Młodziczki 9-16

Liga Wojewódzka Młodziczek IX – XVI KMB/nr meczu

  1. UKS Varsovia II W -wa
  2. AZS EUST II Radom
  3. MKS Ochota II W -wa
  4. KS Zawkrze Mława
  5. MMKS Jutrzenka Płock
  6. UKPR Agrykola W – wa
  7. UKS Dwójka Małkinia
  8. MKS Znicz Pruszków


Runda: 1

Kolejka:1 | 20 listopada 2016 /niedziela/
1 UKS Varsovia II W-wa MKS Znicz Pruszków  14:23  (10:13)
2 pauzuje UKS Dwójka Małkinia G
3 MKS Ochota II W-wa UKPR Agrykola W-wa  17:17  (6:9)
4 KS Zawkrze Mława MMKS Jutrzenka Płock  15:19   (7:10)
Kolejka:2 | 27 listopada 2016 /niedziela/
5 MKS Znicz Pruszków MMKS Jutrzenka Płock  26:18 (12:7)
6 UKPR Agrykola W-wa KS Zawkrze Mława  18:11   (9:5)
7 MKS Ochota II W-wa UKS Dwójka Małkinia G  21:21  (12:8)
8 UKS Varsovia II W-wa pauzuje
Kolejka:3 | 4 grudnia 2016 /niedziela/
9 pauzuje MKS Znicz Pruszków
10 MKS Ochota II W-wa UKS Varsovia II W-wa  16:21   (7:9)
11 KS Zawkrze Mława UKS Dwójka Małkinia G  17:19   (8:9)
12 MMKS Jutrzenka Płock UKPR Agrykola W-wa  30:17  (13:7)
Kolejka:4 | 11 grudnia 2016 /niedziela/
13 MKS Znicz Pruszków UKPR Agrykola W-wa  29:19 (14:7)
14 UKS Dwójka Małkinia G MMKS Jutrzenka Płock  23:21  (13:10)
15 UKS Varsovia II W-wa KS Zawkrze Mława  17:12  (10:7)
16 pauzuje MKS Ochota II W-wa
Kolejka:5 | 18 grudnia 2016 /niedziela/
17 MKS Ochota II W-wa MKS Znicz Pruszków  16:27   (8:10)
18 KS Zawkrze Mława pauzuje
19 MMKS Jutrzenka Płock UKS Varsovia II W-wa  26:16  (13:10)
20 UKPR Agrykola W-wa UKS Dwójka Małkinia G  21:24  (12:10)
Kolejka:6 | 15 stycznia 2017/niedziela/
21 MKS Znicz Pruszków UKS Dwójka Małkinia G  22:16  (11:9)
22 UKS Varsovia II W-wa UKPR Agrykola W-wa  19:24  (9:9)
23 pauzuje MMKS Jutrzenka Płock
24 MKS Ochota II W-wa KS Zawkrze Mława  20:22  (14:9)
Kolejka:7 | 22 stycznia 2017/niedziela/
25 KS Zawkrze Mława MKS Znicz Pruszków  22:19  (14:8)
26 MMKS Jutrzenka Płock MKS Ochota II W-wa  34:12  (15:6)
27 UKPR Agrykola W-wa pauzuje
28 UKS Dwójka Małkinia G UKS Varsovia II W-wa  21:24  (8:10)


Runda: 2

Kolejka:8 | 29 stycznia 2017/niedziela/
29 MKS Znicz Pruszków UKS Varsovia II W-wa  19:27   (8:11)
30 UKS Dwójka Małkinia G pauzuje
31 UKPR Agrykola W-wa MKS Ochota II W-wa  31:17  (15:10)
32 MMKS Jutrzenka Płock KS Zawkrze Mława  29:15  (14:7)
Kolejka:9 | 5 lutego 2017
33 MMKS Jutrzenka Płock MKS Znicz Pruszków  23:21  (12:13)
34 KS Zawkrze Mława UKPR Agrykola W-wa  18:16  (11:9)
35 UKS Dwójka Małkinia G MKS Ochota II W-wa  28:11  (16:7)
36 pauzuje UKS Varsovia II W-wa
Kolejka:10 | 5 marca 2017
37 MKS Znicz Pruszków pauzuje
38 UKS Varsovia II W-wa MKS Ochota II W-wa  0:10
39 UKS Dwójka Małkinia G KS Zawkrze Mława  30:8  (15:4)
40 UKPR Agrykola W-wa MMKS Jutrzenka Płock  17:17  (10:7)
Kolejka:11 | 12 marca 2017
41 UKPR Agrykola W-wa MKS Znicz Pruszków   21:31  (7:14)
42 MMKS Jutrzenka Płock UKS Dwójka Małkinia G  26:25  (13:14)
43 KS Zawkrze Mława UKS Varsovia II W-wa   19:17  (10:8)
44 MKS Ochota II W-wa pauzuje
Kolejka:12 | 19 marca 2017
45 MKS Znicz Pruszków MKS Ochota II W-wa  27:8  (12:1)
46 pauzuje KS Zawkrze Mława
47 UKS Varsovia II W-wa MMKS Jutrzenka Płock  19:31  (10:15)
48 UKS Dwójka Małkinia G UKPR Agrykola W-wa  12:10  (5:5)
Kolejka:13 | 26 marca 2017
49 UKS Dwójka Małkinia G MKS Znicz Pruszków  24:22   (7:10)
50 UKPR Agrykola W-wa UKS Varsovia II W-wa  19:15   (8:7)
51 MMKS Jutrzenka Płock pauzuje
52 KS Zawkrze Mława MKS Ochota II W-wa  25:23  (12:13)
Kolejka:14 | 2 kwietnia 2017/niedziela/
53 MKS Znicz Pruszków KS Zawkrze Mława  30:18  (16:7)
54 MKS Ochota II W-wa MMKS Jutrzenka Płock  18:26   (7:12)
55 pauzuje UKPR Agrykola W-wa
56 UKS Varsovia II W-wa UKS Dwójka Małkinia G  22:20  (14:10)

 

Ostatnie wiadomości

1346134613 Komunikat z dn. 23.06.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
banner_GwR NOWY PROGRAM „GRAMY W RĘCZNĄ”!
1346134613 Powołania zawodniczek Kadry Wojewódzkiej Młodziczek (rocznik 2003 »
1346134613 KONFERENCJA SZKOLENIOWA PIŁKI RĘCZNEJ ZAŹDZIERZ 24-25 czerwca 201 »
1346134613 Zgłoszenia do III ligi mężczyzn
1346134613 Zgłoszenia do rozgrywek młodzieżowych 2017/2018
1346134613 Konferencja licencyjna kat. C dla trenerów zespołów młodzieżowy »
1346134613 Powołania zawodników Kadry Wojewódzkiej Młodzików (rocznik 2002 »
1346134613 Warszawska Olimpiada Młodzieży w relacji klubowej
1346134613 Komunikat nr 22 z dnia 16.04.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Powołania zawodniczek Kadry Wojewódzkiej Młodziczek (r. 2003) II
1346134613 Powołania zawodniczek Kadry Wojewódzkiej Młodziczek (r. 2003)
1346134613 UWAGA! Bardzo ważny komunikat dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 20 z dn. 25.03.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 18/19 AB z dn. 13.03.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżo »
6161361746436514 TURNIEJ DZIEWCZĄT r. 2005 W WINNICY
1346134613 Komunikat nr 17 z dn. 14.02.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 16 z dn. 31.01.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 UKS Varsovia Warszawa – Nabór uzupełniający do I klasy Lice »
346356 XXIII Ogólnopolski Turn. Mini Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopc »
1346134613 Zaktualizowane stawki sędziowskie
1346134613 Komunikat nr 15 z dn. 3.01.2017 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 14 z dn. 22.12.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 13 z dn. 19.12.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 12 z dnia 15.12.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 11 z dnia 29.11.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 10 z dn. 31 października 2016 r. dot. rozgrywek młod »
1346134613 Finał wojewódzki Pucharu Polski mężczyzn
1346134613 Komunikat 9 z dn. 25.10.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Finał PPK
1346134613 KOMUNIKAT KOMISJI LIGI WMZPR PUCHAR POLSKI MĘŻCZYZN
1346134613 Komunikat nr 8 z dn. 18.10.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
45146134636 „Artur Siódmiak CAMP”
1346134613 KOMUNIKAT KOMISJI LIGI WMZPR PUCHAR POLSKI KOBIET
1346134613 Komunikat nr 7 z dn. 3.10.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
14361346363 Złote medalistki Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach l »
1346134613 Warszawska Olimpiada Młodzieży w relacji klubowej
1346134613 Szkolenie dla osób obsługujących stolik na meczach piłki ręczne »
1346134613 VII Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt Karczew Cup 201 »
1346134613 Szkolenie w zakresie antydopingu
1346134613 TABELA RYCZAŁTÓW SĘDZIOWSKICH WMZPR 2016
1346134613 Wyniki losowania III liga mężczyzn grupa mazowiecka sezon 2016/201 »
1346134613 Komunikat nr 6 z dn. 8.09.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Puchar Polski w sezonie 2016/2017
1346134613 Powołania zawodniczek (rocznik 2002) na konsultację startową
1346134613 Terminarz rozgrywek II ligi mężczyzn 2016/17
1346134613 Komunikat nr 5 z dn. 22.08.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Wyniki losowania II liga mężczyzn grupa III sezon 2016/2017
1346134613 Komunikat nr 4 z dn. 22.07.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
1346134613 Komunikat nr 3 z dn. 11.07.2016 r. dot. rozgrywek młodzieżowych
     
backtotop