powołania zawodniczek Kadry Wojewódzkiej Juniorek Młodszych
1346134613 Powołania zawodników Kadry Wojewódzkiej Juniorów Młodszych
1346134613 Powołania zawodników Kadry Wojewódzkiej Juniorów Młodszych
1346134613 Powołania zawodniczek Kadry Wojewódzkiej Juniorek Młodszych
1346134613 Powołania zawodniczek KWM (r. 2002) na zgrupowanie szkoleniowe
1346134613 WMZPR powołuje zawodników na konsultację szkoleniową
     
backtotop