Dziewczęta Grupa B

Rozgrywki Wojewódzkie Dziewcząt – Grupa B DZ/B/nr meczu

1. MKS II Karczew
2. UKS Dwójka Małkinia G
3. KPR ROKiS II Radzymin
4. LUKS Lider Winnica
5. AP Marcovia Marki
6. MKS Ochota II W – wa
7. WKPR Wesoła W – wa


Turniej 1   17 grudnia 2016 (sobota)

organizator: AP Marcovia Marki | wolne: MKS II Ochota – WKPR Wesoła
32 AP Marcovia Marki LUKS Lider Winnica    7 : 7    (2 : 4)
22 MKS II Karczew UKS Dwójka Małkinia G  17 : 6    (9 : 2)
52 LUKS Lider Winnica KPR ROKiS II Radzymin   6 : 12   (3 : 6)
19 AP Marcovia Marki MKS II Karczew   6 : 19    (2 : 9)
3 KPR ROKiS II Radzymin UKS Dwójka Małkinia G   24 : 8  (12 :2)


Turniej 2   29 października 2016 (sobota)

organizator: MKS II Karczew | wolne: UKS Dwójka – KPR ROKiS – LUKS Lider – AP Marcovia
8 MKS II Karczew MKS Ochota II W-wa   16 : 8  (7 : 6)
2 MKS Ochota II W-wa WKPR Wesoła W – wa   10 : 9  (8 : 5)
56 MKS II Karczew WKPR Wesoła W – wa   13 : 7  (6 : 4)


Turniej 3   5 listopada 2016 (sobota)

organizator: KPR ROKiS Radzymin | wolne: MKS Karczew – AP Marcovia
35 KPR ROKiS II Radzymin WKPR Wesoła W – wa   20 : 18  (12 : 4)
46 MKS Ochota II W-wa LUKS Lider Winnica     7 : 8     (4 : 7)
20 UKS Dwójka Małkinia G WKPR Wesoła W – wa   12 : 23   (4 : 13)
44 KPR ROKiS II Radzymin MKS Ochota II W-wa   17 : 14    (8 : 8)
6 UKS Dwójka Małkinia G LUKS Lider Winnica   11 : 10    (5 : 3)


Turniej 4   26 listopada 2016 (sobota)

organizator: MKS Ochota II W – wa | wolne: MKS Karczew – KPR ROKiS – LUKS Lider – WKPR Wesoła 
23 MKS Ochota II W-wa AP Marcovia Marki    6 : 6  (1 : 3)
12 AP Marcovia Marki UKS Dwójka Małkinia G   12 : 7  (7 : 3)
55 MKS Ochota II W-wa UKS Dwójka Małkinia G   12 : 9  (9 : 2)


Turniej 5   19 listopada  2016 (sobota)

organizator: MKS II Karczew | wolne: UKS Dwójka Małkinia G – MKS II Ochota
38 MKS II Karczew KPR ROKiS II Radzymin    9 : 5    (4 : 5)
54 KPR ROKiS II Radzymin AP Marcovia Marki    9 : 10  (3 : 3)
11 LUKS Lider Winnica WKPR Wesoła W – wa   15 : 9   (10 : 4)
15 MKS II Karczew LUKS Lider Winnica   10 : 0    (5 : 0)
42 AP Marcovia Marki WKPR Wesoła W – wa   16 : 27  (10 : 16)


Turniej 6  14 stycznia 2017 (sobota)

organizator: UKS Dwójka Małkinia G | wolne: MKS II Ochota – WKPR Wesoła
50 UKS Dwójka Małkinia G MKS II Karczew   2 : 15  (0 : 5)
24 KPR ROKiS II Radzymin LUKS Lider Winnica  16 : 7   (7 : 1)
47 MKS II Karczew AP Marcovia Marki  21 : 5   (10 : 3)
31 UKS Dwójka Małkinia G KPR ROKiS II Radzymin   9 : 15  (5 : 12)
4 LUKS Lider Winnica AP Marcovia Marki   4 : 6   (3 : 1)


Turniej 7  28 stycznia 2017 (sobota)

organizator: WKPR Wesoła W – wa | wolne: UKS Dwójka – KPR ROKiS – LUKS Lider – AP Marcovia
28 WKPR Wesoła W – wa MKS II Karczew   8 – 18  (2 – 11)
36 MKS Ochota II W-wa MKS II Karczew   3 – 21  (2 – 8)
30 WKPR Wesoła W – wa MKS Ochota II W-wa   13 – 15 (7 – 9)


Turniej 8  4 marca 2017 (sobota)

organizator: LUKS Lider Winnica | wolne: MKS II Karczew – AP Marcovia Marki
34 LUKS Lider Winnica UKS Dwójka Małkinia G   10 : 5  (5 : 1)
16 MKS Ochota II W-wa KPR ROKiS II Radzymin    7 : 11  (1 :9)
48 WKPR Wesoła W – wa UKS Dwójka Małkinia G   14 : 8  (9 : 5)
18 LUKS Lider Winnica MKS Ochota II W-wa    7 : 6   (5 : 4)
7 WKPR Wesoła W – wa KPR ROKiS II Radzymin  15 : 18  (8 : 12)


Turniej 9  25 marca 2017 (sobota)

organizator: UKS Dwójka Małkinia G | wolne: MKS Karczew – KPR ROKiS – LUKS Lider – WKPR Wesoła
51 AP Marcovia Marki MKS Ochota II W-wa   11 – 11  (7 – 8)
40 UKS Dwójka Małkinia G AP Marcovia Marki   10 – 13  (4 – 6)
27 UKS Dwójka Małkinia G MKS Ochota II W-wa     8 – 7    (4 – 4)


Turniej 10  8 kwietnia 2017 (sobota)

organizator: WKPR Wesoła W – wa | wolne: UKS Dwójka Małkinia G – MKS II Ochota
14 WKPR Wesoła W – wa AP Marcovia Marki  19 : 10  (10 : 7)
43 LUKS Lider Winnica MKS II Karczew   7 : 19   (2 : 11)
26 AP Marcovia Marki KPR ROKiS II Radzymin  14 : 19  (9 : 12)
39 WKPR Wesoła W – wa LUKS Lider Winnica  15 : 7    (6 : 3)
10 KPR ROKiS II Radzymin MKS II Karczew   8 : 22  (6 : 13)

 

Ostatnie wiadomości

1346134613 Komunikat z dn. 23.06.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
banner_GwR NOWY PROGRAM „GRAMY W RĘCZNĄ”!
1346134613 Powołania zawodniczek Kadry Wojewódzkiej Młodziczek (rocznik 2003 »
1346134613 KONFERENCJA SZKOLENIOWA PIŁKI RĘCZNEJ ZAŹDZIERZ 24-25 czerwca 201 »
1346134613 Zgłoszenia do III ligi mężczyzn
1346134613 Zgłoszenia do rozgrywek młodzieżowych 2017/2018
1346134613 Konferencja licencyjna kat. C dla trenerów zespołów młodzieżowy »
1346134613 Powołania zawodników Kadry Wojewódzkiej Młodzików (rocznik 2002 »
1346134613 Warszawska Olimpiada Młodzieży w relacji klubowej
1346134613 Komunikat nr 22 z dnia 16.04.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Powołania zawodniczek Kadry Wojewódzkiej Młodziczek (r. 2003) II
1346134613 Powołania zawodniczek Kadry Wojewódzkiej Młodziczek (r. 2003)
1346134613 UWAGA! Bardzo ważny komunikat dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 20 z dn. 25.03.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 18/19 AB z dn. 13.03.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżo »
6161361746436514 TURNIEJ DZIEWCZĄT r. 2005 W WINNICY
1346134613 Komunikat nr 17 z dn. 14.02.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 16 z dn. 31.01.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 UKS Varsovia Warszawa – Nabór uzupełniający do I klasy Lice »
346356 XXIII Ogólnopolski Turn. Mini Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopc »
1346134613 Zaktualizowane stawki sędziowskie
1346134613 Komunikat nr 15 z dn. 3.01.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 14 z dn. 22.12.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 13 z dn. 19.12.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 12 z dnia 15.12.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 11 z dnia 29.11.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 10 z dn. 31 października 2016 r. dot. rozgrywek młod »
1346134613 Finał wojewódzki Pucharu Polski mężczyzn
1346134613 Komunikat 9 z dn. 25.10.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Finał PPK
1346134613 KOMUNIKAT KOMISJI LIGI WMZPR PUCHAR POLSKI MĘŻCZYZN
1346134613 Komunikat nr 8 z dn. 18.10.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
45146134636 „Artur Siódmiak CAMP”
1346134613 KOMUNIKAT KOMISJI LIGI WMZPR PUCHAR POLSKI KOBIET
1346134613 Komunikat nr 7 z dn. 3.10.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
14361346363 Złote medalistki Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach l »
1346134613 Warszawska Olimpiada Młodzieży w relacji klubowej
1346134613 Szkolenie dla osób obsługujących stolik na meczach piłki ręczne »
1346134613 VII Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt Karczew Cup 201 »
1346134613 Szkolenie w zakresie antydopingu
1346134613 TABELA RYCZAŁTÓW SĘDZIOWSKICH WMZPR 2016
1346134613 Wyniki losowania III liga mężczyzn grupa mazowiecka sezon 2016/201 »
1346134613 Komunikat nr 6 z dn. 8.09.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Puchar Polski w sezonie 2016/2017
1346134613 Powołania zawodniczek (rocznik 2002) na konsultację startową
1346134613 Terminarz rozgrywek II ligi mężczyzn 2016/17
1346134613 Komunikat nr 5 z dn. 22.08.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Wyniki losowania II liga mężczyzn grupa III sezon 2016/2017
1346134613 Komunikat nr 4 z dn. 22.07.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 3 z dn. 11.07.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
     
backtotop