Młodziczki

Rozgrywki Wojewódzkie Młodziczek KMA/nr meczu

  1. UKS Wilanowia W-wa
  2. UKPR Agrykola W-wa
  3. AZS EUST I Radom
  4. ZUKS Mutka Zielonka
  5. UKS Varsovia I W-wa
  6. KPR ROKiS Radzymin
  7. MKS I Karczew
  8. AZS EUST II Radom
  9. MKS Ochota W-wa
  10. MMKS Jutrzenka Płock

 

Rozgrywki Wojewódzkie Młodziczek – stan na koniec rozgrywek.

klub mecze zwycięstw porażki remisy bramki zdobyte bramki stracone punkty zdobyte punkty stracone
1 MKS I Karczew 18 18 0 0 543 265 36 0
2 UKS Varsovia I W-wa 18 15 3 0 532 328 30 6
3 MMKS Jutrzenka Płock 18 12 5 1 421 304 25 11
4 KPR ROKiS Radzymin 18 12 6 0 521 443 24 12
5 UKPR Agrykola W-wa 18 10 8 0 445 366 20 16
6 AZS EUST I Radom 18 8 9 1 347 387 17 19
7 MKS Ochota W-wa 18 5 11 2 371 448 12 24
8 AZS EUST II Radom 18 4 14 0 320 435 8 28
9 UKS Wilanowia W-wa 18 2 16 0 329 542 4 32
10 ZUKS Mutka Zielonka 18 2 16 0 218 529 4 32


Runda 1

Kolejka:1 | 27 września 2015/niedziela/
1 UKS Wilanowia W-wa MMKS Jutrzenka Płock 11 – 30 6 – 16
2 UKPR Agrykola W-wa MKS Ochota W-wa 32 – 17 17 – 6
3 AZS EUST I Radom AZS EUST II Radom 22 – 14 8 – 6
4 ZUKS Mutka Zielonka MKS I Karczew 6 – 29 2 – 13
5 UKS Varsovia I W-wa KPR ROKiS Radzymin 35 – 20 20 – 6
Kolejka: 2 | 4 października 2015/niedziela/
6 MMKS Jutrzenka Płock KPR ROKiS Radzymin 21 – 25 11 – 9
7 MKS I Karczew UKS Varsovia I W-wa 29 – 20 14 – 10
8 ZUKS Mutka Zielonka AZS EUST II Radom 16 – 15 9 – 5
9 MKS Ochota W-wa AZS EUST I Radom 18 – 24 7 – 9
10 UKS Wilanowia W-wa UKPR Agrykola W-wa 21 – 39 9 – 18
Kolejka:3 | 11 października 2015/niedziela/
11 UKPR Agrykola W-wa MMKS Jutrzenka Płock 17 – 20 8 – 11
12 UKS Wilanowia W-wa AZS EUST I Radom 28 – 31 13 – 15
13 ZUKS Mutka Zielonka MKS Ochota W-wa 18 – 20 7 – 11
14 UKS Varsovia I W-wa AZS EUST II Radom 34 – 9 17 – 7
15 KPR ROKiS Radzymin MKS I Karczew 19 – 35 12 – 15
Kolejka:4 | 25 października 2015/niedziela/
16 MMKS Jutrzenka Płock MKS I Karczew 15 – 26 7 – 13
17 AZS EUST II Radom KPR ROKiS Radzymin 21 – 31 9 – 14
18 MKS Ochota W-wa UKS Varsovia I W-wa 19 – 29 2 – 19
19 UKS Wilanowia W-wa ZUKS Mutka Zielonka 11 – 19 5 – 8
20 UKPR Agrykola W-wa AZS EUST I Radom 21 – 15 8 – 9
Kolejka:5 | 15 listopada 2015/niedziela/
21 AZS EUST I Radom MMKS Jutrzenka Płock 22 – 17 9 – 5
22 ZUKS Mutka Zielonka UKPR Agrykola W-wa 8 – 28 2 – 18
23 UKS Varsovia I W-wa UKS Wilanowia W-wa 42 – 11 19 – 3
24 KPR ROKiS Radzymin MKS Ochota W-wa 26 – 25 12 – 16
25 MKS I Karczew AZS EUST II Radom 29 – 14 15 – 8
Kolejka:6 | 22 listopada 2015/niedziela/
26 MMKS Jutrzenka Płock AZS EUST II Radom 25 – 16 15 – 10
27 MKS Ochota W-wa MKS I Karczew 14 – 43 7 – 21
28 UKS Wilanowia W-wa KPR ROKiS Radzymin 22 – 39 11 – 21
29 UKPR Agrykola W-wa UKS Varsovia I W-wa 20 – 26 8 – 13
30 AZS EUST I Radom ZUKS Mutka Zielonka 27 – 17 14 – 9
Kolejka:7 | 29 listopada 2015/niedziela/
31 ZUKS Mutka Zielonka MMKS Jutrzenka Płock 8 – 32 4 – 14
32 UKS Varsovia I W-wa AZS EUST I Radom 30 – 15 16 – 8
33 KPR ROKiS Radzymin UKPR Agrykola W-wa 33 – 27 17 – 16
34 MKS I Karczew UKS Wilanowia W-wa 41 – 19 18 – 12
35 AZS EUST II Radom MKS Ochota W-wa 20 – 23 8 – 8
Kolejka:8 | 6 grudnia 2015/niedziela/
36 MMKS Jutrzenka Płock MKS Ochota W-wa 22 – 14 14 – 8
37 UKS Wilanowia W-wa AZS EUST II Radom 19 – 24 7 – 10
38 UKPR Agrykola W-wa MKS I Karczew 14 – 25 7 – 11
39 AZS EUST I Radom KPR ROKiS Radzymin 20 – 30 12 – 14
40 ZUKS Mutka Zielonka UKS Varsovia I W-wa 11 – 49 4 – 26
Kolejka:9 | 13 grudnia 2015/niedziela/
41 UKS Varsovia I W-wa MMKS Jutrzenka Płock 19 – 18 8 – 8
42 KPR ROKiS Radzymin ZUKS Mutka Zielonka 38 – 10 21 – 5
43 MKS I Karczew AZS EUST I Radom 34 – 10 18 – 5
44 AZS EUST II Radom UKPR Agrykola W-wa 17 – 31 8 – 16
45 MKS Ochota W-wa UKS Wilanowia W-wa 28 – 21 12 – 9


Runda: 2

Kolejka:10 | 10 stycznia 2016/niedziela/
46 MMKS Jutrzenka Płock UKS Wilanowia W-wa 35 – 18 18 – 8
47 MKS Ochota W-wa UKPR Agrykola W-wa 20 – 22 7 – 11
48 AZS EUST II Radom AZS EUST I Radom 18 – 19 10 – 9
49 MKS I Karczew ZUKS Mutka Zielonka 37 – 7 17 – 2
50 KPR ROKiS Radzymin UKS Varsovia I W-wa 28 – 34 14 – 12
Kolejka:11 | 17 stycznia 2016/niedziela/
51 KPR ROKiS Radzymin MMKS Jutrzenka Płock 16 – 26 7 – 16
52 UKS Varsovia I W-wa MKS I Karczew 18 – 21 7 – 10
53 AZS EUST II Radom ZUKS Mutka Zielonka 36 – 10 20 – 5
54 AZS EUST I Radom MKS Ochota W-wa 18 – 18 10 – 7
55 UKPR Agrykola W-wa UKS Wilanowia W-wa 33 – 19 14 – 9
Kolejka:12 | 24 stycznia 2016/niedziela/
56 MMKS Jutrzenka Płock UKPR Agrykola W-wa 20 – 19 12 – 11
57 AZS EUST I Radom UKS Wilanowia W-wa 20 – 13 9 – 6
58 MKS Ochota W-wa ZUKS Mutka Zielonka 33 – 7 16 – 4
59 AZS EUST II Radom UKS Varsovia I W-wa 18 – 33 7 – 16
60 MKS I Karczew KPR ROKiS Radzymin 33 – 24 15 – 7
Kolejka:13 | 21 lutego 2016/niedziela/
61 MKS I Karczew MMKS Jutrzenka Płock 17 – 14 8 – 5
62 KPR ROKiS Radzymin AZS EUST II Radom 29 – 23 12 – 11
63 UKS Varsovia I W-wa MKS Ochota W-wa 33 – 21 18 – 13
64 ZUKS Mutka Zielonka UKS Wilanowia W-wa 22 – 30 13 – 15
65 AZS EUST I Radom UKPR Agrykola W-wa 15 – 24 7 – 14
Kolejka:14 | 28 lutego 2016/niedziela/
66 MMKS Jutrzenka Płock AZS EUST I Radom 22 – 11 9 – 5
67 UKPR Agrykola W-wa ZUKS Mutka Zielonka 32 – 10 20 – 5
68 UKS Wilanowia W-wa UKS Varsovia I W-wa 17 – 34 9 – 20
69 KPR ROKiS Radzymin MKS Ochota W-wa 37 – 23 18 – 12
70 AZS EUST II Radom MKS I Karczew 7 – 26 4 – 15
Kolejka:15 | 13 marca 2016/niedziela/
71 AZS EUST II Radom MMKS Jutrzenka Płock 15 – 27 6 – 16
72 MKS I Karczew MKS Ochota W-wa 36 – 20 16 – 11
73 KPR ROKiS Radzymin UKS Wilanowia W-wa 37 – 25 21 – 11
74 UKS Varsovia I W-wa UKPR Agrykola W-wa 28 – 18 16 – 10
75 ZUKS Mutka Zielonka AZS EUST I Radom 12 – 19 7 – 8
Kolejka:16 | 20 marca 2016/niedziela/
76 MMKS Jutrzenka Płock ZUKS Mutka Zielonka 32 – 11 18 – 1
77 AZS EUST I Radom UKS Varsovia I W-wa 16 – 23 6 – 11
78 UKPR Agrykola W-wa KPR ROKiS Radzymin 23 – 27 10 – 12
79 UKS Wilanowia W-wa MKS I Karczew 11 – 35 5 – 16
80 MKS Ochota W-wa AZS EUST II Radom 19 – 20 8 – 5
Kolejka:17 | 10 kwietnia 2016/niedziela/
81 MKS Ochota W-wa MMKS Jutrzenka Płock 21 – 21 10 – 14
82 AZS EUST II Radom UKS Wilanowia W-wa 16 – 13 7 – 6
83 MKS I Karczew UKPR Agrykola W-wa 28 – 16 14 – 7
84 KPR ROKiS Radzymin AZS EUST I Radom 29 – 26 15 – 13
85 UKS Varsovia I W-wa ZUKS Mutka Zielonka 27 – 13 16 – 10
Kolejka:18 | 17 kwietnia 2016/niedziela/
86 MMKS Jutrzenka Płock UKS Varsovia I W-wa 24 – 18 12 – 11
87 ZUKS Mutka Zielonka KPR ROKiS Radzymin 13 – 34 1 – 17
88 AZS EUST I Radom MKS I Karczew 17 – 19 9 – 9
89 UKPR Agrykola W-wa AZS EUST II Radom 29 – 17 14 – 11
90 UKS Wilanowia W-wa MKS Ochota W-wa 20 – 17 8 – 5

Ostatnie wiadomości

1346134613 Komunikat NR 3 z dn. 31.07.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Informacja dla Klubów – członków WMZPR z dn. 21.07.2017 r.
1346134613 Powołanie na konsultację i OOM
1346134613 Powołania zawodniczek Kadry Wojewódzkiej Juniorek Młodszych (rocz »
1346134613 Komunikat nr 2 dot. zgłoszenia do rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat z dn. 23.06.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
banner_GwR NOWY PROGRAM „GRAMY W RĘCZNĄ”!
1346134613 Powołania zawodniczek Kadry Wojewódzkiej Młodziczek (rocznik 2003 »
1346134613 KONFERENCJA SZKOLENIOWA PIŁKI RĘCZNEJ ZAŹDZIERZ 24-25 czerwca 201 »
1346134613 Zgłoszenia do III ligi mężczyzn
1346134613 Zgłoszenia do rozgrywek młodzieżowych 2017/2018
1346134613 Konferencja licencyjna kat. C dla trenerów zespołów młodzieżowy »
1346134613 Powołania zawodników Kadry Wojewódzkiej Młodzików (rocznik 2002 »
1346134613 Warszawska Olimpiada Młodzieży w relacji klubowej
1346134613 Komunikat nr 22 z dnia 16.04.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Powołania zawodniczek Kadry Wojewódzkiej Młodziczek (r. 2003) II
1346134613 Powołania zawodniczek Kadry Wojewódzkiej Młodziczek (r. 2003)
1346134613 UWAGA! Bardzo ważny komunikat dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 20 z dn. 25.03.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 18/19 AB z dn. 13.03.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżo »
6161361746436514 TURNIEJ DZIEWCZĄT r. 2005 W WINNICY
1346134613 Komunikat nr 17 z dn. 14.02.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 16 z dn. 31.01.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 UKS Varsovia Warszawa – Nabór uzupełniający do I klasy Lice »
346356 XXIII Ogólnopolski Turn. Mini Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopc »
1346134613 Zaktualizowane stawki sędziowskie
1346134613 Komunikat nr 15 z dn. 3.01.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 14 z dn. 22.12.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 13 z dn. 19.12.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 12 z dnia 15.12.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 11 z dnia 29.11.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 10 z dn. 31 października 2016 r. dot. rozgrywek młod »
1346134613 Finał wojewódzki Pucharu Polski mężczyzn
1346134613 Komunikat 9 z dn. 25.10.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Finał PPK
1346134613 KOMUNIKAT KOMISJI LIGI WMZPR PUCHAR POLSKI MĘŻCZYZN
1346134613 Komunikat nr 8 z dn. 18.10.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
45146134636 „Artur Siódmiak CAMP”
1346134613 KOMUNIKAT KOMISJI LIGI WMZPR PUCHAR POLSKI KOBIET
1346134613 Komunikat nr 7 z dn. 3.10.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
14361346363 Złote medalistki Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach l »
1346134613 Warszawska Olimpiada Młodzieży w relacji klubowej
1346134613 Szkolenie dla osób obsługujących stolik na meczach piłki ręczne »
1346134613 VII Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt Karczew Cup 201 »
1346134613 Szkolenie w zakresie antydopingu
1346134613 TABELA RYCZAŁTÓW SĘDZIOWSKICH WMZPR 2016
1346134613 Wyniki losowania III liga mężczyzn grupa mazowiecka sezon 2016/201 »
1346134613 Komunikat nr 6 z dn. 8.09.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Puchar Polski w sezonie 2016/2017
1346134613 Powołania zawodniczek (rocznik 2002) na konsultację startową
     
backtotop