Juniorzy Młodsi

Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych  MJM/nr meczu

  1. UKPR Agrykola II  W – wa
  2. UKPR Agrykola I  W – wa
  3. SKF Wisła I  Płock
  4. SKF Wisła II  Płock
  5. UKS Nike Ciechanów
  6. UKS Wilanowia  W – wa
  7. KS Uniwersytet  Radom
  8. UMKS Orlęta  Zwoleń


Runda: 1

Kolejka:1 | 29 października 2016 /sobota/
1 SKF Wisła I Płock SKF Wisła II Płock  42:19  (20:8)
2 UKS Nike Ciechanów UKPR Agrykola II W-wa  31:28  (12:17)
3 UKPR Agrykola I W-wa UMKS Orlęta Zwoleń  24:24  (12:12)
4 KS Uniwersytet Radom UKS Wilanowia W-wa  27:30  (15:14)
Kolejka:2 | 5 listopada 2016 /sobota/
5 SKF Wisła II Płock KS Uniwersytet Radom  35:28  (19:14)
6 UMKS Orlęta Zwoleń UKS Wilanowia W-wa  29:33 (15:18)
7 UKPR Agrykola II W-wa UKPR Agrykola I W-wa  26:13 (10:6)
8 SKF Wisła I Płock UKS Nike Ciechanów  51:22 (21:12)
Kolejka:3 | 12 listopada 2016 /sobota/
9 UKS Nike Ciechanów SKF Wisła II Płock  33:42  (14:20)
10 UKPR Agrykola I W-wa SKF Wisła I Płock  22:56  (11:30)
11 UKS Wilanowia W-wa UKPR Agrykola II W-wa  25:25  (11:11)
12 KS Uniwersytet Radom UMKS Orlęta Zwoleń  32:34  (14:16)
Kolejka:4 | 19 listopada 2016 /sobota/
13 SKF Wisła II Płock UMKS Orlęta Zwoleń  28:28  (17:13)
14 UKPR Agrykola II W-wa KS Uniwersytet Radom  29:22  (15:11)
15 SKF Wisła I Płock UKS Wilanowia W-wa  42:17  (24:11)
16 UKS Nike Ciechanów UKPR Agrykola I W-wa  36:34  (20:18)
Kolejka:5 | 26 listopada 2016 /sobota/
17 UKPR Agrykola I W-wa SKF Wisła II Płock  27:25   (19:13)
18 UKS Wilanowia W-wa UKS Nike Ciechanów  39:31  (19:14)
19 KS Uniwersytet Radom SKF Wisła I Płock  31:31   (18:19)
20 UMKS Orlęta Zwoleń UKPR Agrykola II W-wa  22:27   (8:11)
Kolejka:6 | 3 grudnia 2016 /sobota/
21 SKF Wisła II Płock UKPR Agrykola II W-wa  21:24  (10:15)
22 SKF Wisła I Płock UMKS Orlęta Zwoleń  54:18   (23:8)
23 KS Uniwersytet Radom UKS Nike Ciechanów  32:32  (14:16)
24 UKPR Agrykola I W-wa UKS Wilanowia W-wa  23:31  (14:13)
Kolejka:7 | 10 grudnia 2016 /sobota/
25 UKS Wilanowia W-wa SKF Wisła II Płock  28:29  (14:12)
26 KS Uniwersytet Radom UKPR Agrykola I W-wa  25:31   (11:16)
27 UMKS Orlęta Zwoleń UKS Nike Ciechanów  30:32   (15:17)
28 UKPR Agrykola II W-wa SKF Wisła I Płock  20:24    (9:11)


Runda: 2

Kolejka:8 | 14 stycznia 2017 /sobota/
29 SKF Wisła II Płock SKF Wisła I Płock  24:33  (15:11)
30 UKPR Agrykola II W-wa UKS Nike Ciechanów  37:28  (15:12)
31 UMKS Orlęta Zwoleń UKPR Agrykola I W-wa  23:27  (12:14)
32 UKS Wilanowia W-wa KS Uniwersytet Radom  24:18  (12:7)
Kolejka:9 | 21 stycznia 2017 /sobota/
33 KS Uniwersytet Radom SKF Wisła II Płock  28:35  (13:18)
34 UKS Wilanowia W-wa UMKS Orlęta Zwoleń  28:29  (12:13)
35 UKPR Agrykola I W-wa UKPR Agrykola II W-wa  24:28  (14:14)
36 UKS Nike Ciechanów SKF Wisła I Płock  22:36  (8:19)
Kolejka:10 | 28 stycznia 2017 /sobota/
37 SKF Wisła II Płock UKS Nike Ciechanów  31:18  (13:12)
38 SKF Wisła I Płock UKPR Agrykola I W-wa  35:15  (19:8)
39 UKPR Agrykola II W-wa UKS Wilanowia W-wa  19:21  (9:10)
40 UMKS Orlęta Zwoleń KS Uniwersytet Radom  30:31  (14:16)
Kolejka:11 | 4 lutego 2017
41 UMKS Orlęta Zwoleń SKF Wisła II Płock  37:34  (16:16)
42 KS Uniwersytet Radom UKPR Agrykola II W-wa  24:22   (10:13)
43 UKS Wilanowia W-wa SKF Wisła I Płock  30:38   (16:17)
44 UKPR Agrykola I W-wa UKS Nike Ciechanów  30:21   (17:9)
Kolejka:12 | 11 lutego 2017                           
45 SKF Wisła II Płock UKPR Agrykola I W-wa  41:18   (14:11)
46 UKS Nike Ciechanów UKS Wilanowia W-wa  28:43  (12:18)
47 SKF Wisła I Płock KS Uniwersytet Radom  37:14   (17:5)
48 UKPR Agrykola II W-wa UMKS Orlęta Zwoleń  32:21  (15:16)
Kolejka:13 | 4 marca 2017
49 UKPR Agrykola II W-wa SKF Wisła II Płock  30:26  (17:14)
50 UMKS Orlęta Zwoleń SKF Wisła I Płock  33:46  (17:25)
51 UKS Nike Ciechanów KS Uniwersytet Radom  38:33  (21:14)
52 UKS Wilanowia W-wa UKPR Agrykola I W-wa  23:24  (10:11)
Kolejka:14 | 11 marca 2017
53 SKF Wisła II Płock UKS Wilanowia W-wa  30:31  (11:15)
54 UKPR Agrykola I W-wa KS Uniwersytet Radom  29:23  (14:6)
55 UKS Nike Ciechanów UMKS Orlęta Zwoleń  45:39  (19:16)
56 SKF Wisła I Płock UKPR Agrykola II W-wa  28:20  (15:10)

 

Ewentualne baraże : 18.03, 25.03 2017 r.

Ostatnie wiadomości

1346134613 Komunikat z dn. 23.06.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
banner_GwR NOWY PROGRAM „GRAMY W RĘCZNĄ”!
1346134613 Powołania zawodniczek Kadry Wojewódzkiej Młodziczek (rocznik 2003 »
1346134613 KONFERENCJA SZKOLENIOWA PIŁKI RĘCZNEJ ZAŹDZIERZ 24-25 czerwca 201 »
1346134613 Zgłoszenia do III ligi mężczyzn
1346134613 Zgłoszenia do rozgrywek młodzieżowych 2017/2018
1346134613 Konferencja licencyjna kat. C dla trenerów zespołów młodzieżowy »
1346134613 Powołania zawodników Kadry Wojewódzkiej Młodzików (rocznik 2002 »
1346134613 Warszawska Olimpiada Młodzieży w relacji klubowej
1346134613 Komunikat nr 22 z dnia 16.04.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Powołania zawodniczek Kadry Wojewódzkiej Młodziczek (r. 2003) II
1346134613 Powołania zawodniczek Kadry Wojewódzkiej Młodziczek (r. 2003)
1346134613 UWAGA! Bardzo ważny komunikat dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 20 z dn. 25.03.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 18/19 AB z dn. 13.03.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżo »
6161361746436514 TURNIEJ DZIEWCZĄT r. 2005 W WINNICY
1346134613 Komunikat nr 17 z dn. 14.02.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 16 z dn. 31.01.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 UKS Varsovia Warszawa – Nabór uzupełniający do I klasy Lice »
346356 XXIII Ogólnopolski Turn. Mini Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopc »
1346134613 Zaktualizowane stawki sędziowskie
1346134613 Komunikat nr 15 z dn. 3.01.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 14 z dn. 22.12.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 13 z dn. 19.12.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 12 z dnia 15.12.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 11 z dnia 29.11.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 10 z dn. 31 października 2016 r. dot. rozgrywek młod »
1346134613 Finał wojewódzki Pucharu Polski mężczyzn
1346134613 Komunikat 9 z dn. 25.10.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Finał PPK
1346134613 KOMUNIKAT KOMISJI LIGI WMZPR PUCHAR POLSKI MĘŻCZYZN
1346134613 Komunikat nr 8 z dn. 18.10.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
45146134636 „Artur Siódmiak CAMP”
1346134613 KOMUNIKAT KOMISJI LIGI WMZPR PUCHAR POLSKI KOBIET
1346134613 Komunikat nr 7 z dn. 3.10.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
14361346363 Złote medalistki Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach l »
1346134613 Warszawska Olimpiada Młodzieży w relacji klubowej
1346134613 Szkolenie dla osób obsługujących stolik na meczach piłki ręczne »
1346134613 VII Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt Karczew Cup 201 »
1346134613 Szkolenie w zakresie antydopingu
1346134613 TABELA RYCZAŁTÓW SĘDZIOWSKICH WMZPR 2016
1346134613 Wyniki losowania III liga mężczyzn grupa mazowiecka sezon 2016/201 »
1346134613 Komunikat nr 6 z dn. 8.09.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Puchar Polski w sezonie 2016/2017
1346134613 Powołania zawodniczek (rocznik 2002) na konsultację startową
1346134613 Terminarz rozgrywek II ligi mężczyzn 2016/17
1346134613 Komunikat nr 5 z dn. 22.08.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Wyniki losowania II liga mężczyzn grupa III sezon 2016/2017
1346134613 Komunikat nr 4 z dn. 22.07.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 3 z dn. 11.07.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
     
backtotop