Juniorki Młodsze

Liga Wojewódzka Juniorek Młodszych KJM/nr meczu

  1. SMS ZPRP I Płock
  2. KPR ROKiS Radzymin
  3. MUKS Czarni Regimin
  4. UKS Varsovia I W-wa
  5. MMKS Jutrzenka Płock
  6. MKS Karczew
  7. UKS Radziejowice
  8. UKS Varsovia II W – wa
  9. AZS EUST Radom
  10. KS Zawkrze Mława
  11. SMS ZPRP II Płock

    Runda: 1
Kolejka:1 | 10 września 2016 /sobota/
1 NLO SMS ZPRP I Płock NLO SMS ZPRP II Płock  39:31 (17:13)
2 KS Zawkrze Mława KPR ROKiS Radzymin  21:38  (11:18)
3 MUKS Czarni Regimin AZS EUST Radom  25:27  (10:14)
4 UKS Varsovia I W-wa UKS Varsovia II W-wa  38:22  (18:7)
5 MMKS Jutrzenka Płock pauzuje
6 MKS Karczew UKS Radziejowice  47:18  (18:8)
Kolejka:2 | 17 września 2016 /sobota/
7 NLO SMS ZPRP II Płock UKS Radziejowice  48:7  (22:3)
8 pauzuje MKS Karczew
9 UKS Varsovia II W-wa MMKS Jutrzenka Płock  20:26 (7:11)
10 UKS Varsovia I W-wa AZS EUST Radom  34:13 (13:16)
11 KS Zawkrze Mława MUKS Czarni Regimin  27:37 (13:16)
12 NLO SMS ZPRP I Płock KPR ROKiS Radzymin  35:22  (16:12)
Kolejka:3 | 24 września 2016 /sobota/
13 KPR ROKiS Radzymin NLO SMS ZPRP II Płock  19:39 (14:14)
14 MUKS Czarni Regimin NLO SMS ZPRP I Płock  18:47 (7:18)
15 UKS Varsovia I W-wa KS Zawkrze Mława  46:10 (22:3)
16 MMKS Jutrzenka Płock AZS EUST Radom  32:17 (20:6)
17 MKS Karczew UKS Varsovia II W-wa  42:14 (27:6)
18 UKS Radziejowice pauzuje
Kolejka:4 | 1 października 2016 /sobota/
19 NLO SMS ZPRP II Płock pauzuje
20 UKS Varsovia II W-wa UKS Radziejowice  30:19  (16:9)
21 MKS Karczew AZS EUST Radom  36:5    (19:4)
22 MMKS Jutrzenka Płock KS Zawkrze Mława  34:23  (14:13)
23 NLO SMS ZPRP I Płock UKS Varsovia I W-wa  34:17   (16:7)
24 KPR ROKiS Radzymin MUKS Czarni Regimin  40:30  (20:11)
Kolejka:5 | 8 października 2016 /sobota/
25 MUKS Czarni Regimin NLO SMS ZPRP II Płock  18:33  (10:18)
26 UKS Varsovia I W-wa KPR ROKiS Radzymin  34:21  (20:9)
27 MMKS Jutrzenka Płock NLO SMS ZPRP I Płock  24:40  (13:22)
28 MKS Karczew KS Zawkrze Mława  39:5  (18:3)
29 UKS Radziejowice AZS EUST Radom  20:24  (9:10)
30 pauzuje UKS Varsovia II W-wa
Kolejka:6 | 15 października 2016 /sobota/
31 NLO SMS ZPRP II Płock UKS Varsovia II W-wa  56:17  (25:10)
32 AZS EUST Radom pauzuje
33 KS Zawkrze Mława UKS Radziejowice  12:23   (5:10)
34 NLO SMS ZPRP I Płock MKS Karczew  27:20  (12:7)
35 KPR ROKiS Radzymin MMKS Jutrzenka Płock  27:28  (13:17)
36 MUKS Czarni Regimin UKS Varsovia I W-wa  17:36    (9:17)
Kolejka:7 | 22 października 2016 /sobota/
37 UKS Varsovia I W-wa NLO SMS ZPRP II Płock  28:23  (13:12)
38 MMKS Jutrzenka Płock MUKS Czarni Regimin  39:19  (20:13)
39 MKS Karczew KPR ROKiS Radzymin  29:26  (13:16)
40 UKS Radziejowice NLO SMS ZPRP I Płock  14:54   (9:21)
41 pauzuje KS Zawkrze Mława
42 UKS Varsovia II W-wa AZS EUST Radom  30:27  (17:16)
Kolejka:8 | 29 października 2016 /sobota/
43 NLO SMS ZPRP II Płock AZS EUST Radom  38:13   (23:10)
44 KS Zawkrze Mława UKS Varsovia II W-wa  23:31   (9:13)
45 NLO SMS ZPRP I Płock pauzuje
46 KPR ROKiS Radzymin UKS Radziejowice  46:29  (18:14)
47 MUKS Czarni Regimin MKS Karczew  17:45  (10:23)
48 UKS Varsovia I W-wa MMKS Jutrzenka Płock  25:18  (13:11)
Kolejka:9 | 5 listopada 2016 /sobota/
49 MMKS Jutrzenka Płock NLO SMS ZPRP II Płock  20:46  (12:15)
50 MKS Karczew UKS Varsovia I W-wa  30:15  (12:7)
51 UKS Radziejowice MUKS Czarni Regimin  39:30  (19:11)
52 pauzuje KPR ROKiS Radzymin
53 UKS Varsovia II W-wa NLO SMS ZPRP I Płock  13:50   (5:22)
54 AZS EUST Radom KS Zawkrze Mława  32:16  (15:7)
Kolejka:10 | 12 listopada 2016 /sobota/
55 NLO SMS ZPRP II Płock KS Zawkrze Mława  67:6  (31:3)
56 NLO SMS ZPRP I Płock AZS EUST Radom  48:9  (26:7)
57 KPR ROKiS Radzymin UKS Varsovia II W-wa  40:27  (21:15)
58 MUKS Czarni Regimin pauzuje
59 UKS Varsovia I W-wa UKS Radziejowice  44:14  (14:9)
60 MMKS Jutrzenka Płock MKS Karczew  15:30 (4:16)
Kolejka:11 | 19 listopada 2016 /sobota/
61 MKS Karczew NLO SMS ZPRP II Płock  27:31  (13:15)
62 UKS Radziejowice MMKS Jutrzenka Płock  18:29   (9:14)
63 pauzuje UKS Varsovia I W-wa
64 UKS Varsovia II W-wa MUKS Czarni Regimin  29:33  (13:15)
65 AZS EUST Radom KPR ROKiS Radzymin  26:25  (14:12)
66 KS Zawkrze Mława NLO SMS ZPRP I Płock  15:47   (9:24)


Runda: 2 Kolejka: 12 26 listopada 2016 /sobota/

Runda:2 | Kolejka:12  26 listopada 2016 /sobota/
67 NLO SMS ZPRP II Płock NLO SMS ZPRP I Płock  29:40  (13:15)
68 KPR ROKiS Radzymin KS Zawkrze Mława  55:9   (22:4)
69 AZS EUST Radom MUKS Czarni Regimin  42:18  (14:7)
70 UKS Varsovia II W-wa UKS Varsovia I W-wa  23:33   (8:17)
71 pauzuje MMKS Jutrzenka Płock
72 UKS Radziejowice MKS Karczew  15:38   (6:18)
Kolejka:13 | 3 grudnia 2016 /sobota/
73 UKS Radziejowice NLO SMS ZPRP II Płock  20:55  (12:26)
74 MKS Karczew pauzuje
75 MMKS Jutrzenka Płock UKS Varsovia II W-wa  27:16  (17:5)
76 AZS EUST Radom UKS Varsovia I W-wa  12:28   (7:12)
77 MUKS Czarni Regimin KS Zawkrze Mława  32:25   (14:11)
78 KPR ROKiS Radzymin NLO SMS ZPRP I Płock  19:41   (7:20)
Kolejka:14 | 10 grudnia 2016 /sobota/
79 NLO SMS ZPRP II Płock KPR ROKiS Radzymin  34:19  (20:12)
80 NLO SMS ZPRP I Płock MUKS Czarni Regimin  43:11   (25:3)
81 KS Zawkrze Mława UKS Varsovia I W-wa   9:27   (2:9)
82 AZS EUST Radom MMKS Jutrzenka Płock  17:26   (9:10)
83 UKS Varsovia II W-wa MKS Karczew  13:42   (4:22)
84 pauzuje UKS Radziejowice
Kolejka:15 | 17 grudnia 2016 /sobota/
85 pauzuje NLO SMS ZPRP II Płock
86 UKS Radziejowice UKS Varsovia II W-wa  23:27   (9:14)
87 AZS EUST Radom MKS Karczew  13:37   (6:19)
88 KS Zawkrze Mława MMKS Jutrzenka Płock    9:38   (4:20)
89 UKS Varsovia I W-wa NLO SMS ZPRP I Płock  20:26   (10:11)
90 MUKS Czarni Regimin KPR ROKiS Radzymin  23:30   (11:14)
Kolejka:16 | 14 stycznia 2017 /sobota/
91 NLO SMS ZPRP II Płock MUKS Czarni Regimin  40:15  (20:6)
92 KPR ROKiS Radzymin UKS Varsovia I W-wa  21:30  (10:16)
93 NLO SMS ZPRP I Płock MMKS Jutrzenka Płock   31:8   (14:5)
94 KS Zawkrze Mława MKS Karczew  18:43  (7:18)
95 AZS EUST Radom UKS Radziejowice  14:17  (5:8)
96 UKS Varsovia II W-wa pauzuje
Kolejka:17 | 21 stycznia 2017 /sobota/
97 UKS Varsovia II W-wa NLO SMS ZPRP II Płock  19:52  (9:24)
98 pauzuje AZS EUST Radom
99 UKS Radziejowice KS Zawkrze Mława  35:16  (17:6)
100 MKS Karczew NLO SMS ZPRP I Płock  23:26  (14:14)
101 MMKS Jutrzenka Płock KPR ROKiS Radzymin  25:31   (10:16)
102 UKS Varsovia I W-wa MUKS Czarni Regimin  36:21  (19:10)
Kolejka:18 | 28 stycznia 2017 /sobota/
103 NLO SMS ZPRP II Płock UKS Varsovia I W-wa  25:23  (10:8)
104 MUKS Czarni Regimin MMKS Jutrzenka Płock  31:29  (18:12)
105 KPR ROKiS Radzymin MKS Karczew  19:40   (7:17)
106 NLO SMS ZPRP I Płock UKS Radziejowice  51:7    (22:4)
107 KS Zawkrze Mława pauzuje
108 AZS EUST Radom UKS Varsovia II W-wa  21:24  (5:13)
Kolejka:19 | 4 lutego 2017 /sobota/
109 AZS EUST Radom NLO SMS ZPRP II Płock  19:29  (18:12)
110 UKS Varsovia II W-wa KS Zawkrze Mława  32:12  (12:8)
111 pauzuje NLO SMS ZPRP I Płock
112 UKS Radziejowice KPR ROKiS Radzymin  31:44  (15:23)
113 MKS Karczew MUKS Czarni Regimin  33:17  (17:7)
114 MMKS Jutrzenka Płock UKS Varsovia I W-wa   17:18   (7:9)
Kolejka:20 | 11 lutego 2017 /sobota/
115 NLO SMS ZPRP II Płock MMKS Jutrzenka Płock  39:14  (22:9)
116 UKS Varsovia I W-wa MKS Karczew  20:37   (7:17)
117 MUKS Czarni Regimin UKS Radziejowice  30:27  (14:14)
118 KPR ROKiS Radzymin pauzuje
119 NLO SMS ZPRP I Płock UKS Varsovia II W-wa  48:17  (27:9)
120 KS Zawkrze Mława AZS EUST Radom  23:27  (9:15)
Kolejka:21 | 4 marca 2017 /sobota/
121 KS Zawkrze Mława NLO SMS ZPRP II Płock   6:40  (3:17)
122 AZS EUST Radom NLO SMS ZPRP I Płock  13:30  (8:13)
123 UKS Varsovia II W-wa KPR ROKiS Radzymin  21:51  (8:25)
124 pauzuje MUKS Czarni Regimin
125 UKS Radziejowice UKS Varsovia I W-wa  18:32  (10:18)
126 MKS Karczew MMKS Jutrzenka Płock  40:19  (20:11)
Kolejka:22 | 11 marca 2017 /sobota/
127 NLO SMS ZPRP II Płock MKS Karczew  27:20  (13:11)
128 MMKS Jutrzenka Płock UKS Radziejowice  10:0
129 UKS Varsovia I W-wa pauzuje
130 MUKS Czarni Regimin UKS Varsovia II W-wa  32:39  (18:20)
131 KPR ROKiS Radzymin AZS EUST Radom  41:21   (19:7)
132 NLO SMS ZPRP I Płock KS Zawkrze Mława  55:10  (27:5)

 

Ostatnie wiadomości

1346134613 Komunikat z dn. 23.06.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
banner_GwR NOWY PROGRAM „GRAMY W RĘCZNĄ”!
1346134613 Powołania zawodniczek Kadry Wojewódzkiej Młodziczek (rocznik 2003 »
1346134613 KONFERENCJA SZKOLENIOWA PIŁKI RĘCZNEJ ZAŹDZIERZ 24-25 czerwca 201 »
1346134613 Zgłoszenia do III ligi mężczyzn
1346134613 Zgłoszenia do rozgrywek młodzieżowych 2017/2018
1346134613 Konferencja licencyjna kat. C dla trenerów zespołów młodzieżowy »
1346134613 Powołania zawodników Kadry Wojewódzkiej Młodzików (rocznik 2002 »
1346134613 Warszawska Olimpiada Młodzieży w relacji klubowej
1346134613 Komunikat nr 22 z dnia 16.04.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Powołania zawodniczek Kadry Wojewódzkiej Młodziczek (r. 2003) II
1346134613 Powołania zawodniczek Kadry Wojewódzkiej Młodziczek (r. 2003)
1346134613 UWAGA! Bardzo ważny komunikat dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 20 z dn. 25.03.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 18/19 AB z dn. 13.03.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżo »
6161361746436514 TURNIEJ DZIEWCZĄT r. 2005 W WINNICY
1346134613 Komunikat nr 17 z dn. 14.02.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 16 z dn. 31.01.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 UKS Varsovia Warszawa – Nabór uzupełniający do I klasy Lice »
346356 XXIII Ogólnopolski Turn. Mini Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopc »
1346134613 Zaktualizowane stawki sędziowskie
1346134613 Komunikat nr 15 z dn. 3.01.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 14 z dn. 22.12.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 13 z dn. 19.12.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 12 z dnia 15.12.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 11 z dnia 29.11.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 10 z dn. 31 października 2016 r. dot. rozgrywek młod »
1346134613 Finał wojewódzki Pucharu Polski mężczyzn
1346134613 Komunikat 9 z dn. 25.10.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Finał PPK
1346134613 KOMUNIKAT KOMISJI LIGI WMZPR PUCHAR POLSKI MĘŻCZYZN
1346134613 Komunikat nr 8 z dn. 18.10.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
45146134636 „Artur Siódmiak CAMP”
1346134613 KOMUNIKAT KOMISJI LIGI WMZPR PUCHAR POLSKI KOBIET
1346134613 Komunikat nr 7 z dn. 3.10.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
14361346363 Złote medalistki Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach l »
1346134613 Warszawska Olimpiada Młodzieży w relacji klubowej
1346134613 Szkolenie dla osób obsługujących stolik na meczach piłki ręczne »
1346134613 VII Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt Karczew Cup 201 »
1346134613 Szkolenie w zakresie antydopingu
1346134613 TABELA RYCZAŁTÓW SĘDZIOWSKICH WMZPR 2016
1346134613 Wyniki losowania III liga mężczyzn grupa mazowiecka sezon 2016/201 »
1346134613 Komunikat nr 6 z dn. 8.09.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Puchar Polski w sezonie 2016/2017
1346134613 Powołania zawodniczek (rocznik 2002) na konsultację startową
1346134613 Terminarz rozgrywek II ligi mężczyzn 2016/17
1346134613 Komunikat nr 5 z dn. 22.08.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Wyniki losowania II liga mężczyzn grupa III sezon 2016/2017
1346134613 Komunikat nr 4 z dn. 22.07.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 3 z dn. 11.07.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
     
backtotop