Chłopcy 1-8

Rozgrywki Wojewódzkie Chłopców I – VIII CHA/nr meczu
1. UKPR Agrykola I W – wa
2. UKS Niedźwiadek Węgrów
3. SKF Wisła I Płock
4. MUKS 21 Płock
5. UKS Wilanowia I W – wa
6. UKS Jedynka Przysucha
7. KS Victoria Piaseczno
8. UKS Nike Ciechanów


Turniej 1 21 stycznia 2016

Organizator: MUKS 21 Plock
52 MUKS 21 Płock SKF Wisła I Płock   11 – 16  (6 – 7)
8 UKPR Agrykola I W-wa UKS Niedźwiadek Węgrów   13 – 12  (7 – 7)
16 UKS Niedźwiadek Węgrów SKF Wisła I Płock    9 – 17  (6 – 8)
43 MUKS 21 Płock UKPR Agrykola I W-wa   10 – 15  (7 – 7)


Turniej 2 21 stycznia 2016

Organizator: UKS Wilanowia W ? wa
12 UKS Wilanowia I W-wa UKS Jedynka Przysucha   16 – 12  (9 – 7)
49 KS Victoria Piaseczno UKS Nike Ciechanów   12 – 10  (8 – 5)
20 UKS Jedynka Przysucha KS Victoria Piaseczno    8 – 14  (2 – 9)
33 UKS Wilanowia I W-wa UKS Nike Ciechanów   22 – 16  (6 – 10)


Turniej 3 4 lutego 2016

Organizator: UKPR Agrykola W – wa  
47 UKPR Agrykola I W-wa UKS Wilanowia I W-wa   15 – 6  (7 – 2)
27 UKS Jedynka Przysucha UKS Niedźwiadek Węgrów   6 – 18  (3 – 6)
23 UKS Niedźwiadek Węgrów UKS Wilanowia I W-wa   12 – 9  (4 – 4)
22 UKPR Agrykola I W-wa UKS Jedynka Przysucha   19 – 9  (9 – 4)


Turniej 4 4 lutego 2016

Organizator: KS Victoria Piaseczno  
7 KS Victoria Piaseczno SKF Wisła I Płock    8 – 14   (6 – 7)
25 MUKS 21 Płock UKS Nike Ciechanów   19 – 11  (10 – 5)
17 SKF Wisła I Płock UKS Nike Ciechanów   25 – 13 (15 – 7)
39 KS Victoria Piaseczno MUKS 21 Płock     8 – 8    (3 – 4)


Turniej 5  11 marca 2016

Organizator: UKS Niedźwiadek Węgrów  
36 UKS Niedźwiadek Węgrów UKPR Agrykola I W-wa   12 – 12  (4 – 4)
24 SKF Wisła I Płock MUKS 21 Płock   19 – 14  (11 – 5)
38 UKPR Agrykola I W-wa SKF Wisła I Płock   14 – 19   (6 – 9)
46 UKS Niedźwiadek Węgrów MUKS 21 Płock   14 – 11   (6 – 4)


Turniej 6 4 marca 2016

Organizator: UKS Nike Ciechanów  
21 UKS Nike Ciechanów KS Victoria Piaseczno   23 – 16  (10 – 10)
40 UKS Jedynka Przysucha UKS Wilanowia I W-wa   12 – 11  (4 – 8)
42 UKS Wilanowia I W-wa KS Victoria Piaseczno   15 – 13  (9 – 6)
13 UKS Nike Ciechanów UKS Jedynka Przysucha   20 – 13  (13 – 5)


Turniej 7 18 marca 2016

Organizator: SKF Wisła I Płock  
10 SKF Wisła I Płock UKPR Agrykola I W-wa   19 – 19  (10 – 8)
18 MUKS 21 Płock UKS Niedźwiadek Węgrów   18 – 10   (7 – 7)
15 UKPR Agrykola I W-wa MUKS 21 Płock   10 – 7     (7 – 4)
44 SKF Wisła I Płock UKS Niedźwiadek Węgrów   20 – 15  (10 – 10)


Turniej 8 18 marca 2016

Organizator: SKF Victoria Piaseczno  
14 KS Victoria Piaseczno UKS Wilanowia I W-wa   11 – 20    (4 – 8)
41 UKS Jedynka Przysucha UKS Nike Ciechanów   17 – 5     (10 – 2)
5 UKS Nike Ciechanów UKS Wilanowia I W-wa   19 – 22   (5 – 10)
48 KS Victoria Piaseczno UKS Jedynka Przysucha   10 – 17    (7 – 7)


Turniej 9 1 kwietnia 2016

Organizator: UKS Jedynka Przysucha  
6 UKS Jedynka Przysucha MUKS 21 Płock   13 – 14  (9 – 9)
26 UKS Wilanowia I W-wa SKF Wisła I Płock    6 – 23  (3 – 12)
4 MUKS 21 Płock UKS Wilanowia I W-wa   24 – 9  (12 – 4)
31 UKS Jedynka Przysucha SKF Wisła I Płock    9 – 29  (2 – 15)


Turniej 10 1 kwietnia 2016

Organizator: UKS Niedźwiadek Węgrów  
2 UKS Niedźwiadek Węgrów KS Victoria Piaseczno   15 – 10  (11 – 4)
29 UKS Nike Ciechanów UKPR Agrykola I W-wa    0 – 10
28 KS Victoria Piaseczno UKPR Agrykola I W-wa    8 – 24  (3 – 12)
9 UKS Niedźwiadek Węgrów UKS Nike Ciechanów   10 – 0


Turniej 11 8 kwietnia 2016

Organizator: UKS Wilanowia W ? wa
19 UKS Wilanowia I W-wa UKPR Agrykola I W-wa    8 – 12   (5 – 6)
55 UKS Niedźwiadek Węgrów UKS Jedynka Przysucha   20 – 11  (11 – 7)
50 UKS Jedynka Przysucha UKPR Agrykola I W-wa     8 – 31   (5 – 15)
51 UKS Wilanowia I W-wa UKS Niedźwiadek Węgrów    8 – 13    (3 – 5)


Turniej 12 8 kwietnia 2016  –  turniej nie rozegrany  –  zespół 
UKS Nike został wycofany       z rozgrywek

Organizator: UKS Nike Ciechanów  
45 UKS Nike Ciechanów SKF Wisła I Płock   0 – 10
11 MUKS 21 Płock KS Victoria Piaseczno   nie rozegrano
35 SKF Wisła I Płock KS Victoria Piaseczno   nie rozegrano
53 UKS Nike Ciechanów MUKS 21 Płock   0 – 10


Turniej 13 22 kwietnia 2016

Organizator: UKPR Agrykola W ? wa  
56 UKPR Agrykola I W-wa KS Victoria Piaseczno   21 – 6   (12 – 3)
37 UKS Nike Ciechanów UKS Niedźwiadek Węgrów   0 – 10
30 KS Victoria Piaseczno UKS Niedźwiadek Węgrów   12 – 17   (4 – 11)
1 UKPR Agrykola I W-wa UKS Nike Ciechanów   10 – 0


Turniej 14 22 kwietnia 2016

Organizator: SKF Wisła Płock  
54 SKF Wisła I Płock UKS Wilanowia I W-wa   22 – 10  (9 – 4)
34 MUKS 21 Płock UKS Jedynka Przysucha   14 – 6    (7 – 3)
32 UKS Wilanowia I W-wa MUKS 21 Płock   8 – 16    (4 – 6)
3 SKF Wisła I Płock UKS Jedynka Przysucha   24 – 10  (12 – 5)

 

Ostatnie wiadomości

1346134613 Komunikat NR 3 z dn. 31.07.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Informacja dla Klubów – członków WMZPR z dn. 21.07.2017 r.
1346134613 Powołanie na konsultację i OOM
1346134613 Powołania zawodniczek Kadry Wojewódzkiej Juniorek Młodszych (rocz »
1346134613 Komunikat nr 2 dot. zgłoszenia do rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat z dn. 23.06.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
banner_GwR NOWY PROGRAM „GRAMY W RĘCZNĄ”!
1346134613 Powołania zawodniczek Kadry Wojewódzkiej Młodziczek (rocznik 2003 »
1346134613 KONFERENCJA SZKOLENIOWA PIŁKI RĘCZNEJ ZAŹDZIERZ 24-25 czerwca 201 »
1346134613 Zgłoszenia do III ligi mężczyzn
1346134613 Zgłoszenia do rozgrywek młodzieżowych 2017/2018
1346134613 Konferencja licencyjna kat. C dla trenerów zespołów młodzieżowy »
1346134613 Powołania zawodników Kadry Wojewódzkiej Młodzików (rocznik 2002 »
1346134613 Warszawska Olimpiada Młodzieży w relacji klubowej
1346134613 Komunikat nr 22 z dnia 16.04.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Powołania zawodniczek Kadry Wojewódzkiej Młodziczek (r. 2003) II
1346134613 Powołania zawodniczek Kadry Wojewódzkiej Młodziczek (r. 2003)
1346134613 UWAGA! Bardzo ważny komunikat dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 20 z dn. 25.03.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 18/19 AB z dn. 13.03.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżo »
6161361746436514 TURNIEJ DZIEWCZĄT r. 2005 W WINNICY
1346134613 Komunikat nr 17 z dn. 14.02.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 16 z dn. 31.01.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 UKS Varsovia Warszawa – Nabór uzupełniający do I klasy Lice »
346356 XXIII Ogólnopolski Turn. Mini Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopc »
1346134613 Zaktualizowane stawki sędziowskie
1346134613 Komunikat nr 15 z dn. 3.01.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 14 z dn. 22.12.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 13 z dn. 19.12.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 12 z dnia 15.12.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 11 z dnia 29.11.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 10 z dn. 31 października 2016 r. dot. rozgrywek młod »
1346134613 Finał wojewódzki Pucharu Polski mężczyzn
1346134613 Komunikat 9 z dn. 25.10.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Finał PPK
1346134613 KOMUNIKAT KOMISJI LIGI WMZPR PUCHAR POLSKI MĘŻCZYZN
1346134613 Komunikat nr 8 z dn. 18.10.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
45146134636 „Artur Siódmiak CAMP”
1346134613 KOMUNIKAT KOMISJI LIGI WMZPR PUCHAR POLSKI KOBIET
1346134613 Komunikat nr 7 z dn. 3.10.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
14361346363 Złote medalistki Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach l »
1346134613 Warszawska Olimpiada Młodzieży w relacji klubowej
1346134613 Szkolenie dla osób obsługujących stolik na meczach piłki ręczne »
1346134613 VII Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt Karczew Cup 201 »
1346134613 Szkolenie w zakresie antydopingu
1346134613 TABELA RYCZAŁTÓW SĘDZIOWSKICH WMZPR 2016
1346134613 Wyniki losowania III liga mężczyzn grupa mazowiecka sezon 2016/201 »
1346134613 Komunikat nr 6 z dn. 8.09.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Puchar Polski w sezonie 2016/2017
1346134613 Powołania zawodniczek (rocznik 2002) na konsultację startową
     
backtotop