Chłopcy Grupa 1

Rozgrywki Wojewódzkie Chłopców – Grupa I CH/I/nr meczu

1. UKPR Agrykola I W – wa
2. UKPR Agrykola II W – wa
3. UKPR Agrykola III W – wa
4. UKS Niedźwiadek Węgrów
5. SPR Siedlce
6. UKS Kontra W – wa


Turniej 1   1 października 2016 (sobota)

organizator: UKPR Agrykola I W – wa | wolne: UKPR Agrykola III W – wa
1 UKPR Agrykola I W-wa UKS Kontra W-wa   16 : 9   (4 : 4)
2 UKPR Agrykola II W-wa SPR Siedlce   13 : 3   (4 : 2)
11 UKPR Agrykola I W-wa UKS Niedźwiadek    9 : 7    (7 : 2)
10 UKS Kontra W-wa SPR Siedlce   19 : 10  (9 : 5)
29 UKPR Agrykola II W-wa UKS Niedźwiadek   13 : 18  (7 : 7)


Turniej 2   15 października 2016 (sobota)

organizator: UKS Niedźwiadek Węgrów | wolne: UKPR Agrykola II W – wa
18 UKS Niedźwiadek Węgrów UKPR Agrykola III W-wa   17 : 7   (9 : 2)
25 SPR Siedlce UKS Kontra W-wa   10 : 23  (4 : 10)
8 UKPR Agrykola III W-wa UKPR Agrykola I W-wa      7 : 30  (4 : 18)
19 UKS Niedźwiadek Węgrów UKS Kontra W-wa    13 : 13   (5 : 7)
15 SPR Siedlce UKPR Agrykola I W-wa      7 : 27  (3 : 15)


Turniej 3   29 października 2016 (sobota)

organizator: UKPR Agrykola II W – wa | wolne: SPR Siedlce
21 UKPR Agrykola II W-wa UKPR Agrykola I W-wa     8 :  14  (6 : 11)
3 UKPR Agrykola III W-wa UKS Niedźwiadek     6 : 19  (0 : 12)
7 UKPR Agrykola II W-wa UKS Kontra W-wa   12 : 21  (5 : 12)
26 UKS Niedźwiadek Węgrów UKPR Agrykola I W-wa   16 : 18  (7 : 8)
13 UKPR Agrykola III W-wa UKS Kontra W-wa    8 : 27  (2 : 14)


Turniej 4   12 listopada 2016 (sobota)

organizator: UKS Kontra W – wa | wolne: UKPR Agrykola I W – wa
28 UKS Kontra W-wa UKPR Agrykola III W-wa   22 : 11  (12 : 5)
9 UKS Niedźwiadek Węgrów SPR Siedlce   25 : 9   (11 : 2)
12 UKPR Agrykola II W-wa UKPR Agrykola III W-wa   19 : 3   (9 : 0)
4 UKS Kontra W-wa UKS Niedźwiadek    7 : 12  (1 : 9)
17 SPR Siedlce UKPR Agrykola II W-wa   12 : 14  (4 : 8)


Turniej 5   26 listopada 2016 (sobota)

organizator: SPR Siedlce | wolne: UKS Kontra W – wa
24 SPR Siedlce UKS Niedźwiadek    7 : 22  (2 : 12)
6 UKPR Agrykola I W-wa UKPR Agrykola II W-wa   13 : 9    (7 : 6)
5 SPR Siedlce UKPR Agrykola III W-wa   18 :15   (6 : 7)
14 UKS Niedźwiadek Węgrów UKPR Agrykola II W-wa   17 : 13  (9 : 5)
23 UKPR Agrykola I W-wa UKPR Agrykola III W-wa   27 : 4   (16 : 2)


Turniej 6   10 grudnia 2016 (sobota)

organizator: UKPR Agrykola III W – wa | wolne: UKS Niedźwiadek Węgrów
27 UKPR Agrykola III W-wa UKPR Agrykola II W-wa     4 : 8   (1 : 4)
30 UKPR Agrykola I W-wa SPR Siedlce   25 : 7  (13 : 3)
22 UKS Kontra W-wa UKPR Agrykola II W-wa    9 : 13  (4 : 8)
20 UKPR Agrykola III W-wa SPR Siedlce    8 : 27  (3 : 17)
16 UKS Kontra W-wa UKPR Agrykola I W-wa    5 : 17  (4 : 9)

 

Ostatnie wiadomości

1346134613 Komunikat NR 3 z dn. 31.07.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Informacja dla Klubów – członków WMZPR z dn. 21.07.2017 r.
1346134613 Powołanie na konsultację i OOM
1346134613 Powołania zawodniczek Kadry Wojewódzkiej Juniorek Młodszych (rocz »
1346134613 Komunikat nr 2 dot. zgłoszenia do rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat z dn. 23.06.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
banner_GwR NOWY PROGRAM „GRAMY W RĘCZNĄ”!
1346134613 Powołania zawodniczek Kadry Wojewódzkiej Młodziczek (rocznik 2003 »
1346134613 KONFERENCJA SZKOLENIOWA PIŁKI RĘCZNEJ ZAŹDZIERZ 24-25 czerwca 201 »
1346134613 Zgłoszenia do III ligi mężczyzn
1346134613 Zgłoszenia do rozgrywek młodzieżowych 2017/2018
1346134613 Konferencja licencyjna kat. C dla trenerów zespołów młodzieżowy »
1346134613 Powołania zawodników Kadry Wojewódzkiej Młodzików (rocznik 2002 »
1346134613 Warszawska Olimpiada Młodzieży w relacji klubowej
1346134613 Komunikat nr 22 z dnia 16.04.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Powołania zawodniczek Kadry Wojewódzkiej Młodziczek (r. 2003) II
1346134613 Powołania zawodniczek Kadry Wojewódzkiej Młodziczek (r. 2003)
1346134613 UWAGA! Bardzo ważny komunikat dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 20 z dn. 25.03.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 18/19 AB z dn. 13.03.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżo »
6161361746436514 TURNIEJ DZIEWCZĄT r. 2005 W WINNICY
1346134613 Komunikat nr 17 z dn. 14.02.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 16 z dn. 31.01.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 UKS Varsovia Warszawa – Nabór uzupełniający do I klasy Lice »
346356 XXIII Ogólnopolski Turn. Mini Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopc »
1346134613 Zaktualizowane stawki sędziowskie
1346134613 Komunikat nr 15 z dn. 3.01.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 14 z dn. 22.12.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 13 z dn. 19.12.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 12 z dnia 15.12.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 11 z dnia 29.11.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 10 z dn. 31 października 2016 r. dot. rozgrywek młod »
1346134613 Finał wojewódzki Pucharu Polski mężczyzn
1346134613 Komunikat 9 z dn. 25.10.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Finał PPK
1346134613 KOMUNIKAT KOMISJI LIGI WMZPR PUCHAR POLSKI MĘŻCZYZN
1346134613 Komunikat nr 8 z dn. 18.10.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
45146134636 „Artur Siódmiak CAMP”
1346134613 KOMUNIKAT KOMISJI LIGI WMZPR PUCHAR POLSKI KOBIET
1346134613 Komunikat nr 7 z dn. 3.10.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
14361346363 Złote medalistki Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach l »
1346134613 Warszawska Olimpiada Młodzieży w relacji klubowej
1346134613 Szkolenie dla osób obsługujących stolik na meczach piłki ręczne »
1346134613 VII Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt Karczew Cup 201 »
1346134613 Szkolenie w zakresie antydopingu
1346134613 TABELA RYCZAŁTÓW SĘDZIOWSKICH WMZPR 2016
1346134613 Wyniki losowania III liga mężczyzn grupa mazowiecka sezon 2016/201 »
1346134613 Komunikat nr 6 z dn. 8.09.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Puchar Polski w sezonie 2016/2017
1346134613 Powołania zawodniczek (rocznik 2002) na konsultację startową
     
backtotop