Młodzicy

Liga Wojewódzka Młodzików o miejsca I – VIII MMA/nr meczu

  1. SKF Wisła I  Płock
  2. UKS Kontra  W – wa
  3. MTS Lider  Radom
  4. UKS Wilanowia  W – wa
  5. KS Warszawianka  W – wa
  6. AZS AWF  W – wa
  7. MKS Mazur  Sierpc
  8. SKF Wisła II  Płock


Runda: 1

Kolejka: 1   6 listopada 2016(niedziela)
1 SKF Wisła I Płock SKF Wisła II Płock  39:20  (18:10)
2 UKS Kontra W-wa MKS Mazur I Sierpc  24:17   (9:13)
3 MTS Lider Radom AZS AWF Warszawa  40:23  (23:7)
4 UKS Wilanowia W-wa KS Warszawianka W-wa  29:30  (14:13)
Kolejka: 2   13 listopada 2016(niedziela)
5 SKF Wisła II Płock KS Warszawianka W-wa  24:27   (10:13)
6 UKS Wilanowia W – wa AZS AWF Warszawa  28:18   (14:10)
7 MTS Lider Radom MKS Mazur I Sierpc  22:28   (11:10)
8 SKF Wisła I Płock UKS Kontra W-wa  36:23   (15:14)
Kolejka: 3   20 listopada 2016(niedziela)
9 UKS Kontra W-wa SKF Wisła II Płock  24:17  (10:8)
10 MTS Lider Radom SKF Wisła I Płock  33:35  (15:18)
11 UKS Wilanowia W-wa MKS Mazur I Sierpc  14:18    (7:6)
12 KS Warszawianka W-wa AZS AWF Warszawa  26:14  (16:3)
Kolejka: 4   27 listopada 2016(niedziela)
13 SKF Wisła II Płock AZS AWF Warszawa  16:20  (10:10)
14 MKS Mazur I Sierpc KS Warszawianka W-wa  21:25  (10:15)
15 SKF Wisła I Płock UKS Wilanowia W-wa  32:23  (18:12)
16 UKS Kontra W-wa MTS Lider Radom  22:18  (8:9)
Kolejka: 5   11 grudnia 2016(niedziela)
17 MTS Lider Radom SKF Wisła II Płock  29:24   (17:10)
18 UKS Wilanowia W-wa UKS Kontra W-wa  21:25   (10:15)
19 KS Warszawianka W-wa SKF Wisła I Płock  28:28   (14:13)
20 AZS AWF Warszawa MKS Mazur I Sierpc  16:24   (7:9)
Kolejka: 6   18 grudnia 2016(niedziela)
21 SKF Wisła II Płock MKS Mazur I Sierpc  19:26  (8:13)
22 SKF Wisła I Płock AZS AWF Warszawa  37:20   (17:7)
23 KS Warszawianka W-wa  UKS Kontra W-wa  21:30   (10:12)
24 MTS Lider Radom UKS Wilanowia W-wa  34:23   (20:11)
Kolejka: 7   15 stycznia 2017(niedziela)
25 SKF Wisła II Płock UKS Wilanowia W-wa  27:25  (17:13)
26 KS Warszawianka W-wa MTS Lider Radom  22:28  (10:18)
27 AZS AWF Warszawa UKS Kontra W-wa  18:37  (9:20)
28 MKS Mazur I Sierpc SKF Wisła I Płock  23:27  (10:14)


Runda: 2

Kolejka: 8   22 stycznia 2017(niedziela)
29 SKF Wisła II Płock SKF Wisła I Płock  18:35   (8:20)
30 MKS Mazur I Sierpc UKS Kontra W-wa  22:24  (11:12)
31 AZS AWF Warszawa MTS Lider Radom  27:30  (14:16)
32 KS Warszawianka W-wa UKS Wilanowia W-wa  17:28   (8:13)
Kolejka: 9  29 stycznia 2017(niedziela)
33 KS Warszawianka W-wa SKF Wisła II Płock  19:16  (11:7)
34 AZS AWF Warszawa UKS Wilanowia W – wa  16:26  (12:13)
35 MKS Mazur I Sierpc MTS Lider Radom  28:25  (18:14)
36 UKS Kontra W-wa SKF Wisła I Płock  23:26  (14:14)
Kolejka: 10  5 lutego 2017 | (niedziela)
37 SKF Wisła II Płock UKS Kontra W-wa  17:21  (12:10)
38 SKF Wisła I Płock MTS Lider Radom  31:27  (15:10)
39 MKS Mazur I Sierpc UKS Wilanowia W-wa  30:26  (17:15)
40 AZS AWF Warszawa KS Warszawianka W-wa   17:21  (11:11)
Kolejka: 11  5 marca 2017 | (niedziela)
41 AZS AWF Warszawa SKF Wisła II Płock  17:15  (6:6)
42 KS Warszawianka W-wa MKS Mazur I Sierpc  23:19  (13:9)
43 UKS Wilanowia W-wa SKF Wisła I Płock  19:37   (8:15)
44 MTS Lider Radom UKS Kontra W-wa  27:32  (14:19)
Kolejka: 12   12 marca 2017 | (niedziela)
45 SKF Wisła II Płock MTS Lider Radom  24:20  (10:13)
46 UKS Kontra W-wa UKS Wilanowia W-wa  32:22  (14:8)
47 SKF Wisła I Płock KS Warszawianka W-wa  27:13  (11:3)
48 MKS Mazur I Sierpc AZS AWF Warszawa  21:21  (12:9)
Kolejka: 13  2 kwietnia 2017 | (niedziela)
49 MKS Mazur I Sierpc SKF Wisła II Płock  26:25  (11:14)
50 AZS AWF Warszawa SKF Wisła I Płock  22:42  (12:19)
51 UKS Kontra W-wa KS Warszawianka W-wa  25:26  (14:12)
52 UKS Wilanowia W-wa MTS Lider Radom  25:22  (12:11)
Kolejka: 14 9 kwietnia 2017 | (niedziela)
53 UKS Wilanowia W-wa SKF Wisła II Płock  24:22  (15:11)
54 MTS Lider Radom KS Warszawianka W-wa  31:23   (17:11)
55 UKS Kontra W-wa AZS AWF Warszawa  31:17   (15:8)
56 SKF Wisła I Płock MKS Mazur I Sierpc  26:27  (13:12)

 

Ostatnie wiadomości

1346134613 Warszawska Olimpiada Młodzieży w relacji klubowej
1346134613 Komunikat nr 22 z dnia 16.04.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Powołania zawodniczek Kadry Wojewódzkiej Młodziczek (r. 2003) II
1346134613 Powołania zawodniczek Kadry Wojewódzkiej Młodziczek (r. 2003)
1346134613 UWAGA! Bardzo ważny komunikat dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 20 z dn. 25.03.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 18/19 AB z dn. 13.03.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżo »
6161361746436514 TURNIEJ DZIEWCZĄT r. 2005 W WINNICY
1346134613 Komunikat nr 17 z dn. 14.02.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 16 z dn. 31.01.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 UKS Varsovia Warszawa – Nabór uzupełniający do I klasy Lice »
346356 XXIII Ogólnopolski Turn. Mini Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopc »
1346134613 Zaktualizowane stawki sędziowskie
1346134613 Komunikat nr 15 z dn. 3.01.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 14 z dn. 22.12.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 13 z dn. 19.12.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 12 z dnia 15.12.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 11 z dnia 29.11.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 10 z dn. 31 października 2016 r. dot. rozgrywek młod »
1346134613 Finał wojewódzki Pucharu Polski mężczyzn
1346134613 Komunikat 9 z dn. 25.10.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Finał PPK
1346134613 KOMUNIKAT KOMISJI LIGI WMZPR PUCHAR POLSKI MĘŻCZYZN
1346134613 Komunikat nr 8 z dn. 18.10.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
45146134636 „Artur Siódmiak CAMP”
1346134613 KOMUNIKAT KOMISJI LIGI WMZPR PUCHAR POLSKI KOBIET
1346134613 Komunikat nr 7 z dn. 3.10.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
14361346363 Złote medalistki Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach l »
1346134613 Warszawska Olimpiada Młodzieży w relacji klubowej
1346134613 Szkolenie dla osób obsługujących stolik na meczach piłki ręczne »
1346134613 VII Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt Karczew Cup 201 »
1346134613 Szkolenie w zakresie antydopingu
1346134613 TABELA RYCZAŁTÓW SĘDZIOWSKICH WMZPR 2016
1346134613 Wyniki losowania III liga mężczyzn grupa mazowiecka sezon 2016/201 »
1346134613 Komunikat nr 6 z dn. 8.09.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Puchar Polski w sezonie 2016/2017
1346134613 Powołania zawodniczek (rocznik 2002) na konsultację startową
1346134613 Terminarz rozgrywek II ligi mężczyzn 2016/17
1346134613 Komunikat nr 5 z dn. 22.08.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Wyniki losowania II liga mężczyzn grupa III sezon 2016/2017
1346134613 Komunikat nr 4 z dn. 22.07.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 3 z dn. 11.07.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat 2 z dn. 4.07.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Zgłoszenia do rozgrywek III ligi mężczyzn na sezon 2016/2017
1346134613 Powołania zawodniczek Kadry Wojewódzkiej Juniorek Młodszych
1346134613 Powołania zawodników Kadry Wojewódzkiej Juniorów Młodszych
1346134613 Powołania zawodników Kadry Wojewódzkiej Juniorów Młodszych
1346134613 Powołania zawodniczek Kadry Wojewódzkiej Juniorek Młodszych
1346134613 Powołania zawodniczek KWM (r. 2002) na zgrupowanie szkoleniowe
1346134613 WMZPR powołuje zawodników na konsultację szkoleniową
     
backtotop