Młodziczki 1-8

Liga Wojewódzka Młodziczek I – VIII KMA/nr meczu\

  1. KPR ROKiS I Radzymin
  2. MKS Karczew
  3. UKS Wilanowia W – wa
  4. UKS Varsovia I W – wa
  5. AP Marcovia Marki
  6. AZS EUST Radom
  7. MKS Ochota I W -wa
  8. KPR ROKiS Radzymin

Runda: 1

Kolejka:1 | 20 listopada 2016/niedziela/
1 KPR ROKiS I Radzymin KPR ROKiS II Radzymin  19:34  (8:16)
2 MKS I Karczew MKS Ochota I W-wa  10:15  (6:6)
3 UKS Wilanowia W-wa AZS EUST Radom  17:21  (13:12)
4 UKS Varsovia I W-wa AP Marcovia Marki  33:32  (16:19)
Kolejka:2 | 27 listopada 2016/niedziela/
5 KPR ROKiS II Radzymin AP Marcovia Marki  34:22  (18:8)
6 AZS EUST Radom UKS Varsovia I W-wa  30:19  (13:7)
7 MKS Ochota I W-wa UKS Wilanowia W-wa  22:19  (10:10)
8 KPR ROKiS I Radzymin MKS I Karczew  24:14  (14:9)
Kolejka:3 | 4 grudnia 2016
9 MKS I Karczew KPR ROKiS II Radzymin  17:29  (9:15)
10 UKS Wilanowia W-wa KPR ROKiS I Radzymin  21:21  (9:13)
11 UKS Varsovia I W-wa MKS Ochota I W-wa  13:24   (3:14)
12 AP Marcovia Marki AZS EUST Radom  27:38  (11:18)
Kolejka:4 | 11 grudnia 2016/niedziela/
13 KPR ROKiS II Radzymin AZS EUST Radom  31:26  (16:14)
14 MKS Ochota I W-wa AP Marcovia Marki  39:18  (17:8)
15 KPR ROKiS I Radzymin UKS Varsovia I W-wa  29:27  (15:13)
16 MKS I Karczew UKS Wilanowia W-wa  13:21   (8:13)
Kolejka:5 | 18 grudnia 2016/niedziela/
17 UKS Wilanowia W-wa KPR ROKiS II Radzymin  24:35  (12:21)
18 UKS Varsovia I W-wa MKS I Karczew  21:10   (11:5)
19 AP Marcovia Marki KPR ROKiS I Radzymin  38:40   (21:19)
20 AZS EUST Radom MKS Ochota I W-wa   22:9   (13:7)
Kolejka:6 | 15 stycznia 2017/niedziela/
21 KPR ROKiS II Radzymin MKS Ochota I W-wa  24:22  (11:12)
22 KPR ROKiS I Radzymin AZS EUST Radom  23:22  (13:11)
23 MKS I Karczew AP Marcovia Marki  26:18  (14:8)
24 UKS Wilanowia W-wa UKS Varsovia I W-wa  30:22  (14:7)
Kolejka:7 | 22 stycznia 2017/niedziela/
25 UKS Varsovia I W-wa KPR ROKiS II Radzymin  21:35  (10:16)
26 AP Marcovia Marki UKS Wilanowia W-wa  25:31  (11:18)
27 AZS EUST Radom MKS I Karczew  22:10  (10:6)
28 MKS Ochota I W-wa KPR ROKiS I Radzymin  32:22  (15:12)


Runda: 2

Kolejka:8 | 29 stycznia 2017/niedziela/
29 KPR ROKiS II Radzymin KPR ROKiS I Radzymin  46:26 (24:13)
30 MKS Ochota I W-wa MKS I Karczew  23:11   (11:3)
31 AZS EUST Radom UKS Wilanowia W-wa  22:14  (12:5)
32 AP Marcovia Marki UKS Varsovia I W-wa  32:28  (16:9)
Kolejka:9 | 5 lutego 2017
33 AP Marcovia Marki KPR ROKiS II Radzymin  22:43  (11:22)
34 UKS Varsovia I W-wa AZS EUST Radom  23:32  (13:16)
35 UKS Wilanowia W-wa MKS Ochota I W-wa  15:15  (8:5)
36 MKS I Karczew KPR ROKiS I Radzymin  16:22  (9:10)
Kolejka:10 | 5 marca 2017
37 KPR ROKiS II Radzymin MKS I Karczew  39:11  (20:5)
38 KPR ROKiS I Radzymin UKS Wilanowia W-wa  39:35  (18:13)
39 MKS Ochota I W-wa UKS Varsovia I W-wa  20:14   (4:8)
40 AZS EUST Radom AP Marcovia Marki  27:13  (10:5)
Kolejka:11 | 12 marca 2017
41 AZS EUST Radom KPR ROKiS II Radzymin  27:13  (16:8)
42 AP Marcovia Marki MKS Ochota I W-wa  23:34  (15:16)
43 UKS Varsovia I W-wa KPR ROKiS I Radzymin  31:38  (15:16)
44 UKS Wilanowia W-wa MKS I Karczew  29:10  (12:6)
Kolejka:12 | 19 marca 2017
45 KPR ROKiS II Radzymin UKS Wilanowia W-wa  39:25  (19:14)
46 MKS I Karczew UKS Varsovia I W-wa  11:13   (5:7)
47 KPR ROKiS I Radzymin AP Marcovia Marki  34:31  (18:17)
48 MKS Ochota I W-wa AZS EUST Radom  12:19  (6:9)
Kolejka:13 | 26 marca 2017
49 MKS Ochota I W-wa KPR ROKiS II Radzymin  25:13  (16:9)
50 AZS EUST Radom KPR ROKiS I Radzymin  25:13  (13:6)
51 AP Marcovia Marki MKS I Karczew  37:21  (16:9)
52 UKS Varsovia I W-wa UKS Wilanowia W-wa  28:38  (12:18)
Kolejka:14 | 2 kwietnia 2017/niedziela/
53 KPR ROKiS II Radzymin UKS Varsovia I W-wa  38:14   (18:8)
54 UKS Wilanowia W-wa AP Marcovia Marki  39:30  (19:19)
55 MKS I Karczew AZS EUST Radom  17:25   (7:10)
56 KPR ROKiS I Radzymin MKS Ochota I W-wa  37:34  (16:18)

 

Ostatnie wiadomości

1346134613 Warszawska Olimpiada Młodzieży w relacji klubowej
1346134613 Komunikat nr 22 z dnia 16.04.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Powołania zawodniczek Kadry Wojewódzkiej Młodziczek (r. 2003) II
1346134613 Powołania zawodniczek Kadry Wojewódzkiej Młodziczek (r. 2003)
1346134613 UWAGA! Bardzo ważny komunikat dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 20 z dn. 25.03.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 18/19 AB z dn. 13.03.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżo »
6161361746436514 TURNIEJ DZIEWCZĄT r. 2005 W WINNICY
1346134613 Komunikat nr 17 z dn. 14.02.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 16 z dn. 31.01.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 UKS Varsovia Warszawa – Nabór uzupełniający do I klasy Lice »
346356 XXIII Ogólnopolski Turn. Mini Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopc »
1346134613 Zaktualizowane stawki sędziowskie
1346134613 Komunikat nr 15 z dn. 3.01.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 14 z dn. 22.12.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 13 z dn. 19.12.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 12 z dnia 15.12.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 11 z dnia 29.11.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 10 z dn. 31 października 2016 r. dot. rozgrywek młod »
1346134613 Finał wojewódzki Pucharu Polski mężczyzn
1346134613 Komunikat 9 z dn. 25.10.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Finał PPK
1346134613 KOMUNIKAT KOMISJI LIGI WMZPR PUCHAR POLSKI MĘŻCZYZN
1346134613 Komunikat nr 8 z dn. 18.10.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
45146134636 „Artur Siódmiak CAMP”
1346134613 KOMUNIKAT KOMISJI LIGI WMZPR PUCHAR POLSKI KOBIET
1346134613 Komunikat nr 7 z dn. 3.10.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
14361346363 Złote medalistki Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach l »
1346134613 Warszawska Olimpiada Młodzieży w relacji klubowej
1346134613 Szkolenie dla osób obsługujących stolik na meczach piłki ręczne »
1346134613 VII Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt Karczew Cup 201 »
1346134613 Szkolenie w zakresie antydopingu
1346134613 TABELA RYCZAŁTÓW SĘDZIOWSKICH WMZPR 2016
1346134613 Wyniki losowania III liga mężczyzn grupa mazowiecka sezon 2016/201 »
1346134613 Komunikat nr 6 z dn. 8.09.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Puchar Polski w sezonie 2016/2017
1346134613 Powołania zawodniczek (rocznik 2002) na konsultację startową
1346134613 Terminarz rozgrywek II ligi mężczyzn 2016/17
1346134613 Komunikat nr 5 z dn. 22.08.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Wyniki losowania II liga mężczyzn grupa III sezon 2016/2017
1346134613 Komunikat nr 4 z dn. 22.07.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 3 z dn. 11.07.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat 2 z dn. 4.07.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Zgłoszenia do rozgrywek III ligi mężczyzn na sezon 2016/2017
1346134613 Powołania zawodniczek Kadry Wojewódzkiej Juniorek Młodszych
1346134613 Powołania zawodników Kadry Wojewódzkiej Juniorów Młodszych
1346134613 Powołania zawodników Kadry Wojewódzkiej Juniorów Młodszych
1346134613 Powołania zawodniczek Kadry Wojewódzkiej Juniorek Młodszych
1346134613 Powołania zawodniczek KWM (r. 2002) na zgrupowanie szkoleniowe
1346134613 WMZPR powołuje zawodników na konsultację szkoleniową
     
backtotop